» »

Odpad

Odpad

Pretorijanec ::

Jurt, v soboto, grem gledat za radiatorji za vodno hlajenje. Žvim v Lublani, nimam auta. Kje je kakšn auto-odpad, da bi lahk dobu to? Hvala! Pa dejte natančne opise, kako do tja prit! Hvala!

MadMax ::

Emm, na Cesti dveh cesarjev, ce se ne motim.
Kje to je? Jaz sem 100 km iz LJ pa vem, torej bos tut ti pogruntu:D

Drgac je pa skrajni jug (gres proti juzni obvoznici -skozi Trnovo?- pa mislim da je zadnji odcep desno, ce se ne motim...)

MitjaM. ::

Ja se lazje bos nasel tako, da gres po obvoznici proti zagrebu, z obvoznice zavijes za ljubljana - center, potem pa pri prvem semaforju levo (cesta dveh cesarjev), pol se pa peles se kaksen kilometer, tam imas dva odpada...

mmisv ::

še lažji način:
greš po tržaški do konca proti dolgemu mostu pol pa tm k je končna postaja 6 pod mostom zaviješ na levo pa greš sam naravnost po indrustrijski coni pa pol tm v ind.coni levo. če boš šel predelč boš pršou na sejem avtomobilov.
Čist trivialna stvar...

Boško ::

Še lažja: Pošl fotra:D:D

kayot ::

še lažje: ga pkličeš pa ti pošle staro robo>:D

Baja ::

Najlažja: Pred bajto (hišo) postavi napis "AVTO ODPAD"

Pretorijanec ::

Problem. Jst rabm sam EN radiator in ne 600!

IceIceBaby ::

dej ga delat. Jaz poznam enga k ma doma servis in proizvodnjo hladilnikov za avtomobile. Pa zna nardit prou original hladilnike, po meri in lepo prirejene za na (ali v) ohišje.
Sej drugače je slo-techer sam nevem kak nick ma...če te pa zanima mi pa mail pošl pa ti bom dal cifro.

Pretorijanec ::

Njegovo ime je Ash (no, nick usaj) in mi je že naredu fajn hladilnik. Sam jz bi rad še po odpadu mal pogledu.

abcde7 ::

Ma če kerga poznaš, greš da te pele u Avstrijo na odpad, tam je pa res dobr, pa še pocen je!8-)

b4d ::

Pridi k meni v Podgrad!!!:))
b4d.sablun.org

mrbig ::

ha-ha nuklearc,dobra,sicer pa lahko prideš na CDC tako da se pelješ s 6 na dolgi most do konca pol pa vprašaš kam naprej
Bo že bolje

Pretorijanec ::

Sm že probu. Sploh nism najdu!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izvor imen predelov v Ljubljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8816189 (12447) StarMafijec
»

Bolšji sejem

Oddelek: Loža
3610160 (9417) Brane2
»

Renault - neoriginalni rezervni deli

Oddelek: Loža
194246 (3951) McClane
»

Rabim radiator za vodno hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111229 (894) Jaka83
»

Kje dobit radiator?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111524 (1329) burekar

Več podobnih tem