» »

Kateri mobitel?

Kateri mobitel?

1
2
»

Gandalfar ::

Caligula: in zato naj dam 30k+ vec za mobitel danes in kupim tipkovnico in mis za 50k?

Tehnologija je mogoce res ql ampak se mi se vedno zdi malo prezgodaj za investicijo vanjo. Kupim danes en poceni mobitel, ki ima ze v osnovi IR zraven in sem all packed oz. se kabel za 3-4k. Nekako racunam, da ga bom cez leto, dve itaq moral zamenjat zato, ker mi bo al baterija crknla oz. se bo sfukal glede na to, da so vsi mobiteli danes narejeni tako, da ga moras zamenjat v roku dveh let, ker preprosto crkne.

Torej lahko predvidevam, da bo v dveh letih tehnologija toliko napredovala, da bom dobil bluetooth vgrajen v mobitel, ki ga bom ponovno poceni kupil. V tem casu pa bo verjetno imel moj rac. ze tudi bluetooh vmesnik, ce bom kupil kaksno taksno mis oz. ce bo prsu on-board maticne plosce.

Ponovno osnova trditev - doplacati 30k za bluetooth se trenutno ne splaca. Tvoji argumenti so bili

a) brezicne slusalke
b) povezava z rac.

kar se a) tice sem mnenja, da lahko prezivim brez oz. z kabli. Po pravici povedano sem raje brez, ker potem bom manj telefoniral, ker bo to manj prijetno zame in posledicno manj denarja porabil kot, ce bi uporabljal slusalke. Navadne slusalke na kabl so izredno poceni .. BT slusalke so pa po mojem spominu dodatnih 20k

Povezava z rac. je sicer fajn ampak raje dam 3k in imam tist kabl in mi tudi deluje, ce to ze ravno nameravam pocet.

Torej dodatna investica 30k+20k za to, da bom imel slusalke brez kabla in micken manj dela z rac.? Imam res toliko prevec denarja?

Caligula ::

Gandalfar, moji argumento so bili v bistvu namenjeni avtorju te teme. Se pravi nekomu, ki ze kupuje telefon v rangu T610. Potem se splaca najcenejsega, ki ima vso to opremo. To vse sem zapisal. Jaz sem pri svojem telefonu vse njegovoe zmogljivosti pogosto ali redno potreboval.

Sem mislil, da te zanima v tem rangu, kjer bi bilo potem nesmotrno kupovati tak telefon, ki Bluetootha nima.
Ce si eden izmed osnovnih uporabnikov, pa ti tako priporocam vega 60, vklopljen select in to je to.

Mimogrede, meni T68i, po 2 letih deluje odlicno, baterija pa drzi skoraj kot nova. Menjal ga bom pa sele, ko se bo splacal UMTS telefon. Do takrat bo verjetno tudi delal normalno. Sem dal pa ze takrat 55k zanj, ko je bil v trgovini 145. Pa sem dobil se fotoaparat zraven.

Tla pa je poblize spoznal ze mnogokrat. Se je ziv. Skratka ne razumem kaj se pravzaprav pritozujes. V tej temi se je govorilo predvsem o tistih treh telefonih in telefonih tega ranga.

Caligula ::

Jaz policaje z slusalkami na glavi redno srecujem. Se vsi smehljamo dalje. Bil ze veckrat ustavljen z njimi,.. nic.
Pa se to-Gandalfar, ne primerjaj slusalk z zico s temi brez. Tistih tudi jaz nebi nosil. pa se tiste ti direkt sevanje preko kabla v glavo usmerjajo.

Caligula ::

PA se to-jaz sem dal za Microsoftovo tipkovnico in mis-bluetooth oboje, pred letom 20k.
Jaz vse poceni kupim. Ima pa 5 let garancije in dela odlicno pa se izdelava je odlicna.

Slusalke pa sem tudi dobil od Ericssona originalne pred dvema letoma za 26k, pa enkrat letno dobim nove, ker jih grem v garanciji menjat vedno ces da kaj nisem zadovoljen.

LP

Gandalfar ::

Okej.. :)
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšne mobilne telefone uporabljate (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
14810148 (6134) zolja
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512491 (8660) Azrael
»

Majhni GSMčki

Oddelek: Mobilne tehnologije
433684 (2719) Avenger
»

Mobitelčki

Oddelek: Mobilne tehnologije
202016 (1613) pingec
»

Kateri mobilni telefon višjega razreda kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
352404 (1779) Caligula

Več podobnih tem