» »

Razlike med GF 5900!

Razlike med GF 5900!

MI_KO ::

Kakšne so razlike med geforci 5900 128Mb varijante. To da obstaja XT, ki je malo slabša vem. Zanimajo me predvsem če so kakšne pasti pri raznih firmah in katero je najbolje kupiti?

Kako se odnese asusova gf5900 kartica?

Pa še to: Kaj pri msi-ju pomeni sp?

boštjan ::

Kaj pri msi-ju pomeni sp?

verjetno isto kot pri leadteku LX,asusova pa je enaka kot ta od MSI in leadetkovLX,le da za asus plačaš več,ker je pač asus

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

MI_KO ::

Uh to je blo pa hitro! Hvala!!

A mogoče veš za kake primerjalne teste teh kartic. Vem, da jih je blo za GF4 kr veliko, zdaj pa najdem samo primerjave ralzičnih GPU-jev. Sicer vem, da je performance verjetno skoraj enak, samo eni imajo več opcij in dodatkov, pa bi na podlagi tega izbral.

boštjan ::

test v katerem,bi te tri bile,še nisem videl,lahko pa ti povem,da pri asuski za 66k dobiš 4+1CD zraven in kable.4cd so neke kikiriki igre.pri tej MSI pa mislim da dobiš 9 iger

MI_KO ::

One Cd-je lahko kr obdržijo. Nekaj se mi jih že danes valja od matične. Itak ne igram dosti iger.

Katero bi firmo bi vzel? Mislim glede na njihov sloves in zmogljivost. Pri tem pa mi navijanja niso važna ampak sama zanesljivost, pa neslišnost. Nekako najbolj zveneči imeni sta mi sicer Gainward in Leadtec, pa tudi Asus. Za slednjo vem kje jo lahko tudi zelo ugodno dobim, zato bo ta verjetno zmagala. (Ali pa MSI z malo sreče!):D

Ima katera boljše rame od ostalih, daljšo garancijo,... Skratka iščem funkcije po katerih izstopa od konkurence, pa tudi če je par jurjev dražja.

boštjan ::

ASUS in tale MSI naj bi bile tihe,obe pa imasta 2.8ns rame gor in obe imata 2 leti garancije,za ASUS sem 100%.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ACER, LENOVO ali ASUS

Oddelek: Kaj kupiti
402741 (2495) totiraketa
»

Še več matičnih plošč za LGA-1155

Oddelek: Novice / Matične plošče
147019 (6384) PrimozR
»

Matične za P4

Oddelek: Kaj kupiti
221113 (897) OwcA
»

Optična miška gori tudi, koje računalnik ugasnjen!

Oddelek: Strojna oprema
372129 (1496) mlakar
»

Plata Asus ali Gigabyte ??

Oddelek: Kaj kupiti
231748 (1220) schurda

Več podobnih tem