» »

Pisarniški stol!

Pisarniški stol!

Temo vidijo: vsi
««
19 / 20
»»

pwn3rrr ::

igor0203 je izjavil:

Jaz sem iz Nemcije narocil spodnjega in mi ni zal, zelo zracen in udoben



HERO

Koliko te je prišlo s poštnino?

shadeX ::

Tale je skoraj identicen. Sem sprobal in se lepo sedi.

https://www.ergovision-office.com/izdel...

Motion ::

redtech je izjavil:

Razmišljam, da bi nabavil rabljeni spinalis in ga preoblekel? Tisti, ki ga imate, kakšno je stanje mehanizma čez leta, škripa,...?

Jst sem ga sproviral. Problem je bil da če si visok(193 v mojem primeru) rabiš nujno povišano mizo če ga hočeš res pravilno uporabljat.

igor0203 ::

pwn3rrr je izjavil:

Koliko te je prišlo s poštnino?


Ce se prav spomnim, cca 450eur

Pat_MaGroin ::

kaj je zdaj best buy, ce hoces aerona do 500 eur? :)

XyNOBvxWVJ ::

To je za kaj ali je navadna šisa?

mat xxl ::

Po mojem bolj plastic fantastic .....

XyNOBvxWVJ ::

mat xxl je izjavil:

Po mojem bolj plastic fantastic .....

Ja, plastic že, pa še PU 'leder'. Samo je na pol zastonj (če pogledaš UK, so nekaj ugodnejše cene ampak še brez dostave in sitnosti). Pa ta ima še masažno funkcijo, vem ja, ravno se enkrat sprobalo, potem najbrž ne več. Ali pa bo crknilo. Imamo še neke masažne sedeže, pa niso ravno v hudi rabi. Ljudem se še masirat več ne da (stistnit gumba), kaj moreš.

Tale, na katerem še sedim, je res bolj kovinske sestave in to, samo se že 'leder' malo lušči in to po X letih.

Zgodovina sprememb…

mat xxl ::

Masažni stol, to ni, v te cheap stole vgradijo en motorček in gor nesimetrična utež, ki malo trese stol in ja, to naj bi bila masažna funkcija, nekako tako, kot bi kupil avto z necentriranimi gumami, prodajalec bi pa trdil, da je to namerno, tako, ker gre za masažno funkcijo, ko se vato bolj trese.

anketar ::

kje dobit pisarniške stole do 150€? marcusa v ikei ni na zalogi, kaj sploh ostane da bo zdržal par let pa da ti hrbtenica ne gre v 3 krasne? a so is yjska kej vredni, ma kdo kkšne izkušnje?

Steinkauz ::

Mogoče kej tazga, ne poznam, ocene so ok:
https://www.banggood.com/BlitzWolf-BW-H...

S kodo:
BGSEPBWHOC51

Zgodovina sprememb…

Pat_MaGroin ::

Ima kdo Marselusa od Ergolesa? Enjoy mi je neudoben, Obsession predrag, Marselus je pa lih nekje vmes. Izkušnje?

LP

Darko! ::

Kakšne izkušnje pa zaboga rabiš pri nakupu stola ?
Sicer lahko poslušaš neskončna modrovanja o sedenju na mrežicah, gibajočih fedrih in podobnih neumnostih, ampak to je stvar fetiša. Tvoja rit in hrbtenica sta edinstveni.
Nihče ti ne more povedat kaj tebi paše.

Greš v salon in se vsedeš na njega.
Če ti je kul, vzameš, če ne odideš.
Cene ti pri Ergolesu za en stol ne bodo spuščali.
Velikodušno ti dajo 22 EUR popusta. Kar je točno 11 burekov. Če si lačen nimaš kaj razmišljat.

