» »

Free MMORPG

Free MMORPG

«
1
2

Tr0n ::

MU Online je massive multiplayer Diablo klon (MMORPG) v 3D nacinu.

"MU, a 3D online game produced by Webzen is a full on 3D MMORPG that is the first of its kind developed in Korea. MU is a highly involved fantasy Role Playing Game based on the legendary Continent of MU. You are given the choice of selecting between one of four classes, Dark Knight, Fairy, Dark Sorcerer and Magic Gladiator, and become a daring adventurer in the quest to save the land of MU. The beautiful surroundings made in full and glorious 3D was once unheard of and hardly imaginable but with the ingenious implementation of the Open GL Full 3D Engine technology developed by Webzen makes the impossible possible. What lies behind the legends and mysteries of MU? Let the journey begin!"

- 4 liki (Dark Knight, Fairy, Dark Sorcerer in Magic Gladiator),
- ogromno sovraznikov, magic spellov, cez 100.000 razlicnih predmetov,...
- 5 velikih map (Lorencia, Davias, Noria, Dungeon in Lost Tower).

In sedaj se najlepse.

Zadeva ja 100% free.

Gre za anglesko razlicico korejske verzije in dokler bo v fazi beta, bo zastonj, torej brez mesecnega placila ali placila za igro. Tako da pohitite, dokler je zadeva se vroca! :)

MU Online Screenshots
MU Online Movie

MU Online Full Game [67.4 MB]
MU Online Patch [700 KB]
MU Online Music Add-On [29.3 MB]

MU Online Mirror [vse tri datoteke, 98.3 MB]

MU Online Guide

MU Online Registracija (FREE)
  • spremenilo: Tr0n ()

fAtso ::

Tale link za download mi dela celih 6Kb/s, bi se priporočal če ima kdo še kakšen link za download, ali pa če lahko ti Tr0n to na kakšen server daš, oz če bi mi lahko kako poslal.

fAtso ::

Danka... :D

krneki ::

Po ocenah in komentarjih na mmorpg.com bi rekel, da bo še trajalo predno bo stvar igrabilna, sicer pa jaz osebno rajše dam 10$ na mesec (za dva čuka pa ja ne boste crknl), da dobim konkretno igro, kot da je zastonj in ima goro problemov.

fAtso ::

hm
zdele sm jo sprobu, moram rect tkole, zadeva je zaenkrat kr neki. Grafika je sux. meni ne podpira zgleda da FX5900 ker enostavno noče laufat na 3D je kr neki, nč ne vidm kaj piše. Na enem serverju je preveč folka. jih je ene 40... v Diablo2 jih je max 8 v eni igri, kar je glih dovolj za nemoteno igranje. Zaenkrat je tale špil saj meni osebno totalen poden...

Tr0n ::

Meni laufa kewl na 1024 na Ti4200. Dovolj serverjev z ogromno igralci. Na zacetku malo zmajcke in pajke pobijas da dobis level potem pa dalje :).

Glavno da je free.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

Trenutno level 10, dark knight, nick TrOn. Ponvadi sem na Maya1 ali Maya15, ce bo kdo spilal :).

ahac ::

Ragnarok (ki ni več free) in Priston Tale (ki je free) sta mi veliko bolj všeč.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Tr0n ::

Tale MU je pa kr precej addictive :). Cisto pozabis na cas.

Zanimivi so predvsem boji v skupini (party) kjer se experience tocke porazdelijo glede na level igralcev. In pa preko 100.000 razlicnih predmetov/orozij/spellov, ki jih lahko dobis/trejdas/kupis... Kewl stuff.

Tr0n ::

Ce kdo nuca opisane MU mape s pozicijami pomembnih mest.

http://tr0n.org/mu_maps.rar

Xplicit ::

ej kak tle sploh dobis ksno orozje?
kolkr grem vn iz mesta so takoj eni HUGE monsterji k jih ne morem potolct
jest jim zbijem 1-2 tocki v zamehu oni pa men po 20-30

kje oz. kako zacet?

