» »

Alert Virusi!

Alert Virusi!

Vikking ::

dons sm dobu cel kup obvestil, po el. pošti od kolegov:

PROCITAJTE ODMAH I POSALJITE SVIMA KOJE POZNAJETE

Neko salje izuzetno simpatican screensaver sa Budweiser zabama. Ako ga download-ujete, izgubicete sve sto imate u racunaru! Hard disk ce vam biti upropasten, a neko ce preko Interneta dobiti vas screen name i password!

NIPOSTO NE PREUZIMAJTE OVAJ SCREENSAVER!

Radi se o virusu koji je juce pusten u opticaj. Molimo vas da prosledite dalje ovu poruku. U pitanju je nov, izuzetno stetan virus, a samo mali broj ljudi zna za njega. Ovu informaciju je juce ujutru zvanicno saopstila kompanija Microsoft. Molimo vas da obavestite svakoga ko izlazi na Internet.

Jos jednom, molimo vas da prosledite ovu poruku SVAKOME koga imate u adresaru, kako bismo stali na kraj ovom virusu. AOL (America Online)
saopstava da se radi o izuzetno opasnom virusu za koji trenutno NE POSTOJI lek.

Ova informacija je veoma vazna. Ukoliko od prijatelja ili bilo koga drugog dobijete screen saver sa Budweiser zabama, NEMOJTE DA GA
DOWNLOAD-UJETE I NE OTVARAJTE FAJL!


Pritisnite dugme forward u svom email programu i prosledite ovo

seveda sm vse skupaj pogledu na symantec-ovi strani in ugotovil da je vse skupaj potegavščina....

Zakaj tako pošiljajo nekateri ta sporočila naokoli, ker mislijo da me bodo s tem opozorili na virus, ne da bi prej preverili resničnost zadeve oz. bi lahko samo el. sporočilo vsebovalo virus,,, in bi ga s tem še dodatno brez pomoči outlooka pošiljali naokoli...

bmandelj ::

ne preverijo zaradi tega ker so doloceni osebki se vedno cist ''usrani'' ko zaslisijo besedo virus, ker mislijo da je to dejansko virus tak ta prav in ne nek program.

bi jaz rekel :P

LP Brane
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

Valery ::

Nekje sem prebrala, da je to obvestilo lažno, in da naj ne nasedamo temu. :)

Tody ::

jest sem tud dobu ful strašen virus 8-O 8-O

Hi,
I am an Albanian virus but because of poor technology in my country I am not able to do any damage on your computer.

Please be so kind to forward me to other users and then delete all of your files!


>:D >:D >:D

Ch4N93 ::

Sodeč po tem sporočilu na FERI strani, se res širi nov virus.

ferdo ::

jap, jzt sm iz hotmail strežnika že 2x dobil mail z priponko file .jpg .

začne se pa z:

HI this is my photo....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljši vici (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8329854 (667) FireSnake
»

Stavniška afera največjih razsežnosti

Oddelek: Loža
183131 (2339) Hayabusa
»

Navigacija in nove SLO avtoceste?

Oddelek: Na cesti
173293 (2458) Tero
»

Kevin Mitnick

Oddelek: Loža
72509 (1958) TeraSonic++
»

SLo. policija preverja kdo downloada na P2P programih

Oddelek: Omrežja in internet
81800 (1332) Bakunin

Več podobnih tem