Kakršnokoli ime ta stol že ima, najverjetneje prihaja iz iste fabrike kot tisti, ki jih lahko kupiš na aliekspresu.
S tem, da je malo bolje izdelan, morda si vzamejo še pol minute več za QC.
Kitajski stoli pač niso raketna znanost :)

OK.d ::

Tole LJ - balkansko Ikeo bolje da zaprejo, jih sprašujem za Markus stole in ne vedo kdaj jih bodo dobili.
"Artikel MARKUS s številko 702.611.50 ni na zalogi. Trenutno ne vidim datuma pričakovane dostave. Predlagam vam da pri artiklu vklopite obveščanje preko SMS sporočila ali preko elektronske pošte. Tako boste obveščeni takoj ko bo artikel ponovno na zalogi. Obveščanje lahko vklopite s klikom na Ljubljana, pri zapisu Ni v zalogi v trgovini Ljubljana."
Dočim okoli nas, razen v ZG so pa dobavljivi.
Zdaj se bom pa moral okoli vozit, ker so v LJ nesposobni jih naročit:P
LPOK.d

Ganon ::

Si vedno tako naporen? Niso edini, ki imajo težave z zalogo. Zapičil si se v artikel, ki trenutno ni na voljo. Bo, ko bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

OK.d ::

To ni pravilni odgovor iz trgovine, medtem ko jih okoliške poslovalnice imajo.
LPOK.d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OK.d ()

mat xxl ::

OK.d je izjavil:

To ni pravilni odgovor iz trgovine, medtem ko jih okoliške poslovalnice imajo.


Se strinjam povsem z teboj, ali naj delajo po IKEA standardih, ali pa naj zaprejo in si prihranijo SRAMOTO.

To, da smo pri nas tretje razreden trg je katastrofa !!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mat xxl ()

Buggy ::

Jaz sem si pa vceraj narocil tegale:

https://www.amazon.de/dp/B092CRV4MZ/ref...

Delam zdej ze leto in pol od doma na nekem kobajagi pisarniskem stolu in me boli hrbet ze kot prasca. Drugi teden pride, upam na najboljse, ker sem kupil na slepo.
Menjal bom pa tudi otrokom, Ikea je zdej dobila spet koncno neke ergonomske stole na zalogo, tja bosta sla pa tamala sprobat, potem se mojega, pa naj se odlocita kaj zelita in kaj jim bolj ustreza.
Pocasi bo treba tudi home office mal popedenat, ker so nam ze rekli da tudi ce korona ukrepov ne bo vec bomo imel hibridni model.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Buggy ()

kuglvinkl ::

Buggy je izjavil:

Jaz sem si pa vceraj narocil tegale:

https://www.amazon.de/dp/B092CRV4MZ/ref...

Delam zdej ze leto in pol od doma na nekem kobajagi pisarniskem stolu in me boli hrbet ze kot prasca. Drugi teden pride, upam na najboljse, ker sem kupil na slepo.
Menjal bom pa tudi otrokom, Ikea je zdej dobila spet koncno neke ergonomske stole na zalogo, tja bosta sla pa tamala sprobat, potem se mojega, pa naj se odlocita kaj zelita in kaj jim bolj ustreza.
Pocasi bo treba tudi home office mal popedenat, ker so nam ze rekli da tudi ce korona ukrepov ne bo vec bomo imel hibridni model.


Zgleda cist decent.
Your focus determines your reallity

Buggy ::

Dobil vceraj Amazonov stol. Kot prvo...na slikah zgleda dosti bolj kompakten. Podnozje, ceprav je specificirano za 150kg je plasticno. Nastavitev za sedalni del (tilt in naprej-nazaj) nima.

Zdej pa dobre stvari. Glede na prejsnji klasicen office stol, ki je imel 3x vec nastavitev je pa bil ze malo dotrajan se je bilo vsesti v tega, kot bi se vsedel na svilen oblak, ki ti celega objame in podpre hrbet ter vrat. Tocno to kar sem rabil. Hrbet in vrat podpora sta top shit, polozaj na sedalnem delu tudi, edino visina bi sla lahko se za kak cm visje (velik sem 177cm pa je tam-tam) ob mizi 75cm visine.

Smo pa danes se tamalemu kupili Ikein stol, in ga je sprobal tudi tam, prej pa mojega, pa pravi da se v Ikeinem bolje pocuti.