Tr0n ::

Zacnes desno od mesta, ko so pajki in mali rdeci zmaji, potem pa nadaljujes dol in levo, nato gor. V RARu, ki je zgoraj, imas oznaceno, kje so kateri monsterji in koliko HP imajo.

Tr0n ::

Aja, ce si Dark Knight na Mayi, povej kdaj si kaj online, na katerem serverju in kaksen nick imas, pa ti bom dal par stvari, ki jih ne nucam vec.

Ce si na istem serverju, se lahko privatno pogovarjas z drugim igralcem kjerkoli. Stisnes ENTER in F3 (da vse vklopi uho) nato TAB in vpises nick name igralca (case sensitive) nato se 1x TAB in napises sporocilo.

BigSexy ::

Jst sm tut včerej začeu špilat z Dark Knightom, sicer ne rauno dougo, ker nimam cajta, ampak do 5ega levela sm ga pa nabildau :8) Sam je pa fora da jst špilam na wiggle serverju (sm mislu da je vseen kje spilas?), potem pa sm opazu da se ne da špilat na maya serverjih z istim likom :( Edin to mi je malo "mim".. me pa zanima v čem je tle trik?

Lp, Uroš

p.s: špila rulz :))

Tr0n ::

Ja, Wiggle pa Maya sta verjetno dva lucena clusterja serverjev, tak da ni mozno prenasat likov med njima. Lahko pa z istim likom igras na posameznih servejih Maya oz. Wiggle.

Ti pa priporocam, da prides na Mayo, ker je vecina slovenskega folka na njej (predvsem folk iz Joker foruma).

Tr0n ::

Sem probal Priston Tale pa tudi ni tak slaba zadeva. Ima bolj risankasto/anime like grafiko in like, ampak zna bit fun :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Tr0n ::

pingo76 ::

Preizkusil sem Savage Eden: The Battle For Laghaim in ni tako napačna zadeva. Zdi de mi le hudo linearna, Po 4 urah sem dosegel level 21 in kosem videl da določeni ability-i so dostopni šele po lvl 180 me je kap. No ja saj je poanta da je dooolga ne?

Tr0n ::

Moram se malo pohvalit :). Prvi party v Daviasu in sem ze nasel Jewel Of Bless. Prodal za 1 soul, 5 chaos in 700.000 zen.

1 Bless = 2 Soul
1 Soul = 6 Chaos
1 Chaos = 700.000 - 900.000 Zen

Mega zegn :).

Xplicit ::

za tiste k igrate MU eno vprasanje - kolkrat so vas pobil predn ste prsli do level 1?
k jest kolkr sm igral (ene 20 min) so me ene 6x stolkl dobu sm pa ene 40 tock k sm ene 2 pajka pobov pa enga rdecga zmajcka al neki
pa se ene par vprasanj:
-a ce ti nimas dovolj moci (ali drugih lastnosti) da bi uporabljal orozje, a pol ne mors pobrat orozja? k sm hotu pobrat en samostrel pa ga preprosto ni hotel pobrati.
- a je kje zamljevid pokrajine tko da ves kje si pribljizno?
- a je kje v mestu (tko k v diablu) da e kdo zastonj pozdravi
- ce te ubijejo a se ti kej odsteva - k pr diablotu se ti denar odsteje, kaj pa tle? a pa zgubis pol tud ksne predmete ce te ubijejo?

Tr0n ::

"za tiste k igrate MU eno vprasanje - kolkrat so vas pobil predn ste prsli do level 1?"

Hmm, mislim da nobenkrat. Pajke lahko komot z ono navadno sekirco ubijas. Sele ko ti pajek porabi zelo malo, gres na majhne zmaje itd. Takoj ko imas nekaj kesa pa si kupis jabolka in ob prvi priloznosti boljse orozje in leather armor. Ce si Dark Knight se ti na zacetku splaca dajat samo na strenght, potem pa na agility.

