» »

genius sw 5.1+audigy - woofer ne dela

genius sw 5.1+audigy - woofer ne dela

Longinus ::

Lep pozdrav vsem !

Predkratkim sem si kupil zvočnike genius sw 5.1 home theatre wood in imam zdaj dve kratki vprašanji to sta

-če nastavim zvočnike na ac3 mode bi mi moral woofer delat ko igram mp3 file ali pa pri divx filmih ?? (kaj bi lahko bilo narobe če bi moral delat )

in še zadnjo vprašanje

pri audigy 1 imaš možnost testirat zvočnike pa se mi pri testu oglasita samo center sprednja dva ,zadnja dva pa sta tiho pri ac3 mode ?? če pa dam na cd mode ali na tape mode pa se na testu samo zadnja dva oglašata sprednji in center sta tiho

zelo sem hvaležen za vsako kritiko, pripombo in dodatno pisanje ki je nastalo zaradi mene hvala vam vnaprej !

Charles Bronson
  • spremenil: CaqKa ()

alkoo ::

jz mam tud 5.1 zvočnike in pri filmih ali mp3jih delajo usi razn center (to je zarad nepodpiranja takega zvoka pr mp3jih - u igrah, ki podpirajo dela). nastav v nadzorni plošči na 5.1 zvočnike za prostorski zvok (zvoki in audio naprave). če maš use gonilnike dobr nameščene bi mogl brez problema delat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alkoo ()

Longinus ::

hmm v dekstopu je nastavljeno na 5.1 sistem pa tudi zvočna je na 5.1
Instalirane imam driverje iz cd-ja in AUD_EAX4DRV_031031.exe driverje od creativa.
Sem pa zdaj že tako daleč da če mi woofer dela sta zadnja dva tiho in obratno tak da mislil da je vedno slabše hehe

Fury ::

probaj zamenat sub/center in rear stekerja.. mogoce je to.
al pa mogoce uno zadevo k si dubu zravn - tist convertercek daj k vmes med sub/center in steker na zvocni

a v igrah ti dela?

Longinus ::

V igrah mi je delalo ja
sem pa zdaj ugotovil da je bilo nekaj z gonilniki narobe tak da sem si potem instaliral gonilnike kxdrv3534f-full od www.kxproject.com in zdaj dela tako kot mora .

Ampak vseeno hvala za pomoč

Charles Bronson


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353357 (2887) connel
»

Povezava 5.1 zvočnikov

Oddelek: Zvok in slika
365722 (4776) Medo
»

zadnja dva zvočnika ne delata (5.1)

Oddelek: Zvok in slika
121687 (1540) echoman
»

[5.1] Genius zvočniki (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
11016118 (10057) FlamE#7
»

AC3filter for dummies - nedelujoči center zvočnik

Oddelek: Zvok in slika
3511223 (5031) Sarimner

Več podobnih tem