» »

dump of psihical memory !?!?!

dump of psihical memory !?!?!

danielka84 ::

evem... v winsih 2000 Professional mi sigurno 1x na dan pokaže blue screen - > dump of psihical memory.
Formatiral se že 10x, pa nič ne pomaga!
pc: 8KTA3, D800(max 40C), 128MB pc100, ATI 8MB, USR 56k, LivePlayer, SCSI + CDR Teac!
Zaj še sam nevem kaj naj storim... A je kaj narobe s mojo strojno opremo?? Če ima kdo podobne probleme in jih zna odpravit prosim napišite tukaj, ker sem obupal!!

Hvala!!!!

Dax ::

Preveri RAM-e... najbrž bo to krivo...

danielka84 ::

ja nevem če so rami! sprobal sem že tud z 2x32MB pc100!
pa je bilo isto... :(

l0wc4 ::

No saj verejtno ne bo pomagalo. Meni se je to dogajalo na moji mašini, ko sem imel instaliran InoculateIT antivirusni program. Potem je ven prišla nova verzija in od takrat mi je vse ok delalo. Res da sedaj uporabljam NAV 2001 toda je pa vse dobro, drugega pa nič nisem v sistemu spreminjal. Vseeno bi pa morda bilo dobro RAM-e pogledati. 8-)

JLP ::

Jest sumim LivePlayer zvočnio. Oziroma LiveWare. A si probov že s tem, da po inštalaciji Windows 2000 nisi inštaliral LiveWarea. Men rata sistem ful nestabiln takoj za tem, ko inštaliram LiveWare.
Tko da probej na frišno inštalirat Win2k pa potem NE inštalirat LiveWarea.

Sicer pa povej kaj ti na tistem modrem zaslonu piše.
Live long and prosper!

appz ::

ja jz mam isti problem ...ene pol leta je delal ful v redu zdej pa mece blue skrine ven in to takrat ko se en user odlogira in se potem prijavi nov - tle potem pride cas za blue skrin...nemam pojma sem ze resno studiro ce ni so rami - no ne vem
res pa da je natem comp. miljon user-ov in vsak po svoje neki prcka pa nalaga tak da..(res pa da se nisem probu formatirat etc.)
je pa notr 128RAM zvocna PCI 128 ..etc.
no na kratko ce bi kdo vedu bi tud mene zanimal>:D

asPeteR ::

Problem naj bi bil tak, da če je previsoka frekvenca na zunanjem vodilu (tudi na Ramih), se to lahko pogosto dogaja. Jaz imam Rame PC133 na CAS2, ki so naviti tudi čez 153Mhz in imam včasih težave.

Svetujem, da probaš znižati frekvenco na vodilu!

Lahko pa je še drug problem, HLAJENJE. Namreč, če nimaš dovolj ohlajenih diskov se ti lahko izklapljajo! Posebej IBM (ima posebno toplotno občutljivo diodo)

Paramedic ::

Js sem še najbolj prepričan, da maš ram 100Mhz v biosu nastavljen na 133, ali pa maš cas2 namesto cas3, ali pa da imaš katero drugo nastavitev napačno. Probi dat na safe settings, pa pol posamezno dodajat bolješe nastavitve v biosu.
End transmission.

danielka84 ::

imam nastavljeno na cas3 in 100mhz, procesor se segreje na max 40C, disk mam WD 30,7G, samo meni je tud sumljiv liveware, ker ko sem inštaliral, in na koncu ko mi bi naj napisalo complete, se mi tošno takrat sesuje, potem pa ponovno probam, potem pa deluje...

newem no... možno da driverji niso čist stabilni..

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Windows XP in SBlive

Oddelek: Pomoč in nasveti
151584 (1307) TESKAn
»

Win XP in Restart

Oddelek: Pomoč in nasveti
61338 (1250) TESKAn
»

Sonique vs. Winamp

Oddelek: Programska oprema
181817 (1611) JLP
»

Win2000 in driverji SB Live

Oddelek: Pomoč in nasveti
272074 (1818) MitjaM.
»

ABIT KT7 problems

Oddelek: Pomoč in nasveti
121917 (1764) GodStyler

Več podobnih tem