» »

Kako pretentati radarski sistem...

Kako pretentati radarski sistem...

1
2
»

TESKAn ::

Brane2, sploh ni tko slaba ideja...tle v okolici so prakticirali balo sena, ki jo dajo na policajem 'ljubo' mesto...ko začne zadeva gnit, ne zdrži nihče v bližini...
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Lio ::

da še jst povem kar sem prebral:
Kot je že nekdo reku(podobn primer) naprave, ki deluje na principu zmedenja signala. Sicer ne vem detajlov, ampak stvarca naj bi signal 'zaustavila' za cirka 7s, v tem času naj bi ti upočasnil.


P.S: pri prekoračitvi za 80-100km/h ti pa pomaga samo padalo, ki se ti odpre(kot pri letalih)

Če pa voziš 100km/h nad omejitvijo naj te/vas pa kr oglobjo(izozamimo avtocesto), ker če je omejitev 50, ti pa voziš 150 se ne bo dobr končal

BigWhale ::

Ja, ta naprava ki zaustavi radarske valove oz laser deluje tako, da je narejena iz take zlo zlo take mrezice. Tja not se ujamejo valovi in naprava jih not zadrzi okrog sedem sekund, potem se pa mrezica negativno polarizira in odbije valove nazaj.

Ja, padalo pomaga kar precej. Ce prekoracis omejitev za 80-100km/h. Sploh ko vozis skozi naselje kjer je omejitev 30km/h. Tam se splaca namesto padala uporabljat tudi posebno sidro, ki ga vrzes na tla in se ujame za lezecega policaja, ter te tko zlo hitro upocasni.

HyperKiller ::

"Ona je v resničnosti našla svoje sanje jaz pa v resničnosti sanjam in jih občasno uresničujem, da jih taki kot je ona lahko iščejo!"

vse se da. mogoče bi bila potrebna dobra mat barva.(verjetno še boljša)
Pri Microsoftu uspešno izrezujejo varnostne luknje.

Brane2 ::

Seveda se "vse da". Le vprašanje je izplačljivosti in sploh smiselnosti.

Pri motenju je problem v tem, da se ga da zaznati. Torej ne glede na to, da ti ni uspel odmeriti hitrosti, te lahko policaj ustavi in si pobliže ogleda tvoj avto.

Torej je verjetno še najboljša varianta motaža IR & RF vodenega raketnega izstrelka nekam pod avto in uničenje celotne radarske kontrole ko zaznaš signal radarske pištole... :\ :\

Fotr mi je reku, da je en njegov znanec naredu nekaj podobnega. Zaspal je za volanom težkega priklopnika in zradiral celotno ekipo z radarjem nekje na madžarskem. Baje je bil že preiskovalni zapor zanimive dolžine, potem pa še stroški sojenja itd.
Da ne govorimo o dejstvu, da je ubil nekaj ljudi... :\ :\

Vse se da. Njemu je ratalo tudi brez posebne opreme. Če se mu je splačalo pa presodi sam...

Sam sem v zadnjem času naletel na kar nekaj radarskih kontrol. Ne morem reči, da me kdaj kdo za*ebaval za kak km/h extra.

Vozi po predpisih in lastni presoji (če/ko ta ukazuje večjo previdnost). Bo še najboljše in najceneje.

Vsakršni radar jammerji itd so IMHO trošenje denarja, časa in kreativnosti v napačno smer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

frenk ::

Brane2: če rad na plin stopš sploh ni zgrešen nakup jammerja...problem je samo da te lahko dobijo...najdt način da jammaš in da te ne dobijo je pa nek izziv...men se ne zdi brezveze, čeprav sam še nimam izpita:)

ali3n ::

trik je, da jammerji niso zakonsko prepovedani... "siva cona" torej...
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Brane2 ::

frenk: Tako gledano se ti bolj splača kraja po trgovinah- sploh če imaš rad dobre stvari poceni. Rizik pač izbiraš sam, ni variante da bi oropal kako ubogo penzioonerko ampak precej bolj založeno trgovino, pa še zakonsko si lepo pokrit.

To, da vzameš robo s police še ni kaznivo- torej si spoloh nisi v "sivi coni" vse dokler z njo ne prideš mimo blagajne. Pa tudi reskiraš za konkretno korist- robo, ki jo odneseš s sabo.

