» »

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

Iščem določen komad in ne poznam naslova oziroma izvajalca

««
3 / 117
»»

pingo76 ::

Jao, že destletje iščem in ne najdem dva komada povsem akustična.
Stil skoraj ambient, inštrumenti klavir in saksofon (klarinet ni, sigurno)
Zelo mirna skladba.
"Prečistil" sem vse od:
Mike Oldfield
Tangerine Dream (4,2Gb mp3 jev!!!!)
in še nekaj ki mi zdaj ne kapne.
Ni pa ni. Stil je podoben oldfieldu ne tangerine dream. Prej je to bila kak jazz skupinica ki je malo "zašla" Klavir je lahko celo synth saksofon pa nikakor ne.
Pesem je podobna zadnji pesmi soundtracka filma Labyrinth ki jo imam že dooolgo časa.

Staro najmanj 12 let (veretno več)

NAjmanj piwo če mi jo najdete. (saj vem informacij je malo, a če se komu kaj svita... izvajalci ipd bom že pregledal sam pol)
Hvala.

njok ::

Naslov je Sunshine, poje en temnopolti decko z malo hripavim glasom. V spotu (videl sem samo en delcek) se mnozica ljudi sprehaja po ulici, na tleh pa je dosti smeti (papirja).

Lio ::

iščem komad iz reklame od Peugota, ko tist arabec razbija avtek, in potem nastane pežo, potem pa oni trije modeli zvečer kao jebači tm v avtu ko se pelejo(komad iz tega dela ko se pelejo)

DoloresJane ::

To je nekdo že iskal pred tabo, tema pa je bila (se mi zdi) objavljena v Loži. Poskusi malo z iskanjem po Slo-techu. :)
P.S. Ne vem, če je bil Arabec, meni je deloval indijsko.

Lio ::

Nadezhda;mah, zame so vsi isti:D


Sm preiskov celo ložo, pa se zezu z iskanjem, in gledu še po enimu linku ki je bil dan v enem topicu, ampak še zdej nism najdu:'(

njok ::

Obstaja vec razlicic tistega komada. Ena izmed njih je Bhanghra Knights (ugibam, da se tako napise :) ).


Tistega, ki sem jaz iskal je pa Patrice - Sunshine.

Lio ::

Thx Njok!



Aja, pa napiše se Bhangra Nights:)

njok ::

Ok, se ena, to bi pa res rad mel. ;)

En zelo umirjen komad, zenski vokali, delcek refrena pa je "she's so damn beautiful...". Na koncu ene od epizod nip/tuck, ce komu kaj pomaga.

Klemenn ::

jz pa iščem neki...

en tak dela...

bing...beng...bang...bong...nekak tako....ful hitr to zgovarja, pa različno povdarja..pa pol še drugo tko...a ve kdo? :\

rh^ ::

... ahh!!
mene pa zanima kako je že un komad ... ki je varjanta amenom.. blab blabal.. amenom!?
se komu sanja?!

Viper Neo ::

Ja jst bi tut rad ta komad. Nekej cajta nazaj se je vrtiu po radiu. Full je podobn temule:Quicksilver - Ameno
How is your faith these day's ?

Ziga Dolhar ::

Era -- Ameno [oz. Ameno remix]?
https://dolhar.si/

Klemenn ::

torej....

pesem gre nekak takole: io solo perse

to zapoje ena ženska, pa pol skupina decov se mi zdi ponovi za njo...

ve kdo kaj bi blo to?
:\

[Michael] ::

Jaz pa iscem komad, ki gre nekak takole "there is a boy la la la...(in potem se vecx ponavlja) take me to cepasapa" samo tale cepasapa se tko cudn slis tko da nevem ce je lih cepasapa, neki tazga uglavnem. Ce kdo ve, naj prosim pove. Hvala!

Lp,Miha

Ziga Dolhar ::

Vengaboys -- My heart goes shalalalala?

