» »

ideje za članke

ideje za članke

CaqKa ::

a je kdo tukaj za to, da bi se spisalo članek o dlančnikih - palmih in ppcjih.
sam bi prispeval za del o ppcjih.
nadalje me še zanima članek o sobni dvd rekoreder komponentni (bi sam spisal ker imam takšno komponentno doma), ter če je še kdo z sobno dvd rekoreder komponetno tukaj ki bi lahko kaj prispeval.

pred cajtom sem hotel, da bi napisal članek o izračunu najugodnejšega operaterja/paketa za mobilno telefonijo na podlagi razčlenjenega računa, vendar je sergio bil mnenja da st ne potrebuje takšnega članka.

v splošnem bi želel da folk napiše kakšen članek bi rad videl na slotechu, ter da admini in moderatorji napišejo koliko se jim zdi takšen članek sploh smiseln za st.

Lepa hvala.

mchaber ::

MA bi prav prišu en članek o varnosti Windowsov in Linuxov, da nebi folk več težil,zakaj se mu PC ugasne po 30s in podobno.;(

Pa tud o Slo-tech linux bi kaj prav prišlo, some people wanna participate;)
.

frenk ::

pred cajtom sem hotel, da bi napisal članek o izračunu najugodnejšega operaterja/paketa za mobilno telefonijo na podlagi razčlenjenega računa, vendar je sergio bil mnenja da st ne potrebuje takšnega članka.


članek sicer nebi imel velike veze z računalništvom, ampak ne bi bil pa v napoto...sej nimamo toliko člankov da bi se drek iz njih delou...ravno nasprotno:)

...jest bi tud kšne članke pisal o vseh modifikacijah ampak nimam dobrga digitalnega fotoaparata:(

CaqKa ::

jaz mam fotoaprat... sem iz maribora...
verjetno pa je v lj tudi kdo ki bi bil tolko da bi posodil aparat.

tole bi blo treba obvezno za članke porihtat... namreč to da se za članek vedno dobi sposoben aparat za sposobne fotografije.

frenk ::

jest modificiram itaq tko da vse skupaj traja kar nekaj časa...malo žagam, brusim, pilim, potem grem malo na slo-tech...pogledam kakšen film...kakšen dan pavze...tako da posoja verjetno nebi prišla v poštev:\

CaqKa ::

ko boš tak daleč z člankom in modifikacijo boš tukaj na forumu lepo vprašal kdo je v bližini tebe doma z digitalcem in bi bil pripravljen prit poslikat zadevo vsake toliko časa. prepričan sem da se bo našel kdo tak. še posebej ko se bo v članku omenlo kdo je posodil fotoaparta /poslikal slike ;)

Jackal ::

@frenk: Js stanujem med tednom v Ljubljani na Vič-u in ti lahko pridem rade volje kaj poslikat, ko se boš spravil kaj delat.
Walking the way is something completely different than imagining the way.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jackal ()

perci ::

No, nekateri smo tut cez vikend v LJ, tko da to ni problema.

frenk ::

jackal: jest sm nažalost iz kranja

kakšna kvaliteta pa sploh more bit?...a je tole dobr?



Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Predator ()

alien-w ::

frenk: tole je zelo ql

frenk ::

če je tole ql bom pa mogoče še kakšen članek napisal:)...kakšne so pa ostale omejitve glede članka?

alien-w ::

Čimbolj slovnično pravilno, primerna dolžina, tema, ki ti jo ekipa potrdi, kaj slikic, ipd. :D

mchaber ::

A lohk napišem en članek,ki ga boste objavili, o "reverse engineering"-u?>:D

S slikami nebom nič skop.:D
.

Primoz ::

:))
Odvisno ... team@slo-tech.com
There can be no real freedom without the freedom to fail.

mchaber ::

>:))
>Odvisno ...

Saj je legalmno napisat(objavit je kazniv >:D[joke]).

Samo uporabit ne smeš.

Ali pa je obratno. :D
.

frenk ::

in kaj je ta reverse engineering?

CaqKa ::

jaz osebno bi rad imel višjo kvaliteto slik. vsaj 800x600, kjer slika ni preveč zablurana kot zgornji dve.

frenk ::

jest bi tud mel boljšo kamero:D

mchaber ::

>in kaj je ta reverse engineering?

Si že slišal za Google?:\ Uporabi ga.;)
.

Gandalfar ::

mchaber: in kaj ti je dosedaj ze uspelo reverse engineerat?

frenk ::

mchaber: zakaj bi uporabil google, če mi ti lahko prineseš odgovor na zlatem pladnju:D...no sem pa vseno pogledal...ti kr napiš tale članek...zna bit zanimiv:)...tud mene je to učas zanimal

mchaber ::

>mchaber: in kaj ti je dosedaj ze uspelo reverse engineerat?

Gandalfar: in koliko threadov ti je dosedaj ze uspelo zbrisat?:)

>mchaber: zakaj bi uporabil google, če mi ti lahko prineseš odgovor na >zlatem pladnju...no sem pa vseno pogledal...ti kr napiš tale >članek...zna bit zanimiv...tud mene je to učas zanimal

Samo je kar veliko dela, za te lenuha tu že nebi "zje*u moje tipkovnice>:D

Pa dejte kaj napisat o ST Linux, ker si hočejo nekateri zaširiti obzorja.;)
.

Gandalfar ::

Samo zanima me kako dober si. Tvoj odgovor mi nic ne pove.

frenk ::

mchaber:mene tud zanima:)

BigWhale ::

Vzemi Logitech radijsko misko in jo reverzaj in naredi svojo... To bi bilo recimo zanimivo... Pa niti ne pretezko :)

Ali pa reverzaj Microsoft .DOC/XLS format. Tukaj imas v OpenOffice.org ze precejsen head start. To bi znalo vsem koristit recimo... Milijonom... ;)

mchaber ::

To je že offtopic.:D

[ta post bi spremenil moderator, če bi se razpisal]:)
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Orion bi morda lahko letel do Meseca na komercialni raketi

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
206396 (4803) 7982884e
»

Na PlayStationu 4 že teče Linux

Oddelek: Novice / Konzole
3712640 (9309) 66speeder66
»

Backengeneering [Reverse engeneering]

Oddelek: Programiranje
432879 (1157) jype
»

Povratni inženiring pice

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
335254 (3860) gzibret
»

Heckerji!

Oddelek: Programiranje
401792 (943) sc5899

Več podobnih tem