Pa tud nobenga življenjsko ne ogrožaš s tem. :\

matias ::

Torej, če prav razumem, te z laserjem ne sme merit pod 0°C - glede na pogoje delovanja, ki jih je predpisal proizvajalec.... ??????? :\
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

Lisko ::

sem pogledal mal okol in našel malo drugačne podatke na tej strani.

Piše: delavna temp. : -10C do 50C
skladiščna temp.: -20C do 60C
Merjena hitrost : 0 - 250km/h samo a to pomeni, da nad to hitrostjo pokaže "Prehitro" >:D ?
lp
Lisko

Lio ::

napiše: puste ga saj ga tko ne boste ujel

||_^_|| ::

frenk: si živi argument proti možnosti da bi znižali mejo opravljanja vozniškega izpita.

darkolord ::

eheh ena infrardeča očala si natakneš pa gledaš kdaj boš vidu črto izza ovinka :D :D :D :D

matias ::

Kaj zdej velja?

7. člen (pravilnik o meroslovnih zahtevah za merilnike hitrosti v cestnem prometu)

Merilniki hitrosti morajo delovati pod naslednjimi pogoji:

1. Referenčni pogoji:
– okoliška temperatura 23 °C + / - 2 °C,
– relativna vlažnost 60 % + / - 15%,
– napajalna napetost nazivna vrednost + / - 2%.
2. Delovni pogoji:
– okoliška temperatura od 0 °C do +50 °C.
3. Pogoji skladiščenja:
– temperatura skladiščenja od –25 °C do +70 °C.

ali

Temperaturbereich

Betrieb -10 °C bis +50 °C
Lagerung -20 °C bis +60 °C s te strani?

Kolikor vem, je pomemben le zakon (pravilnik) in ne tisto, kar navaja proizvajalec... Poleg tega po zakonu velja tisto, kar je za šibkejšo stranko ugodneje.

ps: poleg tega imate na tej strani napisanega veliko o napravah za zaznavanje in motenje radarjev in laserskih merilnikov... + kako izgledajo in delujejo tisti IR "motilniki" :D
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

frenk ::

||_^_||: haha...zarad mene jo lahko še zvišajo...sicer sem pa star 19 let in še vsen nimam izpita...dokler ne bom mel dnarja za en spodoben avto oz. dokler ne bo nujno potreben ga ne grem delat

brane2: vsak ma svoj vesele...ampak jest ne maram kradt:D

Brane2 ::


brane2: vsak ma svoj vesele...ampak jest ne maram kradt


O.K. Mej svoj vesele. Zarad mene. Dokler mi to ne bo povzrocilo skode, itak ni smiselno da bi mu ugovarjal-sploh pa brezplodno.

BTW: Je kak poseben razlog, da ne maras krast ? Kot se meni zdi, je lahko v dolocenih primerih bolj nedolzno od prehitre voznje, sploh ker tebe zanima bistveno prehitra voznja (torej ne kak km/h cez).


Sploh pa mi ni jasno, kje je tu kreativnost. O.K. Recimo da bi rad z doma narejeno robo nadmudril policaje, ki uporabljajo kupljene merilnike. To bi se nekako razumel. Se vedno bi se mi zdelo butasto, a razumel bi delcek motiva. Tu pa (tako kot na vecini naredi-sam forumov) vecina udelezencev premore mentalne moci kvecjemu toliko, da zna obesit CDjko na spegu in to je vse. Lotkolma od blizu videli niso, od matematike in podobnih stvari pa bezijo ko hudic od kriza.

"Poredni" fantje so ponosni, ker so na cesti usli pridnim policajem, in po moznosti ta trenutek ujeli se v kamero. Ne pade jim na pamet, da bi tudi policaji lahko bili poredni.
V redkih trenutkih, ko naletijo na nagajivega policaja pa je dnevnik poln novic o policijski brutalnosti, eksekucijah na ulici itd...

frenk ::

Sploh pa mi ni jasno, kje je tu kreativnost. O.K. Recimo da bi rad z doma narejeno robo nadmudril policaje, ki uporabljajo kupljene merilnike. To bi se nekako razumel. Se vedno bi se mi zdelo butasto, a razumel bi delcek motiva. Tu pa (tako kot na vecini naredi-sam forumov) vecina udelezencev premore mentalne moci kvecjemu toliko, da zna obesit CDjko na spegu in to je vse. Lotkolma od blizu videli niso, od matematike in podobnih stvari pa bezijo ko hudic od kriza.


