» »

Še en problem s SB Livom!

Še en problem s SB Livom!

ZanzeK_001 ::

Imam KT7 raid in pa Liva!. Moj problem pa je, da mi mašina velikokrat zmrzne. Sm z neta potegnu nekakšn "PCI latency patch..." pa nč ne pomaga. A ma mogoče kdo kakšen bolj učinkovit popravek??? Hvala!

ChiefThunder ::

Dej poglej pod arhiv novic, je en link na stran s popravkom, ki mislim, da odpravi to težavo.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

BlackHole ::

Katero verzijo popravka pa imaš. Izšel je en novi in tega ne priporočajo, probaj s starejšim, če še nisi.

BigFoot ::

a maš mašino kej navito?

abcde7 ::

Men tud ni comp delov, sam jest sm mu drugo zvočno in pa vgrajeno, ker sta se "kregale"! Tko so na servisu rekl!:\

ZanzeK_001 ::

Isto mi dela, če je navito al pa ne.
Glede verzije ne vem katero mam, sam bi reku da mam ta novo. A ma mogoče kdo kakšno starejšo?

zile ::

Sounblaster naj ima svoj IRQ. Če si share-a IRQ z drugo napravo (največkrat je problem z mrežno), lahko pride do problemov, kot jih imaš sam.

Tukej maš en pogovor na temo Live lockups system.
Drugač pa probi disejblat podporo ACPI-ju, tako da na novo naložiš WIN98 SE, z ukazom c:\up /p i
Tukej maš še eno zgodbo.
Pa
tukej maš verzijo PCI latency 0.10
Zgleda da mam jest srečo glede tega, phew.

zile ::

Ups, ukaz je c:\setup /p i.
Skuz mi. :D

JLP ::

Probej deinštalirat LiveWare. (Najbol da na nov formatiraš disk pa ne inštaliraš LW. Pr men k mam LW gor je katastrofa. Če mam pa default drajverje z Windows 2000 CDja pol pa uredu dela. Razn da nekej šmi pa škriple pa tak k je bus pod veliko obremenitvijo.
Live long and prosper!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dve mrežni kartici v računalniku in konflikt

Oddelek: Pomoč in nasveti
111347 (1053) eraserr
»

Richard Burns Rally je med nami (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13310895 (5924) mzidy
»

Meni tud mašina zmrzuje, smrc...

Oddelek: Pomoč in nasveti
181248 (1075) Justy
»

OC-anje ABIT KT-7A: <b>Update</b>

Oddelek: Navijanje
271275 (969) morphling1
»

Kako prdiobiti 3-5 stopinj celzija?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121185 (1016) Bungee-

Več podobnih tem