[vsaj začne se tako ... za one češpljačešplja se pa res ne spomnim]
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

[Michael] ::

Komad, ki sem ga iskal je U2 feat. LMC - Take Me To The Clouds Above :)

Lp,Miha

baldy ::

Vsem, ki poznaj vsaj nekaj besedila pesmi priporočam stran Songtext.net, kjer lahko iščem po besedah. Če vema pa nekaj zaporednih besed, je pa uspeh takorekoč 100%. Besede, ki so skupaj, moramo "napisati v narekovaje", tako kot v googlu.

boyan64 ::

Kdo izvaja komad in kako mu je naslov. Je SLO in je bolj rock.
Refren pa gre takole nekako, : Vem , da tekla bo kri med dobre ljudi........

Kaiser ::

Ne poznam izvajalca in ne naslova komada, ki gre nekako takole:
aijo - aj aj aj aj aj aijo - ajo.
Gre pa za en mal starejši komad.
"Very funny, Scotty. Now beam down my clothes!"

Klemenn ::

I.O.I.O. - B3.mp3

:\

mam doma cd...na ircu me najdi (Klemenn) pa se zmenva, pa ti ga prodam

DavidJ ::

Long shot, vseeno pa vredno poskusit.

Gre za pesem v italijanskem jeziku, od instrumentov izstopata klavir in bobni v ozadju. Poje moški.
Če bi vedel del besedila ali karkoli več, bi napisal.

Mislim, da ne gre za pretirano star komad, ker sem ga prvič slišal v ponedeljek zjutraj na valu 202, drugič pa dan kasneje pri kosilu v Emonski na RGL-u.

Kakšna ideja?
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

njok ::

Hmm.. italiajnska pesem, ki bi jo predvajali pri nas - ugibam: Tiziano Ferro - Non me lo so spiegare

DavidJ ::

Hvala za predlog, vendar ni pravi.

Šele tako lahko opazim, v kako široko iskanje sem se spustil. Vse, kar sem napisal o iskani pesmi, ustreza tvojemu predlogu, njok, razen tega, da ni to tista, ki jo iščem.

;)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DavidJ ()

R0K ::

Hmm, tudi jest mam en problemček ... stric gugl pa mi ne najde ;-(

Med pesmijo je ene 2-3x (podoben) refre :


Maja hi, Maja ho, Maja hej ...


Začel sem ga pa poslušat lih na sredini, pa je res carski. Aja, mim the pot, nisem ziher da je v angleščini. Vleče mal na kake turčine, kaj pa vem. Tam nekje doli.

Thx za bilokakšno pomoč!

Ziga Dolhar ::

Asareje? >:D [nisem prepričan, da sem pravilno črkoval].
https://dolhar.si/

Moonman ::

Rok: naslov je "Dragostea Din Tei", izvajalca pa ne vem, kateri je originalen. Je xxx remiksov.

lp


njok ::

Dragostea din tei izvaja Haiducii. Gabry Ponte remix ni tolk slab. ;)

shuttle ::

Mene pa zanima za film Austin Powers 2, ko dr.Zloba pa MiniMe igrata na klavir, ker komad je to?

R0K ::

lol Zigga ni bla prava, drugače pa hvala drugima dvema. Je blo kr prov in je res velik dobrih mixov! :D

d0rK ::

Helou,

jz pa iščem en jugo komad, ki je biu na radio kaksen dan nazaj, pa sem ujel samo zadnji del.

En refren poznam ....

"laši laši laši me....ti me lašeš najbolje"
"ljubi ljubi ljubi me .... ti to radiš najbolje."

Tole je refren, ne vem pa naslov celotne pesmi, tko da če kdo ve... Naj prosim pove ;)

Hvala

EDIT: Našel :8) ... Je striček Google pomagal ... Če še koga zanima, naslov je LAZI ME - Alka Vuica feat. Vatrogasci.
Problem je bil, ker sem namesti laži me ... Na radiu razumel laši me. Moje znanje hrvaščine pa ni glih briljantno :8) .