Moj je za ledveni del bolj prilagodljiv, vratni ima pa Ikein bolj udoben, vsaj na prvo sedenje. Ikein ima tudi kovinsko podnozje. Meni pac ni vsec umetno usnje na sedalnem delu, a ce mali vztraja, naj pa se kaksno izkusnjo s prve roke dobi :P

tomaz_1980 ::

Imetniki Ikeinega Markusa, a se vaš stol tudi malo gunca na mestu, kjer je pritrjen na spodnji del? Torej, ne govorim o naslonu za hrbet, ampak o sedežu. Ko premikam svojo težo, gre včasih naprej-nazaj, včasih pa levo-desno, odvisno od orientacije koles.

JA23 ::

Buggy je izjavil:

Dobil vceraj Amazonov stol. Kot prvo...na slikah zgleda dosti bolj kompakten. Podnozje, ceprav je specificirano za 150kg je plasticno. Nastavitev za sedalni del (tilt in naprej-nazaj) nima.

Zdej pa dobre stvari. Glede na prejsnji klasicen office stol, ki je imel 3x vec nastavitev je pa bil ze malo dotrajan se je bilo vsesti v tega, kot bi se vsedel na svilen oblak, ki ti celega objame in podpre hrbet ter vrat. Tocno to kar sem rabil. Hrbet in vrat podpora sta top shit, polozaj na sedalnem delu tudi, edino visina bi sla lahko se za kak cm visje (velik sem 177cm pa je tam-tam) ob mizi 75cm visine.

Smo pa danes se tamalemu kupili Ikein stol, in ga je sprobal tudi tam, prej pa mojega, pa pravi da se v Ikeinem bolje pocuti.

Moj je za ledveni del bolj prilagodljiv, vratni ima pa Ikein bolj udoben, vsaj na prvo sedenje. Ikein ima tudi kovinsko podnozje. Meni pac ni vsec umetno usnje na sedalnem delu, a ce mali vztraja, naj pa se kaksno izkusnjo s prve roke dobi :P


Kakšne so kaj izkušnje po dobrem tednu uporabe?
Tudi sam namreč razmišljam o nakupu novega stola, pa P/P za ta stol kar dobro izgleda.

Buggy ::

S svojim z Amazona sem zelo zadovoljen, edino morda je malenkost premalo oblozen na sedalnem delu, vsaj glede na prejsnjega, kjer sem po vec letih ze moral pod rit dat povster ;) Bomo vidli, zaenkrat je kul.
Ikein ima pa dosti manj nastavitev, pa sedalni del je za moje pojme dosti bolj trd, pa se umetno usnje je. Hrbtni del imata oba ok, le da jaz lahko nastavljam se ledveni del. Naslon za glavo ima pa Ikein bolje zasnovan, ker pri mojemu ti malo prevec glavo naprej tisci.

JA23 ::

Hvala za info Buggy.

BigFoot ::

Razmišljam o nabavi novega pisalniškega stola... cenovni rang do max 500€, raje manj.
A ima kdo kakšne izkušnje s stoli Ergo? Všeč mi je ker ti jih več zastonj pripeljejo domov, potem ti pa enega pustijo en teden na preizkušnji.

Kot alternativa pa razmišljam tudi o kakšnem Ergolesovem stolu, npr. Sonic ali Dynamic XL. Ker imam 193cm mi Enjoy ne pride v poštev.
Kakšno mnenje?
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Steinkauz ::

BigFoot ::

Steinkauz je izjavil:

Podobni ergo so tile:
https://www.ergovision-office.com/itrek/

Na žalost imajo oni brezplačen preizkus za minimalno tri stole (in na podjetje).
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

vito123 ::

Zdravo.

Iščem pisarniško stolico, ki bi nosila mojo rit kaj precej ur vsak dan. Gledam kaj pametnega "z mrežco", ne bi pa šel (še) vlagat 1k+ eur. Gledal sem Ergolesov Enjoy, dokler nisem naletel na ta thread in prebral, kaj delajo.