...se strinjam da bo bilo bol če bi sami to nardi...še zmer pravm da če hočeš da je ornk narjen morš sam nardit


BTW: Je kak poseben razlog, da ne maras krast ? Kot se meni zdi, je lahko v dolocenih primerih bolj nedolzno od prehitre voznje, sploh ker tebe zanima bistveno prehitra voznja (torej ne kak km/h cez).


...ne vem zakva ne maram krast...vsak ma pač svoj veselje in na to se en da vplivat..."prehitra vožnja" se pa men ne kaj napačnega...seveda je pa razlika al greš 200km/h s stoenko al pa ferrarijem...probaj se enkrat po slovenskih cestah vozt po omejitvah...to te lahko tolk živcira da je nevarnejše kot pa prehitra vožnja...nisem pa zagovornik preprehitre vožnje, ker hitrost je zame v mejah normale dokler je avto popolnoma stabilen

"Poredni" fantje so ponosni, ker so na cesti usli pridnim policajem, in po moznosti ta trenutek ujeli se v kamero. Ne pade jim na pamet, da bi tudi policaji lahko bili poredni.
V redkih trenutkih, ko naletijo na nagajivega policaja pa je dnevnik poln novic o policijski brutalnosti, eksekucijah na ulici itd...



tud tega da bi se norčval iz policajev se mi ne zdi prav...na živce mi pa gre da pridejo uničt drag race v industrijski coni, kjer nobenmu nč ne škodujemo...pomoje so se določeni polcaji za ta poklic odločl samo zato, ker so zakompleksani in z veseljem težijo...no ja tak občutek dobim, ko pridejo na drag in se samo ukol vozjo pa nč nimajo za počet

kuglvinkl ::

to te lahko tolk živcira da je nevarnejše kot pa prehitra vožnja...n

K zdravniku. Čim prej.
Your focus determines your reallity

Brane2 ::


...ne vem zakva ne maram krast...vsak ma pa? svoj veselje in na to se en da vplivat..."prehitra vo?nja" se pa men ne kaj napa?nega...


O.K. Razumem. Na to se da vplivat a pustimo to.


seveda je pa razlika al gre? 200km/h s stoenko al pa ferrarijem...


Tud pri kraji je razlika. Ni isto ce ubijes penzionerko da ji sunes torbico, ukrades avto s parkinga ali pa recimo sunes robo s police velike trgovine, ki je verjetno zavarovana proti kraji...


probaj se enkrat po slovenskih cestah vozt po omejitvah...


Zadnje case (=recimo zadnja 3 leta)se vedno vozim v skladu s predpisi. Ko jih krsim , zavestno reskiram da me dobijo in sem pripravljen placat tistih nekaj jurjev. Prisel sem mimo kar nekaj radarskih kontrol brez problema, tudi ko sem imel obcutek da sem prehiter. Ocitno sem bil znotraj policajeve predstave o normalni voznji.


to te lahko tolk ?ivcira da je nevarnej?e kot pa prehitra vo?nja...


Torej je problem psiholoske narave. Pogovori se z dohtarjem naj ti uredi kaka pomirjevala....


nisem pa zagovornik preprehitre vo?nje, ker hitrost je zame v mejah normale dokler je avto popolnoma stabilen


Povsem logicno razmisljanje za recimo dirko na tvoji dirkalni stezi, kjer se izpostavljas nevarnosti, vendar za svoj uzitek in racun. Seveda naj bi bila tudi steza jasno oznacena, da ne bi kak outsider slucajno zalutal nanjo.

Ce pa za stezo uporabljas javno povrsino potem:

-zlorabljas javno dobro, katerega vrednost 10.000 krat presega celotno vrednost tebe in avtomobila
-spravljas v nevarnost ljudi okrog sebe. Ne glede na to, kako varno ti vozis, je vedno neka verjetnost za nesreco. Ce je ne bi bilo, ne bi bilo uzitka v hitri voznji. Catch je v tem, da so ti ljudje placali za svoj kos javnega dobra in se ne strinjajo (oz. vsaj ne vsi) z rizikom, kateremu jih izpostavljas.


tud tega da bi se nor?val iz policajev se mi ne zdi prav...na ?ivce mi pa gre da pridejo uni?t drag race v industrijski coni, kjer nobenmu n? ne ?kodujemo...pomoje so se dolo?eni polcaji za ta poklic odlo?l samo zato, ker so zakompleksani in z veseljem te?ijo...no ja tak ob?utek dobim, ko pridejo na drag in se samo ukol vozjo pa n? nimajo za po?et


Ce je ta cona "industrijska", potem je namenjena industriji. Ko se bos z lastniki zmenil za odkupno ceno in bo cona tvoja, potem bo to lahko recimo "dragster cona" in tam industrija nima kaj iskat. Lahko mi verjames, da tista asvaltirana povrsina ni nastala sama od sebe in da je nekdo cutil njeno ceno prav za vsak kvadratni meter.

