» »

drek

drek

ns-miha ::

ej luni s cim si je charlie prisluzil naziv drek!

Dalmatinc ::

charlie ? kateri ?

Miha a maš nov e-mail ?:D

whatson ::

drek=gnoj >:D
ehh... je že kaj takega naredil... dvomiš v admine?:D

g0Run7 ::

kdo ga je pa zagnojil ?

OZZY ::

Zagnojijo te administratorji. Le kaj takega moraš narediti kar je proti pravilom. Za neke stvari te tudi prej opozorijo in če ne zadostuje..... Sprobi pa boš videl.>:D
Go with the flow.

g0Run7 ::

hvala ozzy vem, zanima pa me kateri ga je... a zaradi une teme mp3 player?

MadMax ::

hmm, mene tudi zanima, zakaj?
Nisem zasledil, da bi ga kje posral...(morda sem spregledal ali pa je ze pocisceno za njim?)

Aja, sicer ne spada cist sem, pa vendar:
receno je bilo, da se bo seznam trenutno prijavljenih uporabnikov te strani vrnil, pa ga nikjer ne vidim...Prenova pa je baje ze koncana...

Huh, dve stvari, pri katerih nisem preprican, ali moram k okulistu, ali pa so le X-files...:D

OZZY ::

MadMax: Tisti sprotni opis kdo je trenutno prijavljen na forumu samo dodatno obremenjuje server. Že tako je bilo kar nekaj govora o določenih počasnih delovanjih le tega zaradi preobremenjenosti.
Stvar bi sicer lahko rešili kako drugače. Mogoče da bi dali link z naslovom Trenutni uporabniki na forumu in ko bi kliknil nanj se bi ti izpisalo kdo je gor.
Go with the flow.

MadMax ::

Ja, OZZY, vem, da je bila zadeva ukinjena zaradi hitrejsega loadanja prve strani, ampak je blo receno, da se bo zadeva vrnila na nase male zaslone...:)

Vsaka cast programerju in ostalim adminom, ampak mislim, da prenova ni in ne more biti koncana, dokler niso izpolnjene obljube...

Tomi ::

Za vse, ki ne veste, kje bi se dalo videti Charlija. Eden od njegovih postov je tule.
Posti vseh zagnojenih ostanejo, dokler adminov ne mine potrpežljivost, to je, da se ne opravičijo, razen če gre za res hud prekršek.
Kar pa se prenove tiče, mišljena je prenova od starega strežnika in Slo-techa nasploh. To, da pa prenova nikoli ni končana, pa sploh ni treba poudarjati, ker vedno se bo naredilo kaj novega:D
metrodusa.blogspot.com

Dalmatinc ::

Sam za tako hudo kazen še pa ja ni razloga !>:D

OZZY ::

Tono tko mislim kot dalmatinka. Človek sprašuje o mp3 playerjih in stvar ni čist nič za zagnojit. Ne vem kaki so njegovi drugi posti a se le sprašujem zakaj so ga potem zagnojili (mogoče na lastno željo???).:D
Go with the flow.

hahaha ::

a ni to un čarli k je srebrn blok napravu?sej sm vedu da smo geniji gnoji.hahaha.

Morpheus ::

K boš pa ti genij, bom pa jst spil 5 litrov čistega alkohola! Ti, pa genij. haha! Ja itaq.:P
I too shall be brought low by death, but until then, let me win glory!

Pretorijanec ::

Tist je biu Charles ne Charlie!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nepismeni, površni, nesposobni? Bajka o slovenski policiji, ministrstvu za infrastruk (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
6516831 (11522) Crimson_Shadow
»

gcomputers.net je že kdo kupoval? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
15717156 (7029) Janac
»

Bill Gates se poslavlja od vodenja Microsofta

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
456912 (3703) CaqKa
»

Rešimo se nesnage v forumu!

Oddelek: Loža
322755 (2175) Tomi

Več podobnih tem