» »

težave s pekačem

težave s pekačem

ovdje kokoš ::

dan,

imam eno tezavo z mojmu TEAC w552e, po ksnih 2 mescih brezhibnega delovanja, mi zdej vsak CD zajebe pri 5 ali 6 %, updatal sem firmware, poiskusil z nero 5, 6 in alcoholom 120%, a se j evedno zgodilo isto, cd je bero normalno

kaj naj naredim (kej tazga da mi ne bo treba compa nost na popravilo :)), prosim pomagajte

boštjan ::

sicer ti bi z nerom moral normalno pečt,samo če si že softver menjal,menjal še medije.

ovdje kokoš ::

tud to sm naredu, pomoje je al laser oslabel, da ne more vec pečt, al pa ce sta laser za peko in branje locena, je najbrz un za peko kej pokvarjen, oz je pokvarjen motorcek, ki ga vlece sm pa ke (vse to so sam predvidevanja)

boštjan ::

čistilni cd

ovdje kokoš ::

ne kapiram

boštjan ::

kupi čistilni cd

ganzi ::

Nesi na servis no..Tako bo se najboljje;)
LP

ovdje kokoš ::

kje se pa kup ta cistilni cd ? ker jaz za to sploh se nism slisu

boštjan ::

recimo comtron,samo i cd niso poceni,okoli 1500.samo vseeno bi ga jaz na tvojem mestu na servis nesel.

Sumo ::

Glede na to da ga imaš šele 2 meseca, je pekač še v garanciji, tako da kr lepo na servis nesi. Če ne ga pa odpri in očisti lečo.

djgregec ::

Pa si probal recimo zmanjšat hitrost pečenja cd-jev (npr. 12x)?
Pa poglej če maš nastavljeno na DMA only!

ganzi ::

pekač mora delat na taki hitrosti k na njem piše da je..
Če mu uničuje cdeje nej ga nese na servis..
Čistilni cd ne pomaga a ma ništa..treba ga je odpret tko k Sumo reku sam glede na to da je še v garanciji js tega na tvojem mestu nebi delu in ga bi lepo nase nazaj in uveljavu garancijo..
LP

ovdje kokoš ::

ne boste verjel kaj je blo, na servisu je mozakar reku, da se moj pekac in dvd player nista najbolje razumela, zato je prihajalo do napak, men se to zdi neverjetno cudno, ker prej je 2 mesca vse delal brezhibno pa se moj prijatelj ima isto konfiguracijo 8-O

Sumo ::

In dejstvo, da ti je prej pekač deloval 2 meseca brezhibno, lahko to le potrdi. NOT! :\

ovdje kokoš ::

sej sm pol mau pogledu u masino, pa sm vidu da je sta enoti na kablu drugac navezani prej je bil dvd gor, pa pekac dol, zdej pa obratno, sam se zmer ne vem zakaj je prej 2 mesca vse delal brezhibno

boštjan ::

kako to misliš dol in gor?

ovdje kokoš ::

ja un 80 žilni kabel, ki enote poveže na matičko ma dva ali vec prikljuckov, in zdej sta enoti priključeni lih obratno kokr prej

boštjan ::

torej sta zdaj:pekač na master,dvd na slave?

YenLoWang ::

a ni vseeno kje na kablu (blizje ali dlje od plosce) je prikljucen master in kje slave?

boštjan ::

ne,ne master je na koncu,slave v sredini,plavi konektor pa gre v plato.

admiral ::

mislim da nisi s tem problemo edini:'( meni pa je** moj plextor 4012A.Sem probu že vse možne stvari zamenjava medijev,drugi software pa na servis sem ga pošilu pa so mi ga nazaj poslali pa napisali da je brez napak,recimo sem ga nesu k kolegu ki ima boljšo kišto od moje pa vedno isto kar se tiče hitrosti nad 10x krat lahko samo sanjam še pri hitrosti 8x mi skuri cd.;((

ovdje kokoš ::

tocno tako, sej ne vem zakaj ze prej nisem napisu master pa slave


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Brezplačen program za peko DVD-jev

Oddelek: Pomoč in nasveti
234524 (4103) BorutK-73
»

DVD pekač peče nenormalno počasi

Oddelek: Pomoč in nasveti
12926 (844) trek@s
»

Plextor 40/12/40 problem!!

Oddelek: Strojna oprema
291799 (1359) mlakar
»

Liteon LTR 48x12x48 nehal pečt

Oddelek: Pomoč in nasveti
11730 (662) TylerDurden
»

Teac CDW524E noče zaključit cd-ja

Oddelek: Strojna oprema
10790 (732) mato22

Več podobnih tem