"a ce ti nimas dovolj moci (ali drugih lastnosti) da bi uporabljal orozje, a pol ne mors pobrat orozja? k sm hotu pobrat en samostrel pa ga preprosto ni hotel pobrati."

Lahko poberes vse. Ce je nekdo drug ubil posast, ki je dropala nek predmet ga takoj ne mores pobrat, sele cez par sekund. Ce imas sreco in poberes kak dober item, ga lahko mastno prodas v glavnih mestih. Ponavadi je najvec folka za trade na Maya1 Lorencia.

"a je kje zamljevid pokrajine tko da ves kje si pribljizno?"

V sami igri ne, kar tudi jaz pogresam. Sem pa zgoraj pastal link, kjer bos nasel opisane mape in kje so kaksni monsterji.

"a je kje v mestu (tko k v diablu) da e kdo zastonj pozdravi"

Zdravis se tako, da se usedes na stor, ce si kje zunaj mesta ali se naslonis kam na ograjo oz. se usedes na stol znotraj zgradb.

"ce te ubijejo a se ti kej odsteva - k pr diablotu se ti denar odsteje, kaj pa tle? a pa zgubis pol tud ksne predmete ce te ubijejo"

Ja, ampak kolko vem je odvisno od levela. Vecji level si, vec denarja in experience tock ti vzame. Prav tako vcasih izgubis kak item, ki ga imas v invetoriju, tako da je pametno stvari, ki jih ne rabis, shranit v Vault (je v vsakem mestu).

Xplicit ::

ok, sm pogruntal :\

fora je bla v tem k sm se vedno na zmaje taprvo spravu :\
no zdej po dobri uri igranja sm na level 4

se eno vprasanje - a ce si black knight a lahko (in kako) uporabljas kaksne 'magicne' moci glede na to da imas tudi mano?

btw - kje je fora da je med orozjem tud light sabre iz star wars? no vsaj neki podobnega sm vidu pr enmu k je mim prsu, pa z lahkoto vse posekal

Ahiles ::

Vsak k je ze visji level tm v lorenciji lohka dela sale. Tist mec ni izjema pac so ga dodal k cool zgleda.

DK ma mano vrjetn za ksne special move z orozji k sem jih vidu da so se neki zvija pa ene obrate delall. Sam sem DW tko da nevem tocn.

Tr0n ::

Ja, Dark Knighi uporabljajo mano za special move pri orozjih (desni gumb) ali pa za defence.

Informacije o posameznih orozjih in koliko dmga delajo pa dobis na MU Online strani (Guide / Item).

Ahiles ::

Na MU Online strani (Guide / Item) fali pol stvari ker niso updejtal strani ze od zacetka se mi zdi.

Xplicit ::

ce bo dons kdo spilu sm na Maya serverju, ponavad na 3 al pa 4
pa ce je kdo bl visji level (jest sm trenutno 11) ce ma ksno orozje za dark knighta bi bil zlo vesel ce bi pocen prodal al pa celo podaril

Tr0n ::

Ja, res bi lahko malo stran updejtali. Se vidi, da je spil beta in zastonj in se jim ne splaca kaj dosti vlagat trenutno v to.

Valentine's Day Event bo na MU trajal od 11 do 17 februarja. Kupil bos lahko Love Potion, ki to bo za 90 sekund povecala attack power za 15 oz. 10 pri magu. In pa Heart of Love, ki je nekaj podobnega kot Box of Luck.

Xplicit: Imam en Tomahawk+4+Skill, vse skupaj torej 22 damage. Skill je hacking. Povej kdaj bos online, na katerem serverju in nick tvojega characterja pa ti bom dal.

