» »

razlike med temi komponentami

razlike med temi komponentami

jkleme2 ::

Kaksna razlika je med tema dvema ploscama:
ABIT KT7E SOCKET A ATX
ABIT KT7A SOCKET A ATX
(a kera podpira DDR?)

...in katera (lahko druga sam da prblizno isto stane) bi bila boljsa z AMD THUNDERBIRD K7 800 SOCKET A in z DIMM 256Mb 133Mhz 3.3V


Potem pa se kaksna je razlika med:
PIONEER DVD106S 16X/40X IDE
PIONEER DVD116 16X/40X IDE?

ChiefThunder ::

KT7E temelji na kt133e čipovju in uradno podpira FSB 100 (200) mhz, se pa brez problema navije na 133+
KT7A temelji na kt133a čipovju in podpira ta nove AMD proce serije C, ki imajo 133(266) mhz vodilo. Poleg tega KT7A podpira funkcijo PowerNow (by Vasko), ki pride prav pri naslednji generaciji AMD procesorjev (Palomino)
Nobena od naštetih plošč ne podpira DDR pomnilnika. Za ddr pomnilnik je najboljša Asusova A7M266. Za AMD proce pa je prav tako dobra plošča ASUS A7V133 (ni DDR). Za dvd ti pa ne morem povedat; obišči Pioneerjevo spletno stran.

... po liniji najmanjšega odpora. ;)

bastadu ::

Za DVD pogona se mi zdi da model 106s nima vratc, 116 pa jih ima. Ali pa ravno obratno. Pri tistem brez vratc vstaviš CD tako kot pri avtoradiu - nima nosilca za CD ampak samo režo.... Tega brez vratc ti toplo priporočam, ker ga imam tudi jaz. Z vratci pa itak veš kako zgleda.

Paramedic ::

Za DVD-ja ti bom pa js mal negotovo povedal. 106S ima režo v katero porineš CD ali DVD...116 pa ima gumbek, ki ga pritisneš da pride pladenj ven in daš nanj CD ali DVD (običajna verzija).Ampak možno je da sem povedal ravno obratno kot je!;) Je pa še ena druga stvar razlika, ampak tista ni tako pomembna, ker sem jo pozabil :)
End transmission.

Modri dirkač ::

Razlika je v tem, da ma en pladenj za DVD-je, en pa sam režo, odvisno kaj hočeš met.
Everybody lies!

jkleme2 ::

Ka pa pravite na tole plato:
Asus A7V-E ViaKT133, APG 4x, U100, Socket-A, ATX 29,900 (brez DDV-ja)?

ChiefThunder ::

Kje si pa tole vidu? A si zihr prav napisal celotno ime? :|
Edino če si mislil KT133E; pol je pa že Asus dal plato s tem naborom vun. :O
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Han ::

106S je "popravljen" 116: glasbo ripa po celi plošči s 16x hitrostjo (116 ima pri ripanju manjše težave, povprečna hitrost je 12x), je tišji in podpira UDMA66. Razlike sem povzel s testa na CDRLabs.

Tjulenj ::

han: napaka. 106 in 116 sta popravljeni verziji od 105 in 115, razlika je pa le in samo v nacinu vstavljanja in v ceni. oni z rezo (106) je kaka dva jurja drazji.

Han ::

Ja, se opravičujem. Še ena razlika med 106 in 116: prvi ima digitalni izhod (spdif), drugi ne.

MadMax ::

A ni un z rezo glasnejsi od tistega s pladnjem?

Loki ::

Yep, madmax res je.
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kakšen je vaš sanjski comp?

Oddelek: Kaj kupiti
412428 (1766) pilatus9
»

DVD

Oddelek: Kaj kupiti
231375 (1001) matter
»

DVD ///// CDRW

Oddelek: Pomoč in nasveti
141413 (1230) Kriko
»

Še en dvd vprašanje

Oddelek: Kaj kupiti
71082 (993) MTB
»

vaše mnenje za nov sistem

Oddelek: Kaj kupiti
251367 (1004) rookie

Več podobnih tem