» »

Nov dizajn vodnega bloka :))

Nov dizajn vodnega bloka :))

frenk ::

No zadne cajte slo-tech razvijalci mal spite pa sm si reku da je pač treba nekj nardit. Tole sicer ni best of the best waterblock ampak bi ga pa lahko pomoje vsak naredu BP. Pa čimveč komentarjev, da ga izpilmo:)



...povedat morm še, da med vhodno cevjo in blokom ni praznega prostora...samo jest nism narisal, ker je tukaj predstavljen samo princip.:)
  • zavarovalo slike: OwcA ()

BaRtMaN ::

IMO rabiš več površine direktno nad jedrom, kakšno 'bodico', ki sega v intake cev pa še malo rebrc..

Tic ::

Sam bi rabu zelo mocno pumpo za tole..
persona civitas ;>

Vesoljc ::

ljubkovalno poimenovan "da flow killah"
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

frenk ::

bartman: to bi blo vredu samo je težko to nardit z domačim orodjem...sej veš da nima vsak frezala doma:)

tic: odvisno od razmaka:)

p.s.:vesoljc: odvisno od kvalitete hlajenja...lahko narediš blok z manjšo uporanostjo in slabšim hlajenjem in obratno...od tebe odvisno

...sicer je pa morphov mk4 tud flow killer pa je zlo dobr;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

frenk ::

a mogoče kdo ve kakšna bi bla primerjava z mk4 blokom al pa mk3:)

BaRtMaN ::

frenk: Tudi z domačim orodjem, ne vem kako misliš v blok bakra narediti tako vdolbino, kaj šele, da bi naredil tako intake cev, kot jo imaš v mislih.
Razsvetli me.

frenk ::

sej ne nardiš vdolbine...to so kvadratki iz bakra, ki jih skupaj zacinč al pa zalotaš:)

...intake cev je pa pač navadna cev, na katero našvasaš podložko;)

...poleg tega lahko baker uporabimo samo za spodnji del bloka(med prosecorjem in vodo), ostalo pa po želji in tako zmanjšamo ceno:)


a bi blo izvedljivo?:)

frenk ::




...tkole hekak bi lahko izdelal tudi "distančnike" za vzdrševanje razmaka med šobo in blokom...sicer bi blo bol če bi imel v tem primeru debelejšo cev, ampak tud tanjša(relativno:D) pri debelejšem dnu bloka nebi smela delat problemov...distančnike nardiš seveda tako, da s pilo, ki je ožja od premera "podložke" popiliš cev najprej v eno smer, nato pa še v pravokotni smeri glede na prvo brušenje:)


p.s.: mogoče biblo bol, če bi namest podložke najdu zeloo debelo cev...ampak ne vem če se to kje sploh dobi:\...seveda bi mogla bit v tem primeru tud bakrena:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: frenk ()

Jebiveter ::

znimivo...

Bi pa znalo bit boljse, ce bi pustil malo debelejse dno in potem pod tiso "podozko" v dno z enim vecjim svedrom samo navrtal al povrtal vdolbinice. (nekaj podobnega sem zasledil na enem od Morphovih blokov za grafiko al NB) Tako bi dobil malo vec turbulence in malo vec sticne povrsine.

V osnovi zanimivo, izvedljivo pa...:|
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

morphling1 ::

Kje sem jaz to že videl ... :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Jebiveter ::

Se mi je zdelo nekam znano! 8-)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

TribesMan ::

LOL, pizda sej skoraj ne moreš nič več novga pogrutat, je blo že vse sprobano.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

frenk ::

jebiveter: bi blo treba probat:)...mogoče bi se res bol obneslo

morphling1: :D...sicer sem tole slikco že vidu ampak ni blo kopiran...mogoče se mi je shranil v podzavesti in je zdej prišlo ven...a pa si ti ta blok že naredu?:)...kaj pa rečeš na performance?:)

tribesman: se strinjam:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še moje vodno (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
614948 (3352) Racko
»

Na kaj pazit, ko delaš vodno hlajenje!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
1018387 (6487) Jackass
»

še moj vodni blok (spike) (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
557968 (6421) WinsuckeR
»

MK4 aka. Morphling Kinetic (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11712298 (7658) Boki_
»

Da ne boste mislili da spim... moj novi blok (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
899498 (7249) Vesoljc

Več podobnih tem