Tr0n ::

Se to. Vecina slovencev, ki igra MU, chata preko Joker mnenjalnika. Tam bos najhitreje nasel kak item, ki ga kdo ne rabi.

Na STju zgleda ni zanimanja za zastonjske MMORPGje ;).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Xplicit ::

pomojm bom na maya serverju (po vsej verjetnosti na 1 ali 15 - drugje je prevec folka k kr pobija sibkejse) popoldan po peti uri za ksno urco, dve mogoce celo 3 (mam cajt)
nick Xplicit_83 - dark knight

se ene par vprasanj:

- kak se postane recimo assasin, al pa goblin, jeti...?
- kje se da dobit/kupit ksne ql orozja za dark knighta k uni v mestu so bl tko-tko v Norii pa je sam za elfe (drugam pa se ne morem)
- a ce dobis jewl of chaos to ga lahka por pri chaos goblinu zdruzis z enim orozjem ali predmetom?

Tr0n ::

Ok, bom online nekje 17.30 na Maya15 v Lorencia. Te whisperam.

"- kak se postane recimo assasin, al pa goblin, jeti...?"

Ne mores. Elfi lahko priklicejo (summon) ta bitja, da jih scitijo :). Nadlezne zivalce, saj se elf userji ponavadi zakampirajo na kaksnem dobrem mestu, kjer se respawnajo monsterji in pustijo racualnik prizgan in se mu lepo nabirajo experience tocke :).

"- kje se da dobit/kupit ksne ql orozja za dark knighta k uni v mestu so bl tko-tko v Norii pa je sam za elfe (drugam pa se ne morem)"

V Lorenciji je se eden prodajalec. In sicer gres gor in levo, prek enega potocka. Na vrhu je. Drugace pa ko bos imel 15+ bos v Daviasu nasel boljsa orozja. Poglej si mape, ki sem jih linkal par postov nazaj.

"- a ce dobis jewl of chaos to ga lahka por pri chaos goblinu zdruzis z enim orozjem ali predmetom?"

Hehe, kaj si ze dobil chaosa? Kje?

Ja, lahko zdruzis chaos pa en item ki je +4+4 ali vec se mi zdi. Samo to se ti ne splaca. 1 chaos je vreden od 700.000 do 900.000 zen tako da ga probaj raje prodat. Najvec se trejda ravno s temi diamanti (chaos, soul, bless) ki so najbolj dragoceni in najtezje za dobit.

Samo pazi, da bo tisti, ki ti ponuja denar najprej stisnil ok, sele nato ti. Ker nekateri nato hitro spremenijo vrednost v 0 in tako ostanes brez denarja in brez chaosa. Takih scamerjev je veliko. Pri trejdu bodi vedno preprican, da je vse ok, preden potrdis kupcijo. Nikoli na hitrco.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Xplicit ::

>Hehe, kaj si ze dobil chaosa? Kje?

enga lich-a sm potolku pa je spustu to

a da je tolk vredn pravs - ql
bom najbrz kr prsparu ka kasnej

se kolk dobro orozje pa lahko pol dobis iz tega vn ce ga zdruzs s zakim jewl-om

pa hvala za nasvet glede trgovanja
no sej jest grem zdej mal spilat pa bom na maya15, predvidoma skoz v lorencii

Tr0n ::

Wow, si imel pa res sreco :). Sem level 41 in se nobeneg jewela nisem dobil. Enga sem slucajno nasel in ga pobral, ampak to ni isto.

Vec o chaos sistemu si lahko preberes tukaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Ahiles ::

Pizda mate sreco lvl 36 pa niti en pametn drop edino box of luck(1chaos vredna) pa box of kundun +1 (1 soul=6chaosov)

MRtwister ::

lol, dobil si to, pa pravis, da ni pametno.
za chaos machine pa rabis vec chaosov, ce das noter sam enga imas sam 2% moznost, da uspe.