Tud ameri imajo te stvari urejene. Vsaka taka cona je verjetno pokrita s stotinami zakonov, regulativ itd, solidno placana in urejena vsa vprasanja s sosedi (hrup, emisije itd). Vse to pokrivajo iz cene vstopnic, reklame itd. Dragsterji niso samo fanatiki, ki se podijo po ravnem kosu asvalta, za tem stoji se kaj vec.

frenk ::

kuglvinkl: sej ne pravm da mene živcira...a pa ti po omejitvah vozš?...pa ne mi lagat:D

brane2: če bi pršu na kakšen drag bi vidu da niso tam sami fanatiki in da folk precej vloži v modificiranje jeklenih konjičkov, dirkanje tudi ne ogroža varnosti ostalih...in zakaj ne?...zato, ker v času dirkanja ni ostalih in zato, ker dirkači velik bol poznajo svoj avto in njegovo odzivanje...pomoje ti moj razmišljanje zamenjuješ z razmišljanjem maniakov, ki dobijo fotrov avto v roke in pritisnejo do konca na gas, ampak mene med take maniake ne morš štet...

Brane2 ::


Brane2: ?e bi pr?u na kak?en drag bi vidu da niso tam sami fanatiki in da folk precej vlo?i v modificiranje jeklenih konji?kov, dirkanje tudi ne ogro?a varnosti ostalih...


Se sploh ne ukvarjam s tem, kaksnega cloveka zahteva Dragracing. Domnevam tako cez palec da mora biti zagnan, zato sem reku fanatik. To me koneckonev ne zanima.
Cela stvar se mi zdi enako smiselna kot denimo hitrostno buljenje v drevo, a to je moj osebni pogled. Dokler pocetje drugih ne vpliva na moje dobro pocutje ali ne ogroya moje varnosti, me naceloma ne skrbi...


in zakaj ne?...zato, ker v ?asu dirkanja ni ostalih in zato, ker dirka?i velik bol poznajo svoj avto in njegovo odzivanje...pomoje ti moj razmi?ljanje zamenjuje? z razmi?ljanjem maniakov, ki dobijo fotrov avto v roke in pritisnejo do konca na gas, ampak mene med take maniake ne mor? ?tet...


Pa saj tvoje okolice v splosnem ne zanima tvoj avto in tvoje poznavanje avtomobila. Zanima jo, ali je tudi asvaltna povrsina tvoja in ali se releventni organi strinjajo z vasim pocetjem.

matias ::

emm ...ste malce off-topic? :D

A mi bo kdo povedu kateri podatki držijo? A pozna kdo kakšnega policaja? :D
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

frenk ::

brane2: zakone kršimo vsi, vprašanje je samo do kere mere

jah mal je offtopic:8)...sej bi blo tud ontopic če bi kdo kaj pametnga napisal:)

Brane2 ::

Kaj pametnega bi rad videl ?

Saj naceloma si dobil odgovor.

Receno je bilo, da te stvari uporabljajo kodiran signal, da jih je mogoce mozno motit s kakimi dragimi protiukrepi in da se stvar naceloma ne splaca.

Kaj se potrebujes ? Shemo ?
Ime proizvajalca/ev ?

Brane2 ::


Brane2: zakone kr?imo vsi, vpra?anje je samo do kere mere


Verjetno res. Je pa vprasanje, ce ga res krsijo/mo vsi do te mere, da smo v primeru s*anja sposobni nosit tudi posledice...

Brane2 ::

KAr se OT postinga tice: Res je. Stvar je zasla v te vode.

Temo sem toleriral, ceprav mi ne disi. Pac nismo vsi enaki. Sem pa le upal, da se bo mogoce prelevila v kako tehnicno-tehnolosko debato, pa se ni.
Le kup plavoledih tipov potihem razmislja, ce ne bi mogoce namesto CDjke na spegu obesili DVD, po moznosti Blueray. :\

Yeah, to bo. Tud ce hoces bit baraba, rabis neko solo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

frenk ::

Verjetno res. Je pa vprasanje, ce ga res krsijo/mo vsi do te mere, da smo v primeru s*anja sposobni nosit tudi posledice...


jest ga:)


ontopic: verjetno bi blo fajn tud mal razmislt kako vse skupaj izvest v taki obliki da policajni tega nebi dobil...al pa mogoče še kakšna druga alternativa:)

Brane2 ::

O.K. Razmislite in postajte sem. Ne bom vam kratil veselja. Pravzaprav bi blo lepo videt, ce bi (vsi skupaj ali vsak posebej) zbrali mentalne moci za kaj vec od najosnovnejsih idej.

