» »

A mislte da bo Zaho dons igrov?

A mislte da bo Zaho dons igrov?

1
2
»

abcde7 ::

Aja u sory, res sem slab pogledov, ker pr fuzbalu se govori o miljonih, za kerga evropskaega fuzbalerja so pa še govoril u kekih?:\

R0K ::

sicer mal iz teme ampak vseen bi vprašu če kdo ve za kolk je bil Miran Pavlin prodan Portu?

abcde7 ::

Za dva miljona orlov!:D

blue96 ::

fuzbal... hehe... meni je se vedno najbolj vsec bayern minhn. pol se pa tolčte.
.

Freak ::

letos bo bayern prvak, ni kej!

R0K ::

Če zaho ne bo igral v finalu proti bayernu nima valencia nobenih šans:D

abcde7 ::

ja rok, to se pa jest tud strinjam, če njega ni na klopi, potem Valencia nima karizmatične moči, on jim daje karizmo in voljo do zmage s klopi in na igiršču!:D

OldSkul ::

Zaho daje valenciji zanesljivost in mirnost v igri,samo Cuper tega še ni opazil;(

blue96 ::

eheh. kar sanjarite. bayern bo zmagu. a ste vidli kako so prvega v španiji real nagonili?
.

tejo ::

Poj pa naštej (če ti je tako všeč Bayern) pet bayernovih igralcev (brez Kahna, ki ga itak vsi poznajo)!!


BTW: poglej v fifo, ker sam tega ne veš!!!

R0K ::

scholl, jancker, elber, lizarazu, jeremies, linke, efenberg,..

abcde7 ::

....drgač je tejo hotu da mulc to pove...
Pa pozabu si na Salihamidžiča!! On je car, a veste da ga je imu pred parimi leti na testiranju slovenski prvoligaš (mislm da CMC publikum), pa so rekl da je preslab...:D

abcde7 ::

Ej sadarj77 a misliš da bo drug trener (k Cuper letos gre) opazu Zahotove vrline??? Da je Zaho res car?:\

abcde7 ::

Ej... Obujamo temo... A bo Zaho dons igrov, kva pravte, a bo dav gol, dons je finale lige prvakov če še ne veste, ob 20.45
!!!

XtX ::

x

R0K ::

Sigurn nebo igral, ker ni dober:\

BlackHole ::

Zato pa so ga kupili, ker ni dober.

abcde7 ::

Ej XtX, kva maš čez moj jezk, vsi tle tko govorimo!:D
Ej Blackhole, zakva pa so poj dal 8m za brezveze???
:\

blue96 ::

a veste da zaho dobi 160.čukov če bo valencija prvak, bayrnovci pa 140.000, seveda v tujem dnarju, da ne bo pomote.:D:D
.

kleDo ::

... pa jih očitno ne bo dubu...;(

Misak ::

CEprov bi si zasluzu bit v prvi enajsterici, pa si vsekakor ne zasluzi tega denarja, saj je zelo amatersko izvedel kazenski strel.
Upam se trditi da bi se jaz bolje streljal (bolj v kot, tik pod precko).
Mogoce je ravno on kriv za zacetek takih branjen Khana:D
(`\'ˇ.¸(`\'ˇ.¸ ~ ¸.ˇ\'´)¸.ˇ\'´)
´ˇ.¸SloCartoon.net¸.ˇ`
(¸.ˇ\'´(¸.ˇ\'´ ~ `\'ˇ.¸)`\'ˇ.¸)

jeti ::

Misak: ne seri!:\

Ravno zahovič je poživil igro valencije in bil nasploh zelo aktiven.
11m pa gotovo ni izvedel amatersko, smo (da, na tej tekmi) videli tudi veliko slabše strele, vendar je Kahn pač uganil, kam bo Zahovič brcnil. To se lahko vsakemu zgodi.
Če bi videl, kakšni goli so bili nekateri...skoraj po sredi gola, vratar je pa na mestu obstal, ker se je pred tem hotel vreči v napačno smer (prehitro je to nakazal) in strelec je enostavno žogo poslal v drugo smer.
Za moje pojme je Gonzales izvedel enega najboljših strelov, močno in čisto na desno.

Tako da, ne oglašaj se s takimi neargumentiranimi izjavami.
2x premisli preden kaj napišeš.
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

BlackHole ::

Robo, jaz sem samo ironično odgovoril na Rok-ov neumen post, Zaho je care, čeprav včeraj je igral morda malo preveč egoistično.

abcde7 ::

ma sej je kr dobr igrov, bolj k Sanchez! Sam penal bi pa res lohk bolj izvedu!

R0K ::

nejlepši gol je dam efenberg iz penala!!!

abcde7 ::

ja pa čist navaden je bil, še zlo slab, kakšn Toldo bi ga branu! Najlepši penal včerej je izvedu Kily Gonzales!! Res lep pa hitr shout!

R0K ::

a mislite da je toldo dober.mogoče je na euro branil dobro ampak takrat je bil v življenski formi, zdey pa je itak spet na dnu.

O tiste killyju pa nebi govoru ker je navadn pras**

blue96 ::

oh, paulo sergio je zakon, ceprov je falil penal.:\:\
.

abcde7 ::

Ej Rok, Kily je car, velik bolj je k Zaho, če špila v Argentinski reprezentanci k je tretja na svetu, Toldo pa je še zmeraj najboljši golman, čeprav mi je zdej tud dober Dejan Nemec, ki igra za Brugge, sam ga katanc nkol not ne da! (al pa kako lohk rudonja pa osterc sploh fuzbal igrata, k je Cime bolj od obeh)!
Mulc še nekj zate, zakva ti je pa Paulo Sergio zakon? A zato, k si nek vidu njegov priimk, poj ti je pa priimk tko good, da ti je najboljši??? No kdo pa ti je najboljši igralec pri Bayernu? Pa ne Kahn!

abcde7 ::

Zlatko Zahovič bo u Benfici nosil št. 10!
Sicer Benfica ni ne vem kva klub, vendar bo vsaj igral!
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaho se vrača!

Oddelek: Loža
362496 (1860) BlackHole
»

Spor-Zahovič (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12910058 (7816) DavidJ
»

Kdo je najboljši strelec slovenske nogometne reprezentance?

Oddelek: Loža
221668 (1328) Area_51
»

Švica : SLOVENIJA

Oddelek: Loža
322055 (1761) BlackHole
»

finale lige prvakov (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
693691 (3330) abcde7

Več podobnih tem