» »

leadtek 4600 overclockanj

leadtek 4600 overclockanj

Klemenn ::

torej, imam leadtek 4600, gor ma 2.8ns rame, good za oc..

takrat ko sem kupu je bil to d best comp, zdej je pa že mal manj ;)

pa me zanima neki, a je kdo že pobral dol ta rebra?

če kdo ne ve kak 4600 zgleda,evo:





sprašujem zato, k me zanima, če se mi splača tole dol vržt, pa kupt nekej druzga, al je kul če dam sm še odspodaj en vent

trenutno imam en vent kr položen gor (2cm dvignjen od kartice, za normalen pretok zraka) na to stran;




ampak je še kolkr tolk vroče ko enkrat grem igrat nfsu

pa bi sm še neki podobnega od podaj dal, al je bolj neki novga kupt?

no, povejte, da se spravm navijat :D

pa še nekej, a plata vpliva tut kej na navijanje grafe? (tako kot na proc recimo)? :)
  • spremenil: Klemenn ()

mato22 ::

Po moje je ta grafa za enkrat čisto dovolj. Glede navijanja pa takole. Če imaš plato n Nforce2 čipovju potem je AGP zaklenjen in grafo navijaš čisto posebej od ostalih komponent, če pa nimaš Nforce2, potem pa se medtem, ko ti navijaš grafo zvišuje tud frekvenca vodila, tko da je potem odvisno tud od ostalih komponent.

frenk ::

mato22: tole pomoje ne drži...če nevijaš gpu in grafični ram ne bo spreminjalo clocka pci vodila ali fsb vodila...pci in fsb se spreminja le če spreminjaš agp clock, ki pa se ga ne splača spremijat, ker nič ne pridobiš;)

Klemenn ::

to vem že dolgo..

še o kartici mal...;)

frenk ::

jebediah: o kartici nam boš pa ti mogu povedat...navij jo in povej do kje gre:)...ko boš vidu do kok gre in če ti ne bo dost pa lahko zamenaš hladilnik s kakšnim procesorskim:)

mato22 ::

No ja sej to sem hotu povedat :)

DjTonic ::

Po moje so ta rebra za enkrat še čisto dobra. Povej koliko je zaenkrat tvoj max OC?
btw: Svetujem ti le, da vzameš rebra dol(One plastične zatiče sprostiš,..) ter GPU ter Rame na novo namažeš z boljšo termalno pasto. Lahko tudi zbrusiš GPU,.... btw: Jaz sem mel na GF4 ti 4200 rekord 378/729 z 4ns rami8-O :D

frenk ::

DjTonic:kera firma?

Klemenn ::

em ne vem

dans sem mal igral nfsu, ni potrebe omenjat da mi zadeva šteka na čist vsaki resoluciji in na vseh mogočih konfiguracijah in ko sem probu rebra od gf4 so bla tako vroča da sem komi držau, s tem da ma original gor 2x 4x4 venta pa še jz sem gor enga 8x postavu

đizs krajst

o kakem ocju sploh ne razmišlam več, k je že tak ji vroče 8-O

DjTonic ::

DjTonic:kera firma?

Leadtek>:D Box verzija s temi velikimi alu rebri. Celotno ime A280 LE TDH My VIVO.

frenk ::

DjTonic: to ne vela...jest mam iste pa se pri 300/600 začnejo pojavlat artefakti...res je da je čist stock ampak vsen:)


jebediah: pomoje ti rama primankuje...če ga maš 256 ga maš premal:)

Klemenn ::

512mb 333mhz rama


:'(

ganzi ::

Meni na leadtek TI4600 (A250 Ultra vse igre lepo tečejo.. ni potrebe po navijanju..) Kdaj si pa nazadnje windowse naložu? Da nimaš slučajn tok zabasan sistem?

frenk ::

jap tud to je možno...a ti med štekanjem melje po disku?

morphling1 ::

