» »

IDE ali SCSI

IDE ali SCSI

jahac ::

Ej čao... sami problemi s to novo plato.. Ok mam problem da mi cd ne peče. In sicer mislil sem da je treba zamenjat pekač in sem ga, sedaj sicer ne zammrzuje več pcja, mi pa še vedno ne peče. Vse lepo zazna in nardei, potem pa v prazno začne nabijat in ne začne pečt, nakar eventuelno pravi da ne gre... Skratka, potem sem dal pekač na master in zadeva je ostala ista. Nakar sem odklopil drugi dvd rom in glej ga zlomka pekač je začel pečt. Aja pa še to zakaj mi v windowsih pod Device managerjem kaže da so hddji in cdrw in dvd rom na SCSI prklopljeni, č e so pa na IDE?!?!?? KO bootaš pc mi to lepo izpiše v device managerju pa takole.

Plata je Chaintech 7NJS
Pekać je SONY CRX225A

Hilfe bitte...

Jerry

Dr_M ::

Aja pa še to zakaj mi v windowsih pod Device managerjem kaže da so hddji in cdrw in dvd rom na SCSI prklopljeni, č e so pa na IDE?!?!??

zato ker mas "zunanju" ide kontroler na plati.

Nakar sem odklopil drugi dvd rom in glej ga zlomka pekač je začel pečt.

verjetno pekac ne mara da se mu se nekdo usiljuje zravn :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jahac ::

najprej hvala za ofgovor. a to pomeni da je to normalno?!? sej zdej sem prklopu glede na to da mam 2 hddja cdrw na en hdd kot slave in dvd rom na drug hdd kot slave in dela...

Packač ::

Probej vse možne kombinacije, pa boš glede tega lahko sklepal kaj bi blo lahk. Mal se igrej...

sash ::

če ima ta plata nforce2 chipset, pol odstrani ide gonilnike od navidije in zadeva bo najbrž čudežno začela delat, ali pa si namesti tazadnjo verzijo gonilnikov (če jih še nimaš je vredno poskusit) in upaj da ti bo delalo, ker sem tud sam imel probleme z IDE gonilniki iz prejšnjih serij, tazadnja pa mi dela BP
--------------------
Think different...
TOROiD Group

jahac ::

Ej hvala, točno too je blo. odstranu sm driverje in dela... hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

dvd-rom ne peče, drugače je OK

Oddelek: Pomoč in nasveti
11972 (858) potepuh
»

pri snemanju cd-ja javlja napako

Oddelek: Pomoč in nasveti
151570 (1393) schwarzvald
»

Pekač ne zapeče cd-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
222026 (1675) cash1970
»

BUFFER UNDERRUN

Oddelek: Pomoč in nasveti
181434 (1111) Kriko
»

CD-RW Plextor problem

Oddelek: Strojna oprema
151408 (1169) dynamite

Več podobnih tem