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: d0rK ()

Maximus ::

A kdo ve naslov komada in reklame Mentos, kjer ovce na koslincah :D kosijo travo.

LP!

Izak ::

Ja ja ta komad kjer ovce lovijo pse iščem tudi sam že več kot pol leta neuspešno. ;(

Maximus ::

A se spljoh komu sanja, ker komad bi lahk bil?

A mogoce kdo ve, ce je kak www sajt kjer so omenjene reklame, ter izvajalci komadov?

LP!

Izak ::

Maximus dobu sem! Neboš verjel. Po pou leta iskanja najdem na muli komad. Sej ni lih nevem kaj komad. Ampak uni refren še zmirej seka. >:D

Clinic - Clinic - 03 - DP (Spot Mentos 2003)

Maximus ::

hvala :)) :))

LP!

jRk0 ::

am, jaz pa iscem nek tuc tuc komad...
ma pa italjansko besedilo pa refren je nonstop:

questa musica electronica, questa musica nekajfonica... sem pozabo zdaj :)

pa ful dosti tega, pa bolj house je...
You fuck up once, you loose two teeth.

Izak ::

Mislim da to poje scooter komadow pa žal ne poznam.

jRk0 ::

scooter ziher ni, ker za njega bi vedo, to pa sploh ni njegov stil glasbe pa niti njegovega glasa ni niti tistega cudnega babjega:)

pa se italjansko je...
You fuck up once, you loose two teeth.

njok ::

jRk0, poznam, samo trenutno mi ne pride na pamet. Ce mi bo, dobis kmalu. ;)

Mediator ::

jst pa iščem eno bol rock : deli refrena1: when i first met you, refren2: when i first saw you ali obratno. Ni od Craig Davida niti od Darkness.
Je bolj hitra in rock.:\

zhigatsey ::

Živjo,

Že dolgo časa iščem komad, ki ima v refrenu nekaj takega:
"hare hare hare hare umbera" :\ , in tako naprej ...
Več ne vem, sliši se kot petje ženskega zbora (pojejo samo žeske), stil pa je podoben enyji.
Je pa bolj tak komad za " veličastne" trenutke -> primer: recimo na tv-ju jo zavrtijo ob
prikazovanju športnikov, kako so prišli do zlate medalje na olimpijskih igrah. (slab primer ampak upam da si predstavljate).

Ziga Dolhar ::

Era. Grem pogledat, kater komad.
https://dolhar.si/

Ziga Dolhar ::

Ne najdem CDja ... poskusi Era -- Avemano.
https://dolhar.si/

rh^ ::

kako pa je naslov komada od big foot mama, ki so ga zapeli podelitvi viktorjev?!

mAsA ::

"dOrK" izvajalec in naslov tega komada je "Alka Vuica - Laži me".
AMD Athlon(tm) 1700+@1.47 GHz, K7T266 Pro, DDR 512 Ram,
ATI Radeon 8500, 60+120GB HD, LG 775FT

mAsA ::

A mogoče kdo ve kako se imenuje neka nova slovenska metalna skupina in kako je naslov njihovega komada (1x slišal na radiu samo ne vem kak gre)?

jurre ::

mene pa zanima naslov komada od alye k ga je pela na viktorjih? tud na nenmu pageu nc ni pise...;(

monster-x ::

Reklama za Motorolo V300. Nekaj takega bi rabil. Kaka ideja? :>
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

mlakar ::

živ!

Jst bi pa nujno rabu besedili od komada BabyBash - suga suga in komada Eamon - Fuck It (I Don't Want You Back)

Najlepša hvala

LP

njok ::

Ti samo "ime komada lyrics" napisi googlu pa ti zihr najde. ;)
««
3 / 117
»»