» »

Mali oglasi: NATEG.... SLo-tech oglas 22.2.2004: Nujno prodam zelo dober računalnik DODANE .....

Mali oglasi: NATEG.... SLo-tech oglas 22.2.2004: Nujno prodam zelo dober računalnik DODANE .....

mrTwelveTrees ::

oglas:

http://www.slo-tech.com/script/forum/izpisteme.shtml?threadID=94047#neprebrano

računalnik ni vreden niti približno toliko...

a eni samo naštevajo kaj vse je notr... vse pi*karije... da ja zgleda da je dobra kišta....



to sem napisal zato, ker fol daje nenormalne cene, ... zdej mi je pa počil... prekleti ********* sam nategoval bi folk

Poldi112 ::

Vecina oglasov je nateg. Jaz sem prejsnji teden obupal in sel v trgovino. Vse cene so prakticno zelo blizu novim konfiguracijam. Tudi na bolhi. Tega konkretno nisem sel gledat, a rabljeno se sploh ne splaca vec kupiti. Kdaj te lahko pride celo drazje kot novo.

CCfly ::

Hehe, nekdo je spet cene prenosnikov na Bolhi gledal.

frenk ::

men noče odpret linka

Neregistrirani uporabniki ne morejo dostopati do strani, kot...


:\

msmiha ::

Zgleda da so ga admini onemogočli:\
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ali3n ::

Verjetno je oglas (iz očitnih razlogov) zbrisan.:8)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

morphling1 ::

Glede na to da je bil oglas brisan, nima smisla več nadaljevati te teme.
Zaklepam.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

OZZY ::

Ma sej vsakdo hoče več potegnt kot jhe stvar vredna. Seveda pa je treba biti pri takem kupovenju previden. Prvo vidit pol pa se odločit.

Glede bolhe. So ble cc teden do deset dni nazaj na prodajo r9500 kartice. Folk je hotu zanje 35-38k. Ko pa si jim omenu, da dobiš nove za manj kot 27k in kje sploh niso nič o tem hotl slišat. Ma sej bojo vedno dobil kerga klepca, ki bo plačal več kot je vredno novo. Pač tako je življenje.

jaz vedno pri prodaji povem točno kako je in vse kar jih zanima. pa folk dost kupuje od mene pa še ni blo problemov. No razen enkrat ko enmu ni hotla pečka delat v WIN98 v Win2000 pa je, in je tipo mislu, da je pokvarjena. pač drajerji itd..
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Mali oglasi na S-T: nateg #2

Oddelek: Kaj kupiti
131213 (830) boštjan

Več podobnih tem