» »

Kako spraviti igro na T310?

Kako spraviti igro na T310?

spucek ::

Ker nimam IR vmesnika za komp ali kabla, sm razmislju, de mi naredu neko wap stran, kamor bi dal kako igro, in bi jo tako lahko lepo in poceni DL preko GPRSja. Ker 600 SIT ne mislim devat Mobitelu za igre....
Ne vem pa, kak bi to realiziral. Wap page sm zacel delat na tagtag.com, sam ne znam ali ne morem dat gor igre. Igre imajo pripono mpn, to niso java igre.

Ali pa obstaja še kaka lternativa? ALi pa morda celo kdo pozna kako tako wap stran, kjer ze lahko DL igre?
Previdnost je mati modrosti.

Baja ::

probaj dati ta fajl na nek streznik, pa pol v wapu napises samo pot do njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Baja ()

spucek ::

nea dela :( .
Previdnost je mati modrosti.

solata15 ::

Kakor sem obveščen so pri Sony-Ericsson-u to zadevo preveč zaščitili. Stvar je taka, da je vsaka igrica zaščitena s certifikatom, ki se dinamično zgenerira za vsakega kupca določene igrice glede na njegovo IMEI število ta pa je unikatna pri vsakem telefonu.

Vseeno sem stestiral tudi downloadanje s web in wap strani in zaradi omenjenega ne deluje. "tagtag.com" ima pa zaščito da na wap stran sploh ne morš dodat drugih končnic kot .mid, .bmp in mogoče še kakšne dobro razširjene nikakor pa ne .mpn in ostalih izmišljenih.

Za enkrat mission imposible :'( .

Mogoče bodo enkrat izdelal kakšen crack.

Mislim da je zaradi tega tudi onemogočeno boljše širjenje Mophun platforme. Java nima takih problemov.

Lp,
Solata

spucek ::

z tagtag sem probaval, in čisto tak kot si napisal.
Kak bi se pa dalo zbrisat tiste prednalozene bedne stvari gor? Ker tist skater pa slike so za 1 kurac. Rajs bi svoje gor posnel, če se da:| . Verjetno obstaja kaka koda k bi s ejo vpisalo , de bi pol dovolilo zbrisat te ne-potrebščine.
Previdnost je mati modrosti.

solata15 ::

To se moram tudi jest pozanimat. Uradno se serijsko naloženih slik, glasbe in igric ne da brisat. Drugače pa T610 podpira tudi javo :D Kar naj bi stvari zlo poenostavlo. V praksi ga pa še nisem stestiral. Ni cajta ($$$) :\

djgregec ::

Jaz sem si s strani mobisux potegno java aplikacije za t610, pa so mi delale
3 igre od vseh. ve kdo še kakšno stran za dolpoteg jave?:\

root987 ::

Jaz bi tudi rad izbrisal prednaložene slike in igre... Je kdo, ki ima IR to poskusil? Ker tistih prednaloženih iger tako ali tako ne igram in ne vem, zakaj bi mi naj trošili pomnilnik, ki ga že tako ali tako ni v izobilju.

EDIT: T310 menda podpira png format slik, pa me zanima, kakšna je maksimalna velikost slik, ki jih lahko naložiš.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: root987 ()

spucek ::

stran na
Brezplačen DL iger melodij ter tem za t300 in t310 preko wapa, morda še kateri aparatus.8-)
Če ma kdo kaj podobnega naj le prilima, posebej nestrpno pa prčakujem dan k bom zbrisal tistga Skaterja :) - menda je enka fora, de baterijo vn daš med resetiranjem telefona, sam to se mi zdi precej rizično. :\ ;(
Previdnost je mati modrosti.

Zgodovina sprememb…

jamiroq ::

ja, samo iirc ti tisto z baterijo in resetom igro samo odstrani iz seznama, pomnilnik pa se ti ne sprosti...

spucek ::

in kje je pol fora?:\
Previdnost je mati modrosti.

root987 ::

Ni je. Verjetno bi se moralo narediti poseben program za odstranitev le-teh...

spucek: a na wapu ta stran prav tako napisana v ruščini?
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

solata15 ::

spucek: ti si car una ruska stran rula!!! :)

Žal, Rally je bil v dveh kosih pa mi ni hotu delat. Boulder Dash pa dela:D

spucek ::

root : DL tak de un link na desni strani vpišeš v URl na mobitelu.
Previdnost je mati modrosti.

Gandalfar ::

No warez fantje..

spucek ::

warez:D ?
Previdnost je mati modrosti.

Iztirjenec ::

Mene pa zanima, če kje še obstaja podobna stran kot tagtag.com, ker meni ne dela... Rad bi pa javo gor spravo, da bi z wapom pol dostopal do nje preko telefona Nokia 3100 in z nokio 6600?

Iztirjenec ::

Sem že našel, ena takšna stran je: Wap java upload Samo poljubno java aplikacijo na disku izberete jo uploadate in v gsm vnesete povezavo, ki jo dobite... Simpl ko pasulj...

_keks ::

spucek dej še enkrat link ker warez.rozica.com ne dela

root987 ::

Seveda ne dela več, ker je to ilegalno in zato tega ti NE smeš imeti. Sicer pa, če te zanima warez, se lahko z največjim veseljem odpraviš sem.
"Myths which are believed in tend to become true."
--- George Orwell

Paramedic ::

Tudi če bi se dalo dobit igre na telefon prek wapa, bi bilo še vseeno dražje, kot če kupiš IR, za kakih 8k, pa ti ni treba več skrbet za prostor na telefonu in za to, kolko boš dal za GPRS, če si jih masovno daješ na telefon. Tako pa lahko z DC++ poiščeš .mpn in si jih daš celo krdelo gor in daš na disk tisto, kar ne rabiš na telefonu, vse to za 0.- SIT :D:)). Kaj je še lahko bolje. Aja, pa še z morebitnim prenosnikom se lepo ujema IR :).
End transmission.

_keks ::

js sm si dal igrco gor ko je zasedla 53kb in mi je napisalo da je premalo pomnilnika. pomnilnika je pa blo 75 kb :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MSN klient za Nokia 3100/3200 -- kje dobiti

Oddelek: Mobilne tehnologije
71105 (950) jobber
»

kak free wap hosting ko lahko uploadaš java aplikacije?

Oddelek: Omrežja in internet
192137 (1838) XS!D3
»

HTTP serv. program

Oddelek: Omrežja in internet
201839 (1676) pivmik
»

WAP STRAN za download brezplacnih polifonicnih melodij!!?

Oddelek: Mobilne tehnologije
123210 (2922) boych
»

Od danes imamo Techovci WAP stran!

Oddelek: Loža
81227 (1086) Loki

Več podobnih tem