Torej, prosim preskocite plave LEDice, neonke, CD ploscke. antirefleksne barve in ostale stvari katerih uporabo vam svetujejo bogate izkusnje iz risank.

Dejanjsko ustvarjalnost na plan, prosim...

kuglvinkl ::

kuglvinkl: sej ne pravm da mene živcira...a pa ti po omejitvah vozš?...pa ne mi lagat

Od kar sem zbil človeka vozim po omejitvah (nisem ga zbil zaradi prevelike hitorsti, ampak, ker mi je skočil pred avto). Fino a?
Your focus determines your reallity

e-jay ::

fantje js vam povem mojo teorijo. policaji imajo CB postaje ki delujejo na tocno dolocenih (policajskih) frekvencah. ce bi izdelal napravo, ki bi zaznavala tako frekvenco (recimo v krogu 1 km) bi lepo upocasnil, odlozil mobitel, pripravil dokumente in tako dalje... tudi za 'svercanje' bi bla naprava skrajno primerna, saj imajo kapsi nonstop przgane cbjke.

>:D >:D
-=[T.N.T]=-

P.S.: pa, Beli, oglas se kaj

nicky ::

Pa kaj a ni nobenga škifa tle na slo-tehu, ko pa nas je že tolk ... bi nam vsaj nekdo lahko povedal kako stvar natančno poteka, ne pa da razglabljamo tri v en dan :)

matias ::

me again :D
A res nihče ne ve ali te lahko policaj ustavi pri -5 npr...?
Bo treba kakšnega policaja vprašat... :\

ps: si me prehitel :)
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matias ()

Mamaplata ::

e-jay: Policaji ne uporabljajo CB postaj ampak delajo na VHF in UHF postajah in sicer na različnih kanalih tako ,da ta ideja , da bi poslušal policijske frekvence odpade - lahko sicer poslušaš , če veš v katerem kraju oddajajo na določeni frekvenci in jo prej nastaviš vendar policaji ne oddajajo kr vsevprek . Najverjetneje jih boš slišal na scanerju takrat ko bodo zahtevali podatke o tebi in avtomobilu - takrat pa je že prepozno.
Glede tistih CD-jev:D :D :D :D

BigWhale ::

[offtopic]
> > Verjetno res. Je pa vprasanje, ce ga res krsijo/mo
> > vsi do te mere, da smo v primeru s*anja sposobni
> > nosit tudi posledice...

> jest ga

Potem nam pa vsem lepo razlozi, kako nosis posledice, ko pri 120km/h zbijes nekoga, ki je cesto sicer preckal po vseh pravilih....


... aja saj res.. to se tebi NE more zgodit...

sorry, sem pozabil...

sicer ti pa zelim, da se ti na cesti NIC ne zgodi, upam pa da bos s svojimi avtomobili pokosil cim vec kandelabrov... :)

[/offtopic]

PS: Dajte se sprijaznit, delujocega motilca radarjev/laserjev NI, ne aktivnega, se manj pa pasivnega. Vse se da zaznat in ugotovit.

... lahko pa od mene kupite en tak noro dober motilec policijskih merilnih naprav, ki deluje na principu ultrazvoka. Zraven pa dobite se en ABShaper, da boste lahko krepili vase bicepse in tricepse...

Nevron ::

Glede temperature delovnega okolja verjetno obstajata dve moznosti:
1. Ce policaj meri na prostem pri temp. manjsi od 0 stopinj, potem lahko na podlagi teh clenov napises pritozbo,
ki jo bodo verjetno upostevali in ti potem ne bo treba placati.
2. Ce policaj meri iz avtomobila, potem se temperatura delovnega prostora drasticno spremeni, saj v avtu ziher
ni manj kot 0 stopinj, torej ti tu ta zakon ne pomaga kaj dosti.

njok ::

Ce sem prav prebral, skozi sipo ne merijo nikoli. Mislim pa, da je vazna temperatura zraka skozi katerega potuje zarek.

