» »

Slo-tech linux in conexant win-modem

Slo-tech linux in conexant win-modem

damjo ::

To je že n-ti poskus z linuxom (mandrake, red-hat...), tokrat pa mi manjka le podpora za modem (conexant voice modem), in zagon zadeve s trdega diska.
Torej:
Linux vidi da je priklopljen modem, ustavi pa se pri "pripravi modema".
A mi lahko kdo lepo počasi, step by step, pomaga prepričati linux? Mogoče rabim driverje? Kje jih lahko dobim? Nekaj sem že iskal na googlu, vendar sem našel le plačljive(?!).
Ali je mogoče zadevo "furati" s hard disca (fat32), tako da vsakič shrani nastavitve? Nekaj sem že našel na cd-ju, vendar zadeva ne rata.

hruske ::

Glede winmodema dvomim, da se bo kaj dobrega izcimilo iz tega. Vsaj jaz ne vem kako ti svetovati.

Glede shranjevanja nastavitev si lahko ogledas http://www.rozica.com/~mk-klavz/www/dom... Trenutno pa ne dela - nevem zakaj.

Gandalfar ::

mk-klavz
: dns je down ... uporabi pythia.dyndns.org

hruske ::

Opa, sm se zmotu. tule.

dr.J ::

http://www.linuxant.com

Na webu se pa da najti beta driverje, ki delajo s polno hitrostjo.

damjo ::

O.K. sem naredil po navodilih zdaj pa imam še en problem; Ko hočem inštalirat driverje me slo-tech vpraša za root geslo, katerega seveda nimam.
Se da mogoče tudi to rešit?

P.S: Hvala za pomoč!

Gandalfar ::

sudo su

Gandalfar ::

itak pa ne mors po tem s-t linuxu kej dost carat, ker nima translunacya se in je vse razen ~ read-only

damjo ::

Res nima smisla grem naprej s Pingom; a je slučajno na vidiku kakšna normalna, inštalacijska verzija slo-tech linuxa?

Gandalfar ::

glede na to, da ze mal zamujamo smo ze zlo blizu :)

damjo ::

Bom počakal, ta čas pa se bom j***l s Pingom


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako na nov način ubiti Windows XP?

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
172644 (2644) chuck
»

slo-tech slovenjenje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Operacijski sistemi
10111811 (8656) moj_nick
»

Polni dostop do NTFS particij pod Linuxom

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
322480 (2480) root

Več podobnih tem