» »

Avtomatski alkotest v avtomobilu

Avtomatski alkotest v avtomobilu

1
2
»

Matev ::

ABX če boš koga do smrti ali invalidnostipovozu se spomn kaj si pisu v ta topik

na cesti nisi sam

PersonaRudis ::

...Osebno se mi za kazni jebe, ker zaslužim dovolj. In tudi 300.000 na leto za pijano vožnjo mi ne bi pomagalo (poleg tega točno vem kje stojijo policaji in kjub moji prehitri vožnji zelo redko dobim kazen)...

:\

Tomi ::

Skandinavija in sosednje države ima veliko bolj pošteno politiko plačevnja prometnih prekrškov. Ker ima država pregled nad prometom in dohodki, ti odtegnejo samo določen delež tega. Tako nekdo, ki zasluži minimalni dohodek, ne bo bankrotiral, vseeno pa bo nekdo, ki ima veliko denarja, pomislil, ali se splača dati za prekršek 170.000 evrov (realen podatek iz Finske).
metrodusa.blogspot.com

ABX ::

Po moje edina pametna varjanta je kazen z točkami.

Offtopic
Matev: Za nekoga povozit ni dovolj vozit hitro.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Matev ::

abx dej svoj prejšnji post preber

citiram kar si napisal
...Osebno se mi za kazni jebe, ker zaslužim dovolj. In tudi 300.000 na leto za pijano vožnjo mi ne bi pomagalo (poleg tega točno vem kje stojijo policaji in kjub moji prehitri vožnji zelo redko dobim kazen)...

ABX ::

Matev: Verjami da nisem edini katermu se jebe za kazni, pač v prometu sledim le lastni presoji. Če je omejitev 50 km/h se zgodi da kakšen krat vozim 100km/h, drugič 20km/h, pač po lastni presoji.

In isto velja za vožnjo pod vplivom alkohola. Če imam v riti do 0.5 se bom pač vozil okoli (sicer dosti bolj počasi), če mislim da imam več bom pač poklical taksi. Problem je v tem da občutki varajo zato bi rad imel pri sebi kak alkotester.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

Matev ::

problem ABX je v tem da si ponosen na to

tvoja izjava ABX
...Osebno se mi za kazni jebe, ker zaslužim dovolj. In tudi 300.000 na leto za pijano vožnjo mi ne bi pomagalo (poleg tega točno vem kje stojijo policaji in kjub moji prehitri vožnji zelo redko dobim kazen)...


še ena cvetkaod ABXa
Če je omejitev 50 km/h se zgodi da kakšen krat vozim 100km/h, drugič 20km/h, pač po lastni presoji.


sej vsi delamo napake in izzivamo usodo.... samo jaz nisem na to prov nič ponosen i nse prov nič okol ne napihujem kokr se ti

ABX ::

V teh postih nisem hotel prikazovati sebe v določeni luči. Vendar sem hotel opozoriti na dejstvo da višanje kazni ne bo dosti pomagalo, ker obstajajo ljudje kateri si lahko hitro vožnjo privoščijo. Dosti manj si jih lahko pa privošči odvzem izpita.

In isto velja za vožnjo pod vplivom alkohola, če bi človek vedel koliko alkohola ima v krvi se veliko krat nebi usedel za volan, ker pa te občutek prevara se vseeno spraviš za volan in se skušaš izmikati policajem.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Sims ::

ABX: A si že kdaj pomislil na možnost: "Če vozim, ne bom pil alkota pa če je to kozarček vina?"

Matev ::

za ABXa je važn da dost zasluž pa da si lahko privošč da enga invalida nardi
sej ma dost dnarja ane abx

ABX ::

Sims: Žal ne.
Matev: Kako lahko nekomu želiš slabo?
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Matev ::

dej abx .... ko se boš naslednič pijan v avto vsedu se sam to vpraši

al pa ko boš ponosno razlagal kako se vožš prehitr pa se ti jebe za kazni se tud vpraši to

DoberMan ::

Jaz sem za tako (ali podobno) napravo, vendar morajo biti odpravljene vse pomankljivosti. Npr. kaj bi se zgodilo v primeru mojega kolega, ko se mu je v avtu razbila steklenica žgane pijače. Avto mu je zelo smrdel še dalj časa, kljub pranju celotne notranjosti, ter bi bil tako nevozen par tednov. Ker če odpravijo take napake se ljudje nimajo več kaj pritoževat.

Se mi pa zdi dobra ideja tudi free alkotest v ali pred gostilno. Npr. grem na eno pivo, počasi pijem pa mi en plača še enga. Ko spijem se ne počutim pijan (sem prej veliko pojedel, ipd) ampak dejansko ne vem če sem čez mejo. Če bi lahko preveril, bi pač domov peljal kolega.

In še to, so ljudje ki pijejo in vozijo (je bad) ampak vedo da so "pijani" in vozijo bolj počasi, večja varnostna... Neprimerno bolj nevarni so tiski ki pijejo, vozijo in so objestni, kao carji, najboljši, najjači... "jst še bolš vozm k mal spijem" :\ Taki povzročajo nesreče (poznam primer, ampak jo je najslabše odnesel prav voznik).

p.s. Kaj ste se na ABXa spravil. Kot da ste vsi angeli.

p.s.s Jaz ne pijem ko vozim. več

ABX ::

Obstajajo ljudje kateri pravila spoštujejom drugi pač pa delajo po lastni želji (če so pri tem ponosni ali ne mislim da ni pomembno).

Očitno je nemogoče da bi zadevo gledali vsi na isti način.

Kar pa me moti je kreganje ki ne vodi nikamor. Jaz verjamem da z mojim obnašanjem grem marsi komu na živce, vendar me zadeva ne gane. In čeprav se bojo ljudje kot Matev drli da tako ni prav, ne bojo dosegli nič.

Zapirat si oči in kričat kako je prav ne vodi nikamor.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

kuglvinkl ::

NIkarte.
Your focus determines your reallity

ABX ::

Offtopic:

Nebi ti raje opravljal delo kot pravi policaj. Površno in občasno. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kuglvinkl ::

Hehe. ne :) .
Your focus determines your reallity

PersonaRudis ::

ABX: Opravičujem se ti.:\ Ti kar vozi kak hočeš. Ni moja stvar.

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tomi ()

Double_J ::

Hehe, če bi men kak pijan avtomobilist to naredil, bi ukrepal sledeče.

Najprej bi ga fental - zgolj iz usmiljenja - da nebi trpel zaradi travm.

Pol bi pa še sebe pospravil.

Al je kaka boljša opcija? Tisto trying to put life together pr men nebi šlo, vsaj pri takile stvari ne.
Dve šivanki...

iration ::

To sm hotu tud jest napisat, DoubleJ.
Ni druge.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Double_J ::

Dokler se še vedno lahko ubiješ, življenje še ni tako hudo.

Hujše je, če te opcije ni.

:\
Dve šivanki...

BigWhale ::

In ze smo spet On-Topic!


------------ Od te crte dalje....
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prometna nesreca - Darwin tukaj ne pomaga (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10415788 (11579) m0LN4r
»

"pijani" vozniki na cesti (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
24822976 (18088) Double_J
»

Omejitev hitrosti avtomobila (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Na cesti
22113459 (9554) amda
»

Alkohol + nesreča + kazen (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13911898 (7788) Tilen

Več podobnih tem