» »

katero miško kupiti?

katero miško kupiti?

lovro1a ::

ok. kokr najbrž dobro veste sem vam precej časa moril za računalnikom. no...zdej je računalnik naročen in sicer pri mimovrste in pride na dom u soboto. uzeu sm r9800pro, k 9800 ni blo niker za dobit, so mi ga pa itaq dal ya 85 jurjov, tko da je ql. zmenu sm se tud da mi ne dajo nalepke gor...
res hvala vsem ki so mi pomagal zbrat sistem.
zdej sem pa u eni drugi dilemi:
tm sm unmu reku za miš logitech Mx700 in mi je pol predlagov mx900, češ da ma bolš povezavo (bluetooth). sm pol spremenu naročilo z mx 700 na 900 ker je sam par jurjev draži in baje bolš.
sam pol pa prejle igram CounterStrike in oznanm kero miš bom kupu ter mi en tip reče da mx900 sux :)
prav da mu mx700 vsi hvaljo mx900 pa noben.in da ma mx900 slabo povezavo... ja itaq sm si mislu sej kdo pa ma mx900 k je glih vn pršla ane...sam pol me je vseen mal zazanimal, in sm sklenu kle povprašat.
A JE BOLŠ MX700 AL MX900 ????
Predvsem me zanima natančnost in hitrost odziva (za fps igre).


plis help...pomoje še zmer lohk unmu rečm da mi zamena miške in mi za 5k kej druzga u comp vrze. (ce bi do tega prišlo me zanima kaj bi tist neki za 5k lahko bilo...al nej še kšn extra vent not vrže? )

Zheegec ::

MX900 je menda ista kot MX700 razen kar se tiče načina povezave, Bluetooth verzija je po mojem boljša. Imajo pa vse MX zelo dobre senzorčke z veliko natančnostjo.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

boštjan ::

kupi mx310,ker je vse isto kot pri mx 700,le da je ta žična in ma manj gumbov.če pa hočeš brezžično pa go for MX700.če ne misliš uporabljat 'modrega zoba' se ti ne splača kupovat mx900

mchaber ::

Jst mam mx500 pa je čist okej.Veliko bolj ergonomska, ampak je samo za desničarje.

Daj napiš katero miš maš zdaj:
.

boštjan ::

mx310 pa je še za levičare:D

lovro1a ::

zdej mam navadnga logitecha z koleščkom, in z vso zapacano notranjostjo.
drgač sm mx900 ze narocu, in ce pravte da je ok, pol bom pri tem ostal. na splošno me zanima, če so brezžične miške v primerjavi z žičnimi (:) ) kaj počasnješe oziroma imajo slabši odziv zaradi načina povezave.
zdele sem se domislu še tega..
mx700 ma men se zdi infrared povezavo...svetloba potuje s svetlobno hitrostjo..
mx900 ma pa bluetooth...kaj so to radijski valovi al kaj? a je to tud speed of light?:)

boštjan..ko si reku da če ne mislm uporabljat modrega zoba.... al se ga da še kej drgač uporabljat kot za pač povezavo miši s računalnikom?

ABX ::

boštjan..ko si reku da če ne mislm uporabljat modrega zoba.... al se ga da še kej drgač uporabljat kot za pač povezavo miši s računalnikom?



Lahko jo še uporabljaš kot slušalko za GSM.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

boštjan ::

Lahko jo še uporabljaš kot slušalko za GSM.

tako je

svejk ::

jaz mam MX500 in je ql, samo v linuxu bicikl ne dela al pa ga se nisem pravilno usposobil. vendar mi je ql miska

lovro1a ::

lol, zakaj ponavad vsi odgovoarjate sam na zadnje vprašanje. al ko do konca preberete že pozabte kaj ste lih prebral al kaj:) ?
zanima me če so brezžične miške načeloma počasnejše od žičnih al je to vseen.
vem da je mx500 uredu, sam mene zanima če je mx900 uredu....in tud me ne zanima a se splača. ampak samo, če je glede na to da je najdražja, tud najboljša.

ABX ::

Off-topic: Ma kaj češ, malo sem mentalno len pa se mi ne da živet, no ja še par ur pa končam delat.


On-topic: Stare miške na IR so imele težave z refresh rate zato so nekateri hardcore igralci ustrajali z kablom. Kakšen refresh rate pa imajo današnje miške z bluetooth pa ne vem.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

SikWitIt ::

:\
ce rabis brezžično miško pol uzemi MX700 drugače je pa tui
MX500 zelo uredu....

DjTonic ::

MX700 ter 900 sta popolnoma enaki miškoni razlika je le v povezavi. Preko Bluetootha ti dalje vleče, čeprav to ni tako pomembno. Pa kupi kr MX700 ker je cenejša delela pa ti bo enako. Svetujem ti še kakšen ogled članka, govoric ne poslušaj. Natančni pa sta še kr, glede polnjenja baterij pa se odvadi miš dajati v podstavek tako ne boš mel podnevi skrbi z baterijami, čeprav dolgo zdržijo. ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Logitech MX1000 (nova tehnologija mišk) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
1087849 (5210) SnakeBite
»

Logitech MX1000 pobliže

Oddelek: Novice / Ostale najave
433561 (3561) Dr_M
»

Katero miš

Oddelek: Kaj kupiti
271831 (1420) antonija
»

Logitech MX700 izkusnje

Oddelek: Strojna oprema
312374 (1759) aVToV|S|On
»

Ali obstaja boljsa mis kot...

Oddelek: Strojna oprema
272101 (1599) BaRtMaN

Več podobnih tem