» »

popust pri zavarovanju

popust pri zavarovanju

polozweii ::

Lani je bilo ob podaljšanju registracije avtomobilsko zavarovanje iz ca 280€ (premija) znižano na 220€ (znesek za plačilo) .
Je to normalen popust za nekoga ki ni imel avtomobilske nesreče (ki ni dal police) vsaj 20 let ali več?

Utk ::

Odvisno kaj imaš zavarovano in za kak avto.

MIHAc27 ::

Pa kateri premijski razred?
Mene pride AO 460€ z popusti sem pa na 120€. PR 0.
Sam če imaš 280€ brez vseh popustov.. kaj imaš to neko Dachio z 1.0 motorjem?

2dark ::

Dobu si 27% popust. pa kaj bi ti še rad
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Assass1n ::

Zavarovanja se dražijo, ko pas m****.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

2dark ::

Assass1n je izjavil:

Zavarovanja se dražijo, ko pas m****.


Avti so poceni? Deli za avte se dražijo, avti so dražji. Kasko se gleda po ceni novega avata z dodatno opremo. Sanjate, da boste vozili audije, bmw-je ipd. za 150€ letnega zavarovanja s polnim kaskom.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

mm&r ::

2dark ::

mm&r je izjavil:

avti so dražji


https://finance.yahoo.com/news/used-car...


KAsko se gleda na ceno novega avta z vso dodatno opremo. lp.

Še enkrat. Vsi jemljete cel kup kombinacij kaska ali polni kasko. To vam draži zavarovanje.

Samo osnovno zavarovanje potnikov in voznika ni drago. Samo potem bi morali vozit pa normlano, in spremljat kaj se dogaja na cesti. Tako se pa zabijate.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

IL_DIAVOLO ::

500€ pride za vsak normalen 100 konjski avto, pa tudi ce si varen voznik. Da ne bos pol jamral, da sploh nimas zavarovanega pleha, kot je to navada pri alternativah tipa wiz zavarovalnic.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Utk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

500€ pride za vsak normalen 100 konjski avto, pa tudi ce si varen voznik. Da ne bos pol jamral, da sploh nimas zavarovanega pleha, kot je to navada pri alternativah tipa wiz zavarovalnic.

Ne laži. Pri wizu z osnovnim kaskom si zavarovan proti praktično vsemu, je pa vse z odbitno franšizo. Pri drugih je pa velikokrat drugače. Imaš kasko pa nimaš toče. Ali pa kraje. Pa še zmeraj dražje od wiza.

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

500€ pride za vsak normalen 100 konjski avto, pa tudi ce si varen voznik. Da ne bos pol jamral, da sploh nimas zavarovanega pleha, kot je to navada pri alternativah tipa wiz zavarovalnic.


Osnovno pa voznik ne pride niti v sanjah 500€.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

IL_DIAVOLO ::

Odkup prve skode, toca, divjad, stekla, luci, asistenca. To je osnovno kar se mene tice. Ce ni, imas predrag avto.

Utk je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

500€ pride za vsak normalen 100 konjski avto, pa tudi ce si varen voznik. Da ne bos pol jamral, da sploh nimas zavarovanega pleha, kot je to navada pri alternativah tipa wiz zavarovalnic.

Ne laži. Pri wizu z osnovnim kaskom si zavarovan proti praktično vsemu, je pa vse z odbitno franšizo. Pri drugih je pa velikokrat drugače. Imaš kasko pa nimaš toče. Ali pa kraje. Pa še zmeraj dražje od wiza.


Predragi avto, kot ugotovi vsak lastnik novega avta.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

2dark ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Odkup prve skode, toca, divjad, stekla, luci, asistenca. To je osnovno kar se mene tice. Ce ni, imas predrag avto.



Nič od tega ni osnova. To so tvoje osebne opcije, ker si pač nevaren voznik.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

mancini ::

2dark je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Odkup prve skode, toca, divjad, stekla, luci, asistenca. To je osnovno kar se mene tice. Ce ni, imas predrag avto.



Nič od tega ni osnova. To so tvoje osebne opcije, ker si pač nevaren voznik.


Daj razloži kako se izogneš toči, okvari avta (asistenca), divjadi da ne spadaš med nevarne voznike. Saj tudi kako se umakneš kamenčku ki ti prileti in ti pokne šipo ali luč, me zanima.

Letos sem imel prvič počeno vetrobransko steklo, stojimo na rdeči luči v križišču in potem po 30 metrih dobim kamenček.