» »

Kateri 19'' CRT predlagate

Kateri 19'' CRT predlagate

mi_c_ho ::

Po petih dneh sm vrnu nazaj samsunga 959nf (bliskanje). Zdej pa ne vem katerga bi zdej kupu. Dal bi okol 70k pa v rangu 959nf naj bi bil. Kaj mislite vi?

Dead_Eye ::

LG Flatron f900p...., samo ne vem če se jih sploh še da dobit...
The one and only

Wad@ ::

Kaj ti niso dolžni dati brezhiben drug monitor....

jk ::

Bliskajočega 959nf sem dal v garancijo in ga dobil nazaj takega kot bi moral biti na začetku. Slika odlična!

]_g_] ::

tud jst mam problem s to izbiro.. nasveti zaželjeni!
trenutno kolebam med
-samsung 959 (50k)
-phillips 109p (60k)
-iiyama VM pro 450 (40k)

kaj od tega kupiti? kje prodajajo LG flatron?
tud drugi predlogi dobrodošli!

Sydk ::

]_g_]: samsunga se izogibaj, sam imam tudi probleme z 959nf, nekaj brni, neostra slika...
odstej tistih 10 k vec za Philipsa Brilliance serijo po moznosti!!!

dreamlost ::

lastim si Samsunga 957df pa mi dela brez problema, že kar lep čas

Vrag ::

imam samsunga 957MB že kar lep čas in mi dela super, brezhibno, tko da ti tega priporočam... za 53 jurjof ga dobiš na norecene.com

Spajky ::

Kaj pa Hyundai 19" ImageQuest F910 ali Q910, baje najbolje razmerje cena/kvaliteta? 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Eru ::

iiyama 450 pro rabljenga dobri refresh rati slika... cena okol 50k

joze ::

Hyundai imagequest q910, odličen monitor pa še zelo dobro izgleda(srebrn).Sam si ga lastim in sem izredno zadovoljen pa tudi cena je nekje okrog 60 jurjev.

mrbungle ::

Mene tud zanima ta Hyundajev Image Quest (kvaliteta, osveževanje), zato sprašujem, če ima kdo kakšne izkušnje z njim (npr. kolkšno maksimalno frekvenco osveževanja ima na resoluciji 1280*1024 in 1600*1280) .

JamesBond ::

Včeraj sem kupil Samsunga 959NF in sem zelo zadovoljen. Barve so odlične, slika ostra kot nož, bliskanja pa tudi nisem (še) zasledil.
Lahko samo toplo priporočam!:D

N-E-O ::

Zanimivo, pred mesecem ste še vsi zagnano priporočali Samsunga 959NF... zato sem si ga tudi kupil, sedaj pa kar naenkrat kritike... zanimivo...
samo je pa zanimivo da se občasno tudi meni pojavlja bliskanje... če lahko temu tako rečemo... in sicer postane slika malce svetlejša za desetinko sekunde, ampak res zelo poredko (2 tedna tega sploh nisem opazil)...
navaditi sem se moral tudi tistih dveh sivih črtic ... hehe (diamond thron monitorji)...

drgač je pa čist fantastičen monitor, ki ga toplo priporočam vsem...
Follow the white rabbit.

delfinus ::

Hoj!

Malo se splaca spremljati tudi oglase tukaj ali na bolhi ali pac kje drugje. Ljudje na veliko kot nekoc po mobitelih hlastajo po LCDjih in prodajajo svoje popolnoma dobre in izpravne CRTe, ki so se ponavadi v garanciji. Tako sem kupill tudi jaz Sony-a G400 za samo 35.000, ki je se celo leto v garanciji, slika pa perfektna. V glavnem malo srece in hitre reakcije in je super monitor doma.

Lp, D.

