» »

Problem z mrežno kartico inštalacija

Problem z mrežno kartico inštalacija

nokia6310 ::

Pozdrav vsem!
Imam problem z mrežno kartico žD link.
Sistem plata epox 8 k 3 A AMD 1200 512 rama windows me 40 gb IBM cd teak pekač tudi teak in to je to.
pred kratkim sem kupil kartico naložil nove driverje ko pa sem šel preverjat kako deluje kartica v upravitelju naprav sem zasledil tole:
Nalagalec gonilnikov NDIS.vxd, NTKERN.vxd za to napravo ni mogel naložiti gonilnika. (code2). Da bi to težavo odpravili kliknite
(posodobi gonilnik)
Ko to storim mi napiše da je windows našel najprimernejši gonilnik za to napravo resetiram računalnik pa isto piše kot zgoraj kaj naj naredim da bo mrežna delala tako kot treba?
Hvala vsem za odgovore

Lith ::

pač gonilnik ni pravi za tvojo kartico in Winsi ne morejo naložit, kljub temu da napišejo new ....
napiši še kater je model te kartice in kere W imaš, da bo lažje še kdo kaj napisal..
¤ black holes rule; I like the speed, speed kills ¤

nokia6310 ::

Model je DFE-528 tx windows me pa je os!
Gonilnik ni pravi pa četudi je bil na cdju ki je bil priložen kartici verjetno bi ga moral iskati na netu kajne?

T(he) Boss ::

Kaj nena vse mrezne delujejo z realtekovimi driverji? :\

nokia6310 ::

Očitno ne!
Problem pa je rešen in zdaj mi lepo piše "Ta naprava deluje Pravilno"!
Problem je bil v driverjih ker windows me nekaj poberejo iz cdja nekaj pa iz samih windowsov zato za vse ki bodo imeli podoben problem morate vse ampak čisto vse ročno določit in onemogočit da bi windowsi kaj sami določali in zdaj deluje ko izberem gonilnik za windows me hvala vseeno vsem za odgovore!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lenovo IdeaPad G700, BIOS dostop

Oddelek: Pomoč in nasveti
378346 (7552) Invictus
»

Ni mogoča instalacija driverjev na HP nx7300

Oddelek: Operacijski sistemi
458577 (5026) d4rko
»

Problemi z čisto novim računalnikom prosim pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
211761 (1389) nokia6310
»

DRIVERJI za MREZNO: COMPEX RL2000 PCI

Oddelek: Operacijski sistemi
51062 (971) BroTheR
»

Gonilniki Genie TV Zoltrix

Oddelek: Pomoč in nasveti
191170 (1040) Kriko

Več podobnih tem