Je kaj podobnega v tem cenovnem razredu? Opcija je tudi, da kupim nekaj začasnega pa potem čez par let kak bolj konkreten stol. Dosti dobrega je v tem threadu napisanega o Ikejinem Markusu. Je dejansko tok dobr? Mi bo rit švicala fuł?

Kaj zanimivega pri nas za 300-400 eur? Gledam v SLO, ker mi trenutna stolica dobesedno razpada.

PARTyZAN ::

Markus je ponavadi všeč višjim ljudem. Jaz ga ne prenesem.

Sicer sta pa Enjoy in Obsession (Ergohuman po drugih državah) čisto solidna stola.

OK.d ::

Pri Markusu moraš vzeti iz tkanine- siva varijanta in ti bo veliko manj švicala rit.
LPOK.d

yansek ::

Ali kdo ve kako se imenuje stol kot ga imajo navadno prodajalke za blagajno v trgovinah z živili? Gre za manjši stol, trši.

yansek ::

Nekako takole izgleda. Zdi se mi super stol.
PRACTICA NORM/ROLL, Delovni stol s kolesi
https://www.metalobox.si/product/203/pr...
POLIURETANSKI DELOVNI STOL Z NASLONOM IN DRSNIKI
https://www.ims-trgovina.si/delovni-sto...
Laboratorijski stol POLO G V511/ POLO CG V512
https://pivk.si/industrijski-stoli/labo...

enemon ::

Kaj pa tale iz Hoferja? Za home office kul ali preveč cheap?

https://www.hofer.si/sl/posebna-ponudba...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: enemon ()

kuglvinkl ::

Mislm, to ni task chair,če to sprašuješ.
Your focus determines your reallity

__Devil__ ::

Sam imam tale hofer "gaming" stol "Erazer" in morem rečt, da po dveh letih uporabe je zelo neudoben dolgoročno. Sem mislil, da bo fajn in udoben, pa ni tako, stane 200€, dobiš pa samo dober izgled. Zdaj pa gledam tudi jaz te, cenejše ergonomske stole ~ 150-200€. Amazon.de ima dobro ponudbo in tudi nekaj ergonomskih stolov z tisoče reviews, vendar je od tam najbrž poštnina precej draga, zato je bolje pogledat v Slo. Ker mislim, da so ti ergonomski/pisarniški stoli veliko bolj udobni kot "gaming stoli". Če ne probaš ne veš :). Pred tem pa sem imel navadne usnjene pisarniške stole in so udobni, vendar nimaš nobenih opcij naklona ipd.

Han ::

Ergovision ima do 31.12.2021 popust 20, 50 ali 80 eur.

https://www.ergovision-office.com/erg20...

Za -40 eur na gaming stol je koda aba40.

P.S. Stran deluje optimalno v Microsoft Edge, verjetno tudi v Google Chrome, medtem ko Firefox ne prikaže vsega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

mat xxl ::

Han je izjavil:

Ergovision ima do 31.12.2021 popust 20, 50 ali 80 eur.

https://www.ergovision-office.com/erg20...

Za -40 eur na gaming stol je koda aba40.

P.S. Stran deluje optimalno v Microsoft Edge, verjetno tudi v Google Chrome, medtem ko Firefox ne prikaže vsega.


To si ti pri njih v službi.

Han ::

Niti slučajno.

Danes sem dobil od Anni.si sporočilo s ponudbo za Essent stol. Ker se mi je zdela ponudba zanimiva in ker že dolgo razmišljam o novem stolu (tudi za delo od doma), sem "ugriznil", preveril ponudbo, naletel na popust in si naročil enega. Po tem sem dobil na mail še kodo za popust za gaming stol.

Dakota ::

Zivjo. Tudi jaz razmisljam, da bi kupila ergolesov enjoy s sedezem v blagu (mreza se mi zdi prevec neudobna). Tisti, ki ga imate,kako ste zadovoljni? Imam pa tezaven hrbet in kriz. Za stol lahko odstejem do max 650 eur.

