» »

ISDN stevilki

ISDN stevilki

Pudding ::

Zraven ADSLja sem _moral_ dobit se ISDN ;) Imam dve stevilki. Eno, ki jo vem na pamet in eno, ki je ne. Ko jaz klicem nekam, se pokaze tista, ki jo ne vem in potem mi oseba tam rece: torej vas nazaj poklicemo na 32568945? In jest HUH?! to ni moja cifra...

A se da stevilki kako zamenjat na moji strani? Mogoce na terminatorju? Sem probu para na zici zamenjat, pa to ne dela sploh :p Zgleda uporablja samo srednji par. Seveda je to mogoce lahko urejeno samo s klicom na telekom. Ampak zakaj enostavno, ce lahko...

Ko smo ze pri tem. Kaj je to sploh terminator. A ce ma telefon vgrajen terminator, ne rabim se enga. Kako ze to gre, da ma dolocena vrsta zice 100Ohmov ne glede na to kolk je dolga. Vi ste elektro, vi boste vedl!

iration ::

S katere cifre kličeš se štela na telefonu samem. S katerim gumbom pa je odvisno od telefona, pri mojem so neke osebe narisane gor :-)
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Pudding ::

Moj telefon ni na stromu. Tko da vse sprot pozab :) Resitev mora biti kje drugje :)

Slowenc ::

Kater isdn pa imate? Sej ne morte met samo en telefon. Kaj ti bosta potem dve liniji. Doma imamo gigaset 3070 in lahko vse na slušalki štelaš, se pravi dohodni klici, odhodni klici, na prvo ali drugo število.

Pa si se mogoče spomnu da bi poklical na telekom. Tam ti morajo pomagat, saj so ti oni prodal zadevo.
Skiny gate.

Pudding ::

Zdej sem mu nastavu msn pa kaze tisto cifro, k hocem. Upam, da ne bo pozabu.

Jest sem pa tko hotu tisto skatlo od telekoma razstavt, k gor pise 'ne odpiraj'.

Hvala demos, sam se ne bi spomnu ;) Hvala tudi slowencu za trud, vendar nisi povedal nic novega :p

Ma kdo odgovor na 'kva je to terminator'?

Slowenc ::

terminator

electronics A resistor connected to a signal wire in a bus or network for the purpose of impedance matching to prevent reflections.

For example, a 50 ohm resistor connected across the end of an Ethernet cable. SCSI chains and some LocalTalk wiring schemes also require terminators.
Skiny gate.

Poldi112 ::

Verjetno si s terminatorjem mislil NT


When you make the move to an ISDN line, you will find that the Network Terminator (NT) is an important piece of equipment.
The NT (Network Terminator) marks the end of your ISDN operator's network. This is where the public telecommunications network ends and your private communication domain begins.
The NT can supply up to four passive terminal devices (such as telephones or small PBX systems) with electrical power.
The NT provides two S0 interfaces. Each S0 interface can be used to connect an S0 bus.
The S0 bus is an ISDN cable which may have additional ISDN jacks along its length. The S0 bus connects the NT to ISDN terminal equipment, and carries both B channels and the D channel.
Some ISDN providers also offer an NT with analog ports to connect terminal equipment.

lepi joker ::

Pudding :telefon more bit na štromu obvezno......

Pudding ::

lol joker zakaj... prej ga stran vrzem kot ga dam na strom

lej ko znata cut&paste uporablat :p

Od kje pride fizikalno impedanca kabla. Kako mora bit narjen, da ma doloceno impedanco?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Polnilni cikli Windows laptopa

Oddelek: Strojna oprema
152783 (2443) CyberPunk
»

Asus WL500gP, dd-wrt, printer and disk sharing

Oddelek: Omrežja in internet
96736 (3140) coyotee
»

Mobitel Internet

Oddelek: Omrežja in internet
71719 (1443) popster
»

connecting own dialling router to siol adsl

Oddelek: Omrežja in internet
92162 (2058) enis
»

Montaža ADSL-a? Par vprašanj glede inštalacije

Oddelek: Omrežja in internet
262983 (2555) ToniT

Več podobnih tem