» »

mp3 avtoradio

mp3 avtoradio

agnus ::

Na kaj moram gledat oziroma bit pozoren ko kupujem avtoradio za mp3. Ima kdo kak nasvet kje in kašnega kupiti ? Sm pa pripravln odšteti do 50000. Upam, da je dovolj za en mal bolš avtoradio.
Hvala za odgovore

lp

DjTonic ::

Jaz sem super zadovoljen z mojim Sony-em MP-40. Bere zelo lepo tudi malo bolj spraskane RW-je, kar je večni strah kakšnih cenenih predvajalnikov.

Alec999 ::

jst ti predlagam Pioneer DEH-P5500MP (zelen) oz. DEH-P5530MP (rdec) sicer je cena res okol 80k sit ... sam rablenga novga bos zihr najdu za 50-55k sit (bolha.com).

Drgac pozorn si lohka na to al izpisuje CD text al samo ID3 TAG in pa ce poleg MP3 bere tudi WMA. Mogoce tud poglej ce bere CD-R/RW sam to bols, da uporabnike uprasas. Ostalo pa tko k pr navadnem radiju.

jamiroq ::

oče ima v avtu Clariona Clariona DB538RMP (stane ~75kSIT); edino kar lahko rečem je, da se ga izogibaj kot hudič križa :|.
razporeditev tipk je porazna, ima nek brezvezen "screensaver", ki se rola namesto, da bi stalno prikazoval naslov pesmi (in se ga ne da izklopit), ima probleme z VBR MP3ji (neki čudni "artefakti" se čujejo, čeprav so mp3ji narejeni z --alt-preset extreme), ne prebere ID3 V2 tagov, vrh vsega ima še hude probleme s CDRji (Verbatim, Princo, SmartBoy), čeprav s CDRWji dela OK...
če bi mel kaj vpliva pri nakupu bi sigurno izbral kaj drugega, tako pa lahko samo p*zdim čez zanič radio :P :D.

DjTonic ::

Več informacij o MP40 najdeš Tukaj. Jaz sem ga kupil v AUT, ker je bil v sloveniji predrag čez 70k.

agnus ::

Obični cd avtoraio imajo antishock da ne preskakavajo. Majo kaj podobnega tudi mp3 avtoradio?

DjTonic ::

Seveda :D

agnus ::

Aja. In kaj naj bi bilo to ? Pa kok mora bit da je vredi zadeva

Alec999 ::

agnus>>tega podatka ponavadi nebos nasel

http://www.avdion.com/shopping/product_details.php?id=1332

Tody ::

Kenwood so zlo dobri dost pocen jest sem dal za svojga 54.000 sit pa razn WMA ma vse kar rabiš in delajo vsi CD-ji.

Izak ::

Sam ti priporočam (ga mam) pioneerja 5530 ali 5550 (razlika je le v osvetlitvi). Podpirata mp3 in wma. Nova sta nekej čez 80k druge roke pa jih dobiš že za 55ksit. Sploh zelo dober avtoradio. Hvalijo ga vsi ki ga imajo. Ima nešteto nastavitev za sub, kretnice, equalizer in ful druzga k niti ne vem kaj je.

barca ::

Zej sem se ogrel za sony mp 40. V Italiji stane 239 evrov (pr nas okol 65000). A ga mrbit kdo že ima? Je vreden svojih sovdov? DjTonic ti praviš da je vredu a ne.

Izak ::

Sony v avtoakustiki ni lih znan kot neka "hi" zadeva. Zasledu sm da ima klapa probleme z njim. Sm pa tudi jst gledu tega mp40 ko sm gledu za mp3 avtoradio. Vzemi pioneerja ne fališ nič...

Tattoo- ::

Tudi sam sem se ogledoval za MP3 avtoradijem nekako v tem rangu, kot ga sam omenjaš.
In kolikor sem uspel prebrati (predvsem na avtoakustika.com) Sony ni ravno priporočljiva firma :\.
Vsi pa močno hvalijo Pioneerja (DEH-5530MP), tako da bom kupil kar tega. 8-)
Racing is in my blood - Ayrton Senna

RC14 ::

Pioneer! Kenwood je kar ok sam mal je počasnejši pri iskanju komadov pa za Sony-ja je tk ko so že rekli ,nekakšnae zlata sredina. Mislim da je pioneer najboljš tud zelo veliko funkcij ima. Odločitev je pa seveda tvoja.

Lp

krho ::

Hm jaz se pa odločam o nakupu tegale.
http://www.medis.si/medis_new/biro/JVC/...

Ali ga kdo pozna? Kao dela?

lp,

miha
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

barca ::

Kaj je pomembno pot katerim kotom je vgrajen avtoradio v avto? Pr men je mal poševno. Pa da ne bom kupu kak radio pa da bo pol slabo delalo.

Tody ::

ni pomembno jest mam skor kot 45 stopinj in dela BP že 2 leti... Pa tud antišok je zelo dober nikol ne preskakuje... res je pa da off road nisem šel nikoli :D

DjTonic ::

U^F^O
nevem od kot ti, da Sony ni priporočljiva firma v akustiki. Jaz imam veliko stvari od sony-a in sem z njimi zelo zadovoljen. Zato sem tudi iz tega razloga hotel imeti tudi avtoradio Sony. Do sedaj me še ni nikoli razočaral ali pustil na cedilu. Res vredu igra in je vreden svoje cene. Še pred nakupom idi v kakšno trgovino in primerjaj oba. Daj oba recimo na 1/3 glasnosti in poslušaj glasbo. Imej še s sabo en RW. Jaz sem tega Sony-a kupil v Avstriji, kjer sem še vzporedno sprobal par drugih, a me niso presenetli. :)

Izak ::

DjTonic:

Nism reku da je drek firma. Ampak takih vprašanj kateri mp3 avtoradio se je pojavla prevečkrat. Ker pa dosti gledam tudi forum avtoakustika.com ti lahko povem da ga mački ki so gor odsvetujejo. Pač vsak priporoča svojega favorita. Jst sm pravtako izbiru med sony mp40 in pioneer 3500 in kasneje 5530 in vsi (več ali manj) so priporočali pioneerja kar še zdaleč ne pomeni da je sony zanič. My opinion. :\

Hair_Y ::

Zdaj pa sem opazil, da je prišel ven novi model Pioneer 3600MP,
ki je verjetno naslednjik 3500-ke.
Zgleda kar dobro, ve kdo kaj več o lastnostih????

Pioneer DEH-3600MP

Tody ::

K da je bilo tako teško najdit tale link:\ :\

[prosim brez takih;from boštjan]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

Hair_Y ::

Tody oprosti, (res bi lahko našel ta link),
pač pride dan, ko ti ne gre vse po maslu,
pa narediš vse na hitro, brez da bi malo
'preštudirov'......

Tody ::

@ boštjan kaj če je pa res...

@Hair_Y opravičilo sprejto :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri avtoradio?

Oddelek: Na cesti
476153 (4333) Vikking
»

[MP3] avtoradio (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7915640 (12249) Damjan Jagar
»

kateri avtoradio na cd za 35 do 40 tisoč

Oddelek: Na cesti
212806 (2234) lenivec
»

avtoradio MP3 - katerega do 70.000?

Oddelek: Na cesti
152151 (1972) Sydk
»

Autoradio MP3

Oddelek: Zvok in slika
71198 (884) LojzePek

Več podobnih tem