Fant moj, kartica je tudi z def. coolerjem še vedno odlična in brez AA in Aniso ter malo navita poči večino novejših kartic razen R300 in podobnih raket.
Imaš pa za današnje čase že zelo švoh sistem. Nforce2+Barton+zmeren OC na 200 FSB sinhrono ti bi pri skoraj vseh današnjih špilih prineslo tekoče igranje.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Klemenn ::

em probal sem

več različnih nastavitev,(fsaa,aa,vsync) več winsov (w2k in winxp) več drajverov od 4x do 5x...

ne dela nix

morph..vem ja, ampak, meni igrica nikakor ne dela!!!

vsake tolk časa je tisto zatikanje, ko se za desetinko sekunde ustavi oz zatakne :'(

morphling1 ::

Pa saj ti pravim, da ni grafa kriva, pač pa počasen sistem :)
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Klemenn ::

sm vseeno....

ni to to
očitno me muči nekej druzga

dans sem meu na voljo 512 rama, 400mhz, pa sem dal una dva modula ven (k mam dva različna 256mb) pa dal tega novga notr, ker sem smilu da se pač tedva tepeta...pa ni nix boljš

zmetal sem vse vn razen rama, procesorja, plate, diska....nix!

je pa neki drugje narobe

tudi če spustim na 640*480 in vse detajle na minimum, se mi še vedno pojavlja to trzanje ; slika zaštekne vsake tolk časa za približno 1/3 sekunde.....tut na 80fps

res ne vem :'(

mmorph: po tvojem mnenju...na kakšnih nastavitvah pa naj bi jz lahk igral, fsaa in aa mam onemogočen (ročno onemogočen, tud aplikaicja ga ne more spreminjat)..? :\

damirez ::

HAHAHAHAHAHAHAHA!!!! Men je to tud delal cist isto sam da mam 4200 in nevem uglavnem se formatiral pa dela dobr zdej. Drugac pa ce hoces da ti dela dobr brez formatiranja pa odpravi viruse, daj gor 44.xx drajverje tastare pa odstrani za detonator ripom meni je potem delovalo. Samo sem vseeno formatiral.

Klemenn ::

delal ti je kaj? to zatikanje vsake tolk časa za pol sekunde? :\

kteri drajverji pa so še najboljš trenutno? k v readme piše da 44.03 majo probleme :\

DjTonic ::

Poskusi s 52.16 ali pa z najnovejšimi 53.XX. Pa daj si še kak patch za igrce dol, če se ti zdi hardware vredu,..;)

ganzi ::

44.03 so men kul driverji, pa 43.51- delajo že ful dovg časa brez problemov na isti garafični k je tvoja!

Klemenn ::

Pa daj si še kak patch za igrce dol, če se ti zdi hardware vredu,..

kaki patch i pa ti dal?

za nfsu ni se nix :'(

frenk ::

jest mam ti4200 pa mi je tud včasih šteknlo za kšno desetinko sekunde, potem pa spet naprej...ampak se mi je to pojavlal samo v 3dmark2k1, tko da se poj nism preveč obremenjeval...sem pa probal z večimi driverji...poleg tega mi je pa tud po horizontali sliko lomu...spet samo v 3dmark2k1

DjTonic ::

za nfsu ni se nix:'(


Kako, da ne? Je namreč že tretji pack zunaj poglej na MPZ, ki je del mojLogin omrežja. ;)

Klemenn ::

ja, sej to je to, ko daš tm v meniju nfs update?

to mam itaq do konca, pa popravek od deviance za verzijo 1.1 :\


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

3DMARK 2001SE build330 (strani: 1 2 3 422 23 24 25 )

Oddelek: Navijanje
122456828 (25560) LittleDevil

NFSU2 - grafika

Oddelek: Zvok in slika
101006 (824) CaqKa
»

Poraz grafe Asus FX 5900? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1337429 (5228) rap3r
»

navijanje gf ti4200 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
824768 (3630) mloncar
»

Igre se zatikajo

Oddelek: Igre
411462 (1052) ripmork

Več podobnih tem