» »

Telemach ŠE VEČ

Telemach ŠE VEČ

permit ::

Verjetno ste zasledili to ponudbo. Če preberem pogoje na: https://telemach.si/download/terms/pose... razumem kot, da moraš (če doslej nisi bil na Telemachu) poleg mobilne številke prenesti tudi fiksne storitve (TV in internet doma) ali ob sklenitvi hkratnega najmanj enega dodatnega mobilnega naročniškega razmerja (kar si ne predstavljam kaj pomeni v praksi...).

Nekdo mi je povedal, da lahko kupim predplačniško št. in to prenesem na Telemach brez pogojev navedenih zgoraj. Meni izgled kot, da je to zavajanje? Ima kdo podobno izkušnjo?
  • spremenilo: permit ()

modelno1 ::

Jaz sem razumel, da moraš imeti eno razmerje brez tele akcije. Torej, če nimaš še nič pri njih, moraš poleg akcijskega paketa vzeti še en paket brez akcije, npr. več, v tem primeru te prideta oba cca 13 €/mesec. Ne vem če se splača.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

BlackHole ::

Jaz sem ravno pri menjavi operaterja in sem naročil INT+TV, zraven pa dobim dve mobilni številki, vsako za 1eur/24 mesecev. Toliko lahko povem. Verjetno pa ti nisem odgovoril.
Kar sprašuješ, pa razumem enako, kot predhodnik.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

link_up ::

stay away
In and Out

Sync ::

link_up je izjavil:

stay away


Lahko poveš kaj več?

link_up ::

Ne deluje, kolca po edge TS oddajnikih, sredi LJ v pritlicju ni signala, za VoLTE nimajo vseh certifikatov, ker pac ... ne prodajajo...reklamacije in support na stopnji praljudi...za 10e manj od TS.

10e...
In and Out

Sync ::

Pri meni je ravno TS švoh z signalom.

Se pa strinjam glede supporta. Enkrat sem naleto na enega, ko je še dan prej delal v mesnici. V glavnem ni se dal in kasneje po njegovem prodajanju mletega mesa, so dali mene na črni seznam kot agresivnega uporabnika, čeprav sem predtem izbral tehnično pomoč. :D

Tnx, for replay.

markolino ::

Prešel na pakete telemach za 1€ Prej bil na telekomu. No upam da sta boljša kot A1 kar se tiče signala...
glede na to, da je tolk poceni jim bom zamižal kdaj oči...
Ja vem teško je iti proč od Telekoma a kaj ko oni imajo cene da padeš na rit...

Master_Yoda ::

Jaz bom pa na Telekom verjetno presaltal heh. Mobi paket za 10 eur ima 100 giga podatkov, pa neomejeno klicov in sporocil. Ta mesec pa so 10 + 10 eur vrednostnice v sparu, tako da je dejansko 5 eur za to ...
Dovie'andi se tovya sagain.

deco16 ::

Treba menjavat, žal te tko najbolj nadgradijo :)

misek ::

Master_Yoda je izjavil:

Ta mesec pa so 10 + 10 eur vrednostnice v sparu, tako da je dejansko 5 eur za to ...
Po nekaj letih sem si ravno naredil zalogo spet za nekaj let :)

bigbada ::

Torej če grem iz BOB na Telemach 1€ za 2 leti je dejansko to to ali je kaki skriti catch?
Nekateri pravijo da moraš neki drugi paket še vzeti?

IL_DIAVOLO ::

Zlati casi telemacha so mimo. Cene niso vec konkurencne.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Master_Yoda ::

Ponudba velja ob prenosu mobilne telefonske številke v omrežje Telemacha, za:
o obstoječe mobilne ali fiksne naročnike, ob sklenitvi novega mobilnega naročniškega razmerja,
o nove fiksne naročnike, ob hkratni sklenitvi novega mobilnega naročniškega razmerja ter
o nove mobilne naročnike, ob sklenitvi hkratnega najmanj enega dodatnega mobilnega naročniškega razmerja.
Dovie'andi se tovya sagain.

bigbada ::

Torej če imamo Telemach internet + TV EON Light to velja? Mobitel pa imam na BOB trenutno. Lahko vzamem to za 1€ in prenesem številko iz bob na telemach?
Razumem pravilno?

Dimnik ::

Ja

bigbada ::

Meh, kolikor gledam je pokritost Telemach slabša kot od BOB. Predvsem na Štajerskem delu.

po 2 letih pa je potem skoraj 20€ za plačevat. Ne vem če se splača iti iz BOB če dobro premislim.

misek ::

bigbada je izjavil:

po 2 letih pa je potem skoraj 20€ za plačevat
A ne moreš po preteku vezave iti kam drugam?

BlackHole ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zlati casi telemacha so mimo. Cene niso vec konkurencne.


Kako, da ne. Telemach trenutno najbolj ugoden, kolikor vem. Za cca 30€ EON full, + 2 gsm naročnini ŠE VEČ, za 2 leti.
LP Marko

2dark ::

Telemach je ok pri ceni. DOkler nimaš problemov. Pa njihovi cnetri v črni barvi so pravi počitek za oči. Notri pa osebki, ki nimajo pojma o ničemer. JE pa poceni.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

destroyer2k ::

BlackHole je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zlati casi telemacha so mimo. Cene niso vec konkurencne.


Kako, da ne. Telemach trenutno najbolj ugoden, kolikor vem. Za cca 30€ EON full, + 2 gsm naročnini ŠE VEČ, za 2 leti.


Drobni tisk preberi, znižana cena velja za prvo leto ne obe.