]_g_] ::

sm se koncno odlocil, ju3 kupim philipsa 109p pole bomo vidli kaj bo..
za 60k pomoje ne dobim boljsega. še lepši in krajši (6cm!) je od samsunga..

hyundai q910 je drug razred, ma dynaflex katodno cef, tega pa nočemo :D

iiyama je res kul, sam so vse 3 leta stare, jst pa hočem garancijo

sej pravim.. bomo vidli

Nikita H ::

jst mam samsunga 959nf
pa sem zelo zadovljen. Furam ga na 1600x1200@85hz in mal vecji dpi v winsih....pa je prou kul. (uf kako neargumentirano :8) )

]_g_] ::

verjamem da je samsung kul, je pa philips bolj fensi:D

what about GNR PF997?
zgleda totalno češki.. sam je cheap (manj kot 50k nov)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ]_g_] ()

Roadkill ::

Samsunga se več kot očitno izogibaš?
Drugače pa še en vote za Samsunga... imam 700nf, ki gre v tretje leto in še vedno dela enako odlično kot vsi novejši modeli.
Ne vem, če sem že srečal boljši monitor...

zvery1 ::

Jest mam pa en problem z Hyundai 19 monitorjem.
Monitor je star cca 3 leta in nima se flat zaslona.
Zadnje case opazam da se je na sredini začela malo slika megliti.Enostavno ni vec dovolj ostra.

Probal se ze z nastavitvami za uravnavanje ostrine, ampak zadevo samo poslabsam.Laufam ga pa na 1024x768 100Hz, graficna je pa fx5200.

Zadeva je res moteča, ker poleg tega monitorja imam še NOKIO-17in in ima res odlično sliko.Razlika je več kot očitna med slikama teh dveh monitorjev.

Zanima me a se mi sploh splača dati popravljat monitor, oz ali kdo ve kaj bi bilo lahko narobe?

LP
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

totek24 ::

zvery1 probaj refresh zmansat na 85Hz, kar je cisto dovol. Mogoce bo s tem kaj bolse.
Če kdo kaj rabi: http://www.bolha.com/index.php/ukaz/show/kat/-4/userid/totek

zvery1 ::

Preizkusil z 85 in ni razlike.
Ima se kdo kaksno idejo, oz mi lahko pove ce se da to popravit?
AMD X6 1090T, 16GB DDR3, GF 750Ti, Gigabyte 890XA-UD3,
1 x SSD, 4 x HDD, running Ubuntu 14.04 x64

Jackal ::

Mene pa zanima, kakšno imate kaj mnenje o Samsung SyncMaster 957P - to je navaden 19 colar, še z navadnim ukrivljenim ekranom. Glede na črko P v imenu je to menda profesionalna serija. To, da pa monitor ni raven, me sploh ne moti (ne kupujem zase :\), samo da je slika dovolj dobra. Cena mi je namreč ZELO všeč (45k).
En kolega ima Samsung SyncMaster 757P in ga zelo hvali. Glede na to, da gre v mojem primeru samo za večji monitor, lahko pričakujem podobno kvaliteto?
Walking the way is something completely different than imagining the way.

tengo ::

Definitivno 959 nf!
McLaren Mercedes se ve...

]_g_] ::

957p.. ce mene prasas skoda denarja.. raje daj 5k zravn in vsaj 957df/mb - dynaflat - kao raven kupi.. al pa i 20 pa nf
Lohk pa tud ksnega iz druge roke, par mescov starega, kupis. men se to ne zdi neumno, cena se lih lepo zniža, ekrani pa majo tko al tko 3 leta garancije tko da te nima kaj skrbet!
Ce te zanima poznam nekoga ki prodaja skor novga 959nf za dobrih 50k. Sej vem da to niso mali oglasi, but i'm just trying to be nice!:D

Btw: report o philipsu brilliance 109p, ki sem ga dobil; res lepa slika, visoke osveževalne frekvence, edina napaka je glasen vklop/izklop.
Ravnega displaya in 2h vodoravni črt sem navajen že od prejšnega sonyja a220, sam ta je čist nek druzga. Sam škoda da je tolk težk;((

Še eno (neumestno) vprašanje: grafično mislim zamenjat, gledal sm voodoo 3500tv al pa ATIragepro AllInWonder, pač kr vključujeta vse kar rabm..
Bulši voodoo a? A ma zadost dobro sliko za tak ekran, al ga bi kej starost žalla?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri 19' crt monitor

Oddelek: Kaj kupiti
341949 (1470) Matev
»

samsung 959nf

Oddelek: Kaj kupiti
221692 (1140) ali3n
»

Monitor

Oddelek: Kaj kupiti
141436 (1251) jerry2000
»

Kater monitor: samsung 959NF ali Philips 109b

Oddelek: Kaj kupiti
372044 (1356) schurda
»

19" monitorji

Oddelek: Kaj kupiti
161809 (1196) ThARippA

Več podobnih tem