Ahiles ::

Jah to sta bla zagotovlena dropa ker sem pac napadu zlatga goblina pa zmajcka tle ni blo nc luck zravn sam dolgo klanje da je stvar crknla.

Xplicit ::

se dva vprasanja

- a tm spodi k mas 'guild' (join guild master) - kaj je to?
- kaj je fora tega k se od casa do casa pojav 'napad+ na doloceno mapo - a takrat se pojavjo te ta zlati monsterji?

aja se to - kolk so mocnejsi te zlati monsterji od navadnih? k nazadne k sm se spravu na enga zlatga zmajcka me je z dvema udarceme sesu (bil sm se level 4 ali 5) pol pa pr levlu 9 sm se spravu na zlatega zmaja (bil je mal vecji :D ) sploh nism vedu kaj me je zadel :\
a od teh dobis pol ksne magic item-e?

TrOn - se enkrat hvala za une predmete, enga ze skor lahka uporabljam (manjka mi se 1 strenght za un tomahawk) ostale pa kmal :D

Tr0n ::

"a tm spodi k mas 'guild' (join guild master) - kaj je to?"

Guild je v bistvu klan. Ko nek uporabnik doseze level 100+ lahko ustvari svoj guild (v Daviasu na sredini mesta). Taksni imajo pred nickom ime klana, recimo [Klan Slo-Tech]Lolek. Prednosti guilda so, ce se ne motim, da se lahko vedno na pozicijo drugih clanov warpas/teleportiras, lahko napoves vojno drugemu guildu itd...

"kaj je fora tega k se od casa do casa pojav 'napad+ na doloceno mapo - a takrat se pojavjo te ta zlati monsterji?"

Ja. V Noria se ponavadi pojavi mali zlati goblin ali mali zmajcek. Tega ni tako tezko ubit. Vzame ti nekje 80+ healtha na zamah. Ce ti ga uspe ubit dropa Box of Luck, vcasih Box of Kundum+1. Te boxe lahko potem prodas recimo za 1 chaos = box of luck... ali pa zadevo dropas na tla in ce imas sreco lahko dobis denar, diamante ali kaj drugega. Lahko pa seveda ne dobis nic. V Lorenciji in Daviasu pa so ponavadi ta veliki zlati zmaji. Ti zmaji ubijejo skoraj vsakega ki ni nad 80/100+ level z enim zamahom. Sem videl folk z dobrimi dragon armorji in mocnimi orozji kako so padali kot muhe :). Tile veliki dropajo ponavadi box of kundum+2 ki je vreden 1 bless, ce mas sreco.

"TrOn - se enkrat hvala za une predmete, enga ze skor lahka uporabljam (manjka mi se 1 strenght za un tomahawk) ostale pa kmal "

Ni blema. Mam se en Axe+5+8 ce se ne motim. Mocnejsi od onega Tomahawka. Ce nucas, povej.

Aja, pa tisto kar ne rabis si shranjuj v Vault pri Vault keeperju. Lockaj si s kodo, da bodo itemi bolj varni, ce bi slucajno kdo prisel na tvoj account.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Ahiles ::

Tron ta velik zmaj je bil dons tud v noriji sam me je 2x dol vrglo ko sem ga najdu ko sem pa v 3 prsu gor so ga pa tolk delc ze odvlekl da nisem najdu ga vec. :(

Tr0n ::

Aha, potem pa se pojavljajo vsi trije v Lorencia, Noria in Davias :).

Xplicit ::

kaj je pa fora glede magic gladiator? ker na zacetku ga ni na izbiro, a to pol recimo k si enkrat dost na visokem nivoju se spremenis v ta lik al kako?

Tr0n ::

Ko dosezes level 220+ si lahko ustvaris nov lik Magic Gladiator, ki je kombinacija Dark Knight in Dark Wizard. Torej lahko uporablja iteme obeh (sword + spell) :).

Aja, Double Axe+4+8 (34 dmg) mam, ce rabis. Drugace bom prodal v trgovini :).