BlackHole ::

Jaz imam ceno takšno, kot sem ti povedal. Se mi pa zdi, da so včeraj tudi uradne cene bile drugačne, kot so sedaj, ker sem z izračunom prišel na zgoraj omenjeno ceno.

Aha, vidim, da sem včeraj gledal EON TV pakete, medtem ko so EON paketi dražji. Kakorkoli, jaz imam cca 30 eur za 24 mesecev, ko izračunam povprečno ceno. Nisem sklepal pogodbe preko uradne strani, ampak sem poslal povpraševanje po mailu.
LP Marko

Zgodovina sprememb…

markolino ::

Tako je. Vsake 2 leti se splača menjavat operaterja. Ali biti 1 mesec pri nekom drugem in potem iti spet tam kjer si bil prej.. Samo 1 mesec mora poteči.

AliR ::

Master_Yoda je izjavil:

Jaz bom pa na Telekom verjetno presaltal heh. Mobi paket za 10 eur ima 100 giga podatkov, pa neomejeno klicov in sporocil. Ta mesec pa so 10 + 10 eur vrednostnice v sparu, tako da je dejansko 5 eur za to ...

Kje si to akcijo našel? Gledam na Telekom in Sparu (FB) strani, pa ni nikjer omenjeno?

misek ::

AliR je izjavil:

Kje si to akcijo našel? Gledam na Telekom in Sparu (FB) strani, pa ni nikjer omenjeno?
Špar reklamni letak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: misek ()

KTr1sk ::

Kako je zdaj s to akcijo za 1€, pri Telemachu nimam ničesar, trenutno sem na IZImobilu...ali lahko menjam in imam 2leti 1€?
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

__Devil__ ::

Pomoje moraš že imeti neko naročnino pri Telemachu ali vzet kak drug paket recimo "ŠE VEČ" za 9,90€ prvih 12 mesecev, potem 17,70€. Sem že sam mislil izkoristit to 1€ akcijo, ker sem trenutno na A1 in nimam nič pri Telemachu nimam te možnosti, bo pa čas, da spet menjam, ker zdaj nimam nobenih popustov pri A1 že več let :D.

Mali voz ::

Tudi mene zanima.

Če kot drugo številko dodaš nekoga, ki ima predplačniški paket drugje, ali lahko obdrži svojo številko in po 2 letih plačevanja po 1 evro, brez obveznosti prekine tole?

Zupee ::

Sicer res shameless plug, glede na to, da tržim Telemachove izdelke :)

Je tako, kot si napisal. Pogoj za akcijo je, da je naročnik oseba, ki že ima eno storitev pri Telemachu. Seveda se, da brez problemov urediti tudi prenos številke iz predplačniškega paketa (razen iz Telemachovih). Pravzaprav se je to v aprilu dogajalo zelo pogosto, kar je pričakovano, glede na ceno :)

In ja, to z vezavo, že na predogledu pogodbe vidiš, da se vezava dela za 24 mesecev. Če ti dela vse ok, verjetno za to ceno 2 leti itak ne boš menjal paketa. Kdor pa ni siguren zaradi signala, se mu pa raje uredi 14 dnevno testno obdobje. Če se ugotovi, da je vse ok, se izvede prenos številke na Telemachov paket, če kaj ni vredu pa v 14 dneh lahko brezplačno odstopiš od pogodbe. Priključnino pa itak v naši agenciji pokrijemo mi (za razliko od poslovalnic).

6151 ::

1€/m je ravno dovolj nizka cena, da je še mene pritegnila na telemach. Sicer je omrežje v primerjavi s telekomom drugorazredno, tako da grem drugam ko poteče vezava. Recimo, da je paket (predvsem) zaradi omrežja subjektivno vreden ene 4€/mesec.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Mali voz ::

Zupee je izjavil:

Sicer res shameless plug, glede na to, da tržim Telemachove izdelke :)

Potem pa dovoli še eno vprašanje. Ali ta paket lahko uredi tisti, ki že ima naročnino pri Telemachu, ali se morata oba zglasiti v poslovalnici?

Kolikor vidim, gre preko neta počasneje, morajo najprej poslati ponudbo ...

Zupee ::

Naročnik mora biti oseba, ki že ima nekaj pri Telemachu. Prenos številke se pa pač naredi na številko, ki jo pove stranka skupaj s podatki za prenos.

Torej ne rabita biti oba v poslovalnici, samo nosilec storitev pri Telemachu.

Preko neta pa ni počasneje. Lahko mi pišeš, oddam naročilo (pa še prišparaš 12eur priključnine, ki bi jo plačal v poslovalnici) in mi javiš v kateri poslovalnici bi to prevzel. Lahko se pa pošlje po pošti in prevzameš vse skupaj, ko ti prinese poštar ali pa prevzameš na pošti.

misek ::

Zupee je izjavil:

pa še prišparaš 12eur priključnine
Kakšen strošek pa je to? Zgleda sem ga spregledal v pogojih te akcije?

Zupee ::

Prva postavka v povezavi. Poslovalnice zaračunajo priključnino (1x strošek je to), agencije tega stroška nimajo.

https://telemach.si/download/terms/najp...

Yossarian ::

Dobil prvi račun. Zaračunali so si 12 € priključnine.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Katerega internetnega ponudnika izbrati? (strani: 1 2 3 435 36 37 38 )

Oddelek: Omrežja in internet
1883565757 (1241) Netrunner
»

Prekinitev razmerja Telemach

Oddelek: Mobilne tehnologije
3621337 (568) gusto
»

Telemach mobilna telefonija (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
632169417 (25625) neosonic
»

Telemach narocnina (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
588418 (5312) hojnikb
»

Telemach Mobil - ponudba? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
343111683 (58430) OK.d

Več podobnih tem