» »

odkup alu/baker

odkup alu/baker

Half-Saint ::

Zdravo,

mene pa zanima ali je normalno da dobiš za cca. 25 kg aluminija in cca. 3 kg bakra na konc 30€? Saj vem da to so smešne količine ampak tolk se je pač nabralo od raznih laptop/PC coolerjev.

LP
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

Baja ::

to si uradno prodal, kjer drzava pristavi svoj 25% lonček?

mislim da sem nazadnje dobil okoli 1e za Al in ene 5(6?) za Cu. tak da to znese za tvoje kolicine enih 40e, pa ce si je drzava vzela 25%, priblizno stima.

aja, upam da jim plat nisi šenkal, dobiš za njih tudi tam 2-3e/kg ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Half-Saint ::

Baja je izjavil:

to si uradno prodal, kjer drzava pristavi svoj 25% lonček?

mislim da sem nazadnje dobil okoli 1e za Al in ene 5(6?) za Cu. tak da to znese za tvoje kolicine enih 40e, pa ce si je drzava vzela 25%, priblizno stima.

aja, upam da jim plat nisi šenkal, dobiš za njih tudi tam 2-3e/kg ;)


Peljal sm k eni firmi kjer se hvalijo z najvišjimi odkupnimi cenami. Nisem dobil nobenga papirja, tip mi je dal 30€ v kešu in adijo.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

Baja ::

mozno da te je mal nategno, možno tudi da so cene padle. jaz ponavadi prej malo okoli pokličem, da vidim kako je trenutno stanje. s kerega konca slo pa si?

Baja ::

kolko sem spremljal sem ponavadi dobil okoli 50-60% spot cene, tako da po trenutnih cenah bi po mojem mogo dobiti 45-50e. no, dopuščam možnost da pač več ne dajo tolko. predelava stane, cena dela/enegrije pa tudi zadnje čase ne pada.

Half-Saint ::

Iz Ljubljana. Sm hotel peljat v Barco v Logatec, ker sem imel eno pot tam mimo ampak imajo levi delovnik in nisem uspel prit do dveh tja. Potem se mi pa ni dalo preveč s tem ukvarjat, da ne zabijem ful enga cajta za 5EUR več zaslužit. Če bi mel 200kil tega, bi se pa splačalo okrog poklicat ja.

Baja je izjavil:

kolko sem spremljal sem ponavadi dobil okoli 50-60% spot cene, tako da po trenutnih cenah bi po mojem mogo dobiti 45-50e. no, dopuščam možnost da pač več ne dajo tolko. predelava stane, cena dela/enegrije pa tudi zadnje čase ne pada.


Tip me je dobil totalno nepripravljenga, je reku "30EUR.", mi dal dnar in to je to. Šele potem so mi začel možgani delat, na poti domov.

No, bom kar povedal, to je blo pri Kerba d.o.o., ker so jih eni tukaj na forumu precej hvalili in sem šel verjetn na dobro besedo.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

Baja ::

poslal par mejlov, prve info: Al ~1e/kg, Cu 4-6e/kg odvisno od klase. če pride od drugod kaj višjega, javim.

tako da ja, zgleda da te je malo na suho :/

Half-Saint ::

Baja je izjavil:

poslal par mejlov, prve info: Al ~1e/kg, Cu 4-6e/kg odvisno od klase. če pride od drugod kaj višjega, javim.

tako da ja, zgleda da te je malo na suho :/


A jebiga, šola za drugič.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

Baja ::

dobro, zdaj neke hude škode glede na količine ni :) mogoče majo malce nizje odkupne cene, mogoče malce drugače kategorizirajo.

jaz bi recimo v lj dobil za plate 1e več po kili kot v mb, ampak za par deset EUR se mi ne splača to v lj furati.

drugič pa le prej pokliči par firm, v lj jih je verjetno en kup.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

Baja ::

se ena povratna info: 80c Al, Cu 6,5-7,05e.

zgleda so odkupne cene kar razlicne :/

matobeli ::

A maš kakšno ceno za rostfrej?

tiborrr ::

Baja je izjavil:

se ena povratna info: 80c Al, Cu 6,5-7,05e.

zgleda so odkupne cene kar razlicne :/

Odvisno od kategorije in tudi od obdelave. Npr. nikljan baker je vreden precej manj.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

Baja ::

matobeli je izjavil:

A maš kakšno ceno za rostfrej?


žal ne

Half-Saint ::

tiborrr je izjavil:

Baja je izjavil:

se ena povratna info: 80c Al, Cu 6,5-7,05e.

zgleda so odkupne cene kar razlicne :/

Odvisno od kategorije in tudi od obdelave. Npr. nikljan baker je vreden precej manj.


Jaz sem imel precej bakrenih jeder iz intel stock hladilnikov, nekaj pa kompletnih bakrenih hladilnikov Zalman ipd.
Moj blog: http://onlyageek.blogspot.com

Assass1n ::

Vredu si dobil. Nikjer nebi več.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

kixs ::

Vcasih kdo kupuje te hladilnike. Cena 5-10€ po komadu, odvisno kaksen je. Seveda, ce se ti da s tem ukvarjat.

Sam imam precej hladilnikov, morda jih se kdaj rabim...

The Player ::

Kaj pa izrabljene baterije prenosnikov?

Se da to tudi mogoče prodat kot surovino na odpadu tipa dinos al je to samo za v smeti?

Svinčene akumulatorje vem, da zbirajo.

Assass1n ::

To lahko prodaš preko oglasa. Če najdeš nekoga, kater je videl zanimiv youtube video ti zna plačat 1€ po celici ali več.
Da bi odkupovali kot svinčene še nisem zasledil.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

matobeli ::

1€ po celotni bateriji, ne pa celici. Za malo čez 1eur dobiš nove dobre celice.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup plemenitih kovin

Oddelek: Loža
405449 (3198) MCblue
»

Odkupne cene mesa, mleka in lesa dol

Oddelek: Loža
343451 (2223) jocoj
»

Vremenske nevsecnosti in lastniki gozdov (in drugi) (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
28335684 (30504) louser
»

Slovenija in samozadostnost

Oddelek: Loža
363721 (2735) by00
»

Mletje moke doma?

Oddelek: Loža
167002 (6672) joze28

Več podobnih tem