Nikjer noben ne omenja stolov Kulik system,katere prodajaja firma Pivk. Zanimam se tudi za Nano model. Ima kdo izkusnje s temi italijanskimi stoli, ki uporabljajo pisebno tehnologijo za razbremenitev hrbtenice?

Enjoy ali Nano, to je sedaj vprasanje...

Lp

mr_chai ::

Dakota je izjavil:

Zivjo. Tudi jaz razmisljam, da bi kupila ergolesov enjoy s sedezem v blagu (mreza se mi zdi prevec neudobna). Tisti, ki ga imate,kako ste zadovoljni? Imam pa tezaven hrbet in kriz. Za stol lahko odstejem do max 650 eur.

Nikjer noben ne omenja stolov Kulik system,katere prodajaja firma Pivk. Zanimam se tudi za Nano model. Ima kdo izkusnje s temi italijanskimi stoli, ki uporabljajo pisebno tehnologijo za razbremenitev hrbtenice?

Enjoy ali Nano, to je sedaj vprasanje...

Lp


Tale mi zgleda boljši.

https://anni.si/podloge-igralni-pripomo...

Drugače pa tukaj vprašaj, če imajo kakšnega refurbished HM Aerona za 600 eur. Ponavadi so šli za okoli 800. Na tem stolu boš najbolje sedela.

https://www.fef.ba/en/herman-miller/aer...

Dakota ::

Tale na anni strani je od Ergovision Itrek, sem ga sporobala pri njih, saj je vredu, samo meni osebno se je boljše sedelo na enjoyu.
Kar se pa teh Kulik systems stolov tiče so res udobni (podobno kot bi sedel na avtosedežu), vendar dražji cenovni razred od Enjoya - me pa moti, ker nikjer ne dobim nikakršnega menja od nekoga iz prve roke, ki bi ga že dlje časa redno uporabljal.
Imajo pa sedalo iz neke vrste spominske pene - filler monobloc elastomer.
https://kuliksystem.it/en/product/nano-...

Han ::

Essent PRO je danes prispel. Razpakiral in sestavil sem ga v eni uri, navodila so le v angleščini, od vsake serije vijakov je eden za rezervo. Za 400 eur (s popustom) je definitivno boljši kot Ergolesov Enjoy.

velikBrokoli ::

Gledam stole višjega ranga, rad bi nabavil top of the top, denar ni ovira. Ima kdo tukaj izkušnje s Herman Miller Aeronom? Je Nobis, trgovina v Mariboru, edini prodajalec teh stolov v Sloveniji?

kuglvinkl ::

imam izkušnje, d best je. Sam bi pogledal še steelcase.
Your focus determines your reallity

velikBrokoli ::

Kok si pa visok/tezek? Sam sem 180cm/70kg, pa mislim, da bo Aeron ravno pravšnji zame. Steelcaseov leap bi bilo morda tudi pametno sprobati.

kuglvinkl ::

190/90.
Your focus determines your reallity

velikBrokoli ::

A imaš še star model ali nov "remastered", kjer ni več velikosti? Kje si ga pa naročil?

barakus ::

Tudi mene zanima kje se danes naroča aerone in steelcase-e, lahko tudi refurb?

LeQuack ::

Mislil bi si da je top od the top, da ti 3D natisnejo stol, da se prilega tvojemu telesu, kot F1 sedež.
Quack !

velikBrokoli ::

LeQuack je izjavil:

Mislil bi si da je top od the top, da ti 3D natisnejo stol, da se prilega tvojemu telesu, kot F1 sedež.


... V meji normale in praktičnosti :)
««
19 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri pisarniški stol?

Oddelek: Kaj kupiti
416166 (744) Nebomgabiksa
»

Kateri gaming stol

Oddelek: Loža
474416 (2645) FireSnake
»

Kvaliteten stol, ki omogoča kar se da zdravo sedenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528362 (5129) STASI
»

Pisarniški stol

Oddelek: Loža
419580 (5373) Qushaak
»

Udoben stol za večurno delo

Oddelek: Pomoč in nasveti
315359 (1914) U2ros

Več podobnih tem