» »

Once upon a time in Mexico a.k.a. Cartoon western na speedu

Once upon a time in Mexico a.k.a. Cartoon western na speedu

Avenger ::

Jah, marijači je pač legenda in pol so posneli še 3. del filma... in tale once upon a time je velika žalitev gledalčeve inteligence, vsaj če skromno predpostavlja, da gre za 'normalen' akcijski film. Dobre strani? Salma Hayek, ki se prav skopuško malo pokaže, veliko streljanja in še kar krute scene, napetost. Napetost zvesto pokvarijo nemogoči prizori (model laufa do vrha šteng, kjer ga ustrelijo, namesto, da bi kekec streljal že spodaj, ali vsaj vmes; ko nekdo oslepi, dobi instantno nadmoč ugotavljanja točne smeri iz kje prihaja zvok in nato do milimetra natančno tja zadane s samokresom; ko se pojavijo kros-motoristi, kar prihajajo in prihajajo, na koncu jih je vsaj 20, zdej ne vem, mogoče je pa to standardna oprema drognkartela v Mehiki...), nemogoči efekti (zli-mož je ustreljen v obe goleni, kar zgleda tako, da se ustreljeno mesto rdeče zasveti), nemogoča zgodba (za pol (bistvenih!) stvari nič jasno zakaj se zgodijo, kar eni preobrati, kot da bi manjkala vsaj 1 ura filma), nemogoča hitrost (marijači bi moral biti čisti genij in brezkompromisen atlet, če bi hotel v 1 sekundi zamenjat metke v dvocevki in ustrelit, ter, jasno, precizno zadet). Komajda sem gledal do konca. ;(
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Tr0n ::

Ok, ampak zakaj si moral posebaj temo odpirat? Ocitno si je film ne zasluzi :).

perci ::

Ja šit no, a Desperado je pa kej bol?

Zadeva pac ni realna, kar pa skoraj nasplošno velja za akcije.

Avenger ::

Temo sem odprl zato, ker me zanima, če je to komu všeč, ker se mi nekako zdi, da bi ta film pred kakšnimi 10 leti čist oboževal...

In ja, Desperado je boljši, je skoraj realen, Once upon a time je pa risanka...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

pingec ::

men je biu usec :)
Normalnost je povprečje nenormalnih ljudi.

boych ::

Desperado pa realen!!8-O

pa naj poskusi en skočit in naredit 360°v zraku in poleg tega iz dveh pištol izstreliti 20 nabojev in od tega 15 zadeti!! FUNNY!!
najbolj žalostno pa je to, da so vsi akcijski filmi posneti v zadnjem času več ali manj isti!
SAD!
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Tr0n ::

Saj so ze vedno bli :).

Vikking ::

el mariachi je rasturu potem so pa posnel nadaljevanja desparadota in once upon a time in mexico... ma tko kot pri vseh drugih ndaljevanjih prvi del ponavad vedno ostane najboljši...

in ker film sploh prikazuje čisto realnost? mogoč matrica al pa kill bill? heh..

mislim da tistim k je všeč kill bill bi znal bit tud once upon a time in mexico.. je pa ill bill nedvomno boljši, po mojem okusu

Avenger ::

Sej ne da hočem 100% realnost, ampak kar je preveč je pa preveč... talk about Charlie's angels - ni ga junaka, ki bi na ta film zmogel narediti parodijo. :D
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

boych ::

saj ti že naslov filma ''Full throtle''(trotl) pove vse. sicer pa v to konkurenco spada še kaki MI 2, pa še bi se jih našlo...8-)

Lp
AGGRESSIVINLINERULESTHEWORLD

Darko ::

Malce mimo ampak pred dnevi sem gledal Cyberjack-a. Zelo slaba kopija fila umri pokončno 1. Teroristi napadejo zgradbo, kjer spregledajo bivšega policista, ki je sedaj hišnik (Dudikoff). Zgleda, da se prodaja vedno nižje. Prav očitna je razlika med kvaliteto scenarija in igralcev, čeprav je že original precej pretiraval.

kar se pa tiče angelčkov pa imam vtis, da režiser sploh ni poslušal predavanja o fiziki (poglavje o gravitaciji) ali pa misli, da angelčki res letajo.

LP Darko


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši filmi/pregled filmov ob koncu leta(2019-) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
11017560 (11715) WallSreet
»

Oscars 2020 [Nominations Out Now]

Oddelek: Sedem umetnosti
314109 (2813) oo7
»

Once Upon a Time In Hollywood (Tarantino ) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
19331564 (12694) oo7
»

Filmi, ki bi jih lahko gledali 100x (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Sedem umetnosti
17735340 (20235) GrimReaper
»

dobri filmi

Oddelek: Zvok in slika
52125 (2073) T-h-o-r

Več podobnih tem