frenk ::

skoz šipo bi se men zdel bedast mert, ker v kateremkoli primeru se bi žarek odbil gor

BigWhale ::

> skoz šipo bi se men zdel bedast mert, ker v
> kateremkoli primeru se bi žarek odbil gor

a dej ne bluzi... Sej je sipa in ne prizma...

matias ::

Zdi se mi, da sem zasledil v pravilniku, da skozi steklo avtomobila ne sme meriti....
Če ma pa okno odprto, mu pa itaq hladen zrak noter vdira :D
He who thinks he knows, knows nothing.
He who knows, says nothing.

frenk ::

BigWhale: ah kregat s tabo pa tud ni mačji kašelj:D...vglavnem so šipe zelo postrani in žarka ne odbijejo nazaj...tako kot se svatloba pod določenim kotom od šipe lomi...štekaš?

Azrael ::

Malo branja.

Drugače je pa tako, kdor vozi po predpisih radar detektorja ne potrebuje, kdor pa misli, da je nekaj več in zanj predpisi ne veljajo, pa mu vse te igračke od ABS, ASR, EPS,..., radar detektor... in kar je še te robe danes na razpolago, mu ne bo prav nič pomagalo, ker vse to nič ne šteje, če je osel (on sam misli, da ni) za volanom... OK, vem eni boste užaljeni, ampak tako je: ni dober šofer tisti, ki brezglavo dirka v navadnem prometu, ampak tisti, ki vozi dolgo in s primerno hitrostjo - ne prehitro in ne prepočasi.

link_up ::

ah...jst sm pa mislu, da bom prebral kej o stealth tehnologiji ne pa o brezveznih radar jamerjih za policaje :(

ampak men se pa te nese omejitve sploh ne zdijo tako zelo nizke...niso crashtesti pri 60km/h? torej samo 10km/h vec od dovoljene hitrosti za naselje. Kaj pa torej ostane od avta pri 100 na uro? :)

avto ni tgv, ki je na tirih...ne rabimo letet brezglavo 300km/h po cesti, razen ce bi imeli tirnice...sci-fi
poleg tega pa lahko pri 50 se kaj okoli pogledas ni res?

BigWhale ::

> BigWhale: ah kregat s tabo pa tud ni mačji kašelj...vglavnem so šipe zelo postrani in žarka ne odbijejo nazaj...
.> tako kot se svatloba pod določenim kotom od šipe lomi...štekaš?

Cudno, da potem tudi vidis skozi vetrobransko steklo. Ves, ce bi se svetloba prevec lomila na sipi, potem bi ti iz avta videl popaceno sliko. Ki j pa v vecini primerov ne vidis, razen ob robovih, kjer je steklo bolj ukrivljeno in je ta popacenost vecja. :)

sicer se strinjam, da je merjenje hitrosti z laserjem skoi sipo v avtomobilu vprasljivo, ni pa zadeva tko drasticna, kot jo ti prikazujes, "zarek se odbije gor"... :)

link_up ::

zarek definitivno gre skozi sipi in se nikamor ne odbije...

Mamaplata ::

Gre skozi šipo vendar se določen del svetlobe odbije - odvisno od vpadnega kota (kar poizkusi z laser pointerjem) - po moje je tudi kaka možnost -čeprav ne prav verjetna- da potem narobe izmeri.

pitagora ::

RADAR DETECTOR LINK MALO VEC MORAS IMETI POD PALCEM Povezava za DETECTOR
lp pitagora

BigWhale ::

Sam da ima Real Voice in pa Cloacking Technology!

;>

freserovski ::

na enem nemškem tv programu sem gledal, ko so te zadeve testirali. Zadeva je dejansko delovala, na merilcu se je pač izpisal neki eroro oz. kr neke cifre...
Seveda, če v policaju ni preveč analfabeta bo preiskal avto, če pa je kdo heroj pa itak ni treba ustavit >:D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

link_up ::

jst sm za cloacking tech!

lol

tx-z ::

nism bral tega teksta(predolg :) )..pa me zanima če obstajajo taki, k vrnejo signal prej..al krkol že, da bi pokazal počasnejšo hitrost kot je v resnici?
tx-z
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radar detektor (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5714516 (2394) A. Smith

STOP voznikom s prekratko var. raz. - modra LED TABLICA (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
889072 (6949) Mehmed
»

Novi radarji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7513055 (10878) BlueRunner
»

NOKIA = ANTIRADAR???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
363297 (2525) freserovski

Več podobnih tem