» »

NOD 32 Antivirus posodobitev

NOD 32 Antivirus posodobitev

kalcek16 ::

Zanima me kako lahko posodobim tale antivirusni program.Ko ga hočem posodobit mi napiše: Server connection failure

Herr Flick ::

Spremeni update server v nastavitvah (Update->Update; Gumb 'Setup' pa probaj razne serverje). Pa prever razne firewalle, oz. če ma nod dostop do interneta.

Highlag ::

Pa imaš licenčno verzijo?

Za avtomatsko snemanje definicij rabiš ustrezno uporabniško ime, ki ga dobiš ob registraciji.
Iz tvoje napake je razvidno, da je očitno nekaj narobe z geslom.
Never trust a computer you can't throw out a window

bastadu ::

Mena pa zanima, kako bi posodobil virusne definicije NOD32 na računalnik, ki ni priključen na internet. Se pravi, kako bi jih lahko nekako dol potegnil z neta in nato nesel na ta računalnik in ga updejtal? Je možno?

Spajky ::

@ bastadu: Nod32.000 je fajl, v katerem naj bi ble vse virus definicije in mogoče se lahko komot prenaša med kompi neglede na fajl ali OS sistem; običajno se nahaja v Nodovi progr.mapi! Deluje mogoče tudi z DOS Nodom. In ker smo tu vsi pošteni bomo raje za vsako kopijo tega AV plačali teh par jurjev in bomo lahko apdejtali čiste vesti brez crackov in sposojenih gesel in upor.imen in ne da gremo po smrti v pekel, ker bi DL vsak mesec Dos verzijo in iz nje prisvojili našim revnim slovaškim bratom updejt ali bože nedaj instalirali Trial verzijo, in z njo po preteku shareware obdobja metali sistemski datum nazaj, da lahko zaženemo ControlCenter in posrkamo polu-legalno apdejt. Bog oprosti grešnikom! Highway to Hell [ac/dc] :-)))) .... eh eh ... včasih je dobro kaj sprobat (ni za bogaboječe) ... :D
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Anti-virus programi (strani: 1 2 3 447 48 49 50 )

Oddelek: Informacijska varnost
2492624559 (1101) tanveersingh
»

[fork]Antivirus okus meseca

Oddelek: Programska oprema
271979 (1979) Highlag
»

nod32 2.5 slo ne ne posodablja

Oddelek: Programska oprema
173037 (2523) GaS
»

kateri antivirus naj izberem?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
619430 (8226) fitipaldi
»

Kateri antiviru program in kaj menite o nortonu

Oddelek: Programska oprema
392393 (1899) madmitch

Več podobnih tem