» »

Varna mapa

Varna mapa

gregc1 ::

Rad bi skril dolocene aplikacije. Oz rad bi da imam do dolocenih aplikacji dostop samo jaz. Rad bi tudi da se dolocenih aplikacji ne vidi, se jih ne najde v iskalniku in jih ni pod zgodovino iskanja.

Imam samsung. Sem aktiviral varno mapo. Sem dal dolocene aplikacije v mapo, vendar so se vedno vidne vsem. Se ne skrijejo. Ne vem kako nadtimat da je skrito.

Kako bi to lahko uredil? Ni nujno da je vezano na samsung firmo.

V-i-p ::

Ena opcija za skrivanje je, da greš na seznam aplikacij, desno tri pikice zgoraj, nastavitve in potem imaš pod skrivanje aplikacij na domačem zaslonu in zaslonu aplikacij možnost skrit tiste, ki jih hočeš.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Scorpy84 ::

V varni mapi lahko določiš dovoljenja, pri meni se nič ne vidi, tudi obvestila skriješ.

gregc1 ::

Scorpy84 je izjavil:

V varni mapi lahko določiš dovoljenja, pri meni se nič ne vidi, tudi obvestila skriješ.

To sem naredil pa se še kr vidi. Moram še malo pogledat.

gregc1 ::

V-i-p je izjavil:

Ena opcija za skrivanje je, da greš na seznam aplikacij, desno tri pikice zgoraj, nastavitve in potem imaš pod skrivanje aplikacij na domačem zaslonu in zaslonu aplikacij možnost skrit tiste, ki jih hočeš.

Tega pa ne najdem.

gregc1 je izjavil:

Scorpy84 je izjavil:

V varni mapi lahko določiš dovoljenja, pri meni se nič ne vidi, tudi obvestila skriješ.

To sem naredil pa se še kr vidi. Moram še malo pogledat.

Ne. Sem dal na skrije vse. Pa ne skrije. Zakaj mM pa kar fotoapar notri pa imenik pa se neki? In ne morem odstrant?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gregc1 ()

V-i-p ::

@gregc1: pojdi v nastavitve in v iskalnik vpiši "skrivanje". Prvi zadetek bo pravi.

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

mancini ::

Ce slikas v varni mapi, ti slike ostanejo v galeriji varne mape.
Enako je z imenikom, ... Klici iz varne mape niso prikazani v navadnih klicih

gregc1 ::

V-i-p je izjavil:

@gregc1: pojdi v nastavitve in v iskalnik vpiši "skrivanje". Prvi zadetek bo pravi.


Tnx. Dela. Skrije. V varni mapi pa imam. Se porabil 10h da sem tole ugotovil. 👍

vinkop ::

to je na samsungih ??? pri pixlih tega skrivanja sploh ni ali pa vsaj jaz ne najdem.

V-i-p ::

@vinkop: Samsung, jp.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Mato989 ::

Huawei je včasih mel tako fajn zadevo ko si nastavil še 1 account in mel na onem vse to z drugo kodo ni blo nič povezano z prvim.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Nikonja ::

Samsung ima ta "Secure folder" in tam jaz dajem vse občutljive zadeve, ker so po defaultu krptirane in skoraj pa ni šanse da če zgubim mobi nekdo vidi karkoli tam. Pa ni da skrivam tam ključe od nuklearnega orožja, ampak kakšne mal bolj občutljive slike, slike dokumentov (fajn pride če originale na potovanju zgubiš ali založiš), gesla do delikatnih stvari...

mancini ::

Mato989 je izjavil:

Huawei je včasih mel tako fajn zadevo ko si nastavil še 1 account in mel na onem vse to z drugo kodo ni blo nič povezano z prvim.


Xiomi ima to imenuje se Second space, odpreš z drugim pinom ali prstnim odtisom. Ali pa klikneš ikono Preklopi


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pozabil sem geslo varne mape

Oddelek: Loža
71291 (813) Pezdicek

samsung s23, s23 plus, s23 ultra (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
11515224 (10245) Morison
»

Remote Contol Over Mail -RCM

Oddelek: Informacijska varnost
4610022 (7624) SeMiNeSanja
»

Ne morem potrditi nadzor uporabniškega računa

Oddelek: Pomoč in nasveti
213468 (3192) gorenjc

Več podobnih tem