Smorny ::

A je še kje kaki mirror za DL. zadeva dela strašno počasi. .torrent pa ne dela več :'(
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

Tr0n ::

Bom celoten paket uploadal na server. Malce bo trajalo (98 MB).

Xplicit ::

ja lahka das sekiro za sprobat, ce jo bom lahka uporabljal
sm sprobu un tomahawk sam ni ne vem kolk hud, mi je boljsa kombinacija 2 meca (uni samurai meci)
bom mogoce dans se pol po 9 uri, okol 10 na maya 15

ej za kolk se lahka proda goblin summon jwel pa healing jewl?

BigSexy ::

hehe, pa se je začel >:D Jst sm trenutno level 20 DK, sam špilam pa na wiglu :P (se mi ni dal še enkrat od začetka da bi na mayo pršu).
Pa še šteknl bo če gremo vsi na mayo...:D

Tr0n ::

MU Online Mirror [vse tri datoteke, 98.3 MB]

Xplicit ::

prej k sm spraseval za une jewls - vrednost
ce so pri recimo kovacu/potion girl/... za odkup za ene 500-800 zenov kolk realno je pol njihova vrednost

se par vprasanj:

- zakaj elfi zacnejo v Norii in ne v Lorencii (zaradni njihovega naravnega okolja?)
- kaj pomenijo barve imen igralcev (k eni imajo rdece, oranzje, ...) a je to od levela odvisn, guild masterja, ...?

Ahiles ::

>>prej k sm spraseval za une jewls - vrednost

1Bless=2soula=12chaosov
1Soul=6 chaosov
1chaos je 700-900k zen

>>ce so pri recimo kovacu/potion girl/... za odkup za ene 500-800 zenov kolk realno je pol njihova vrednost
Tiste cene ne pomenjo nc ker so na marketu cene napihnjene za vse bolse stvari je kuj 1chaos. Za te stvari k pa do ene 30 levla pada pa ni neke velike vrednosti se pa ponavad senka kermu al pa za manse denarce proda ksnim novim igralcev ki pa nimajo nevem kolk kesa tolk da si ksne napitke lohka kups. Ponavad se mi sploh ne da na marketu par ur stat da bi dobu mrbit za ksno low lvl stvar k je +1-5 par k vredna raj vrzem k kovacu al pa kermu pa mir. Sem tud ze stvari za kere bi dobu mrbit ksne 50k dal v stacuno k se mi ni dal na trgu stat pa iskat ce kerga zanima.

>>se par vprasanj:

>>- zakaj elfi zacnejo v Norii in ne v Lorencii (zaradni njihovega naravnega okolja?)

Pac tko so naredil mal razlike pac

>>- kaj pomenijo barve imen igralcev (k eni imajo rdece, oranzje, ...) a je to od levela odvisn, guild masterja, ...?

Rdeci so kilerji k pridejo na nonpvp odsedet kazen da jih kiler hunterji ne morjo ubit. Zato je na nonpvp tolk ta rdecih.

Clane guildov se spozna po znaku na roki pa pred imenom majo ime guilda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

Tr0n ::

Ce si preberes zgodbo na MU strani vidis, da je Noria rojstni kraj Elfov, tako kot je Lorencia rojstni kraj Dark Knightov :).

Tr0n ::

Xplicit je verjetno mislil one orb (modre kroglice) za elfe. Tisto ni kaj dosti vredno, edino ta mocni orbi.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

The Elder Scrolls IV: Oblivion (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30929426 (689) oo7
»

Guild Wars (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Igre
46634414 (13443) stražar
»

dobre MMORPG??

Oddelek: Igre
363890 (2693) ahac
»

Yu-Gi-Oh!

Oddelek: Igre
143625 (3016) Tilen
»

MU ONLINE

Oddelek: Igre
101092 (953) shortY16

Več podobnih tem