» »

Kam naj piha ventilator na procesorju

Kam naj piha ventilator na procesorju

Hepan ::

Ima kdo kaksne izkusnje s tem kaj je bolje ali da ventilator piha na hladilna rebra ali pa da vlece skozi... Ne nekaterih testih je bila prav slednja resitev boljsa...

Binji ::

Ja ce mas kasn hud vent (80x80, 120x120) pol je boljs da ven piha, drugace pa da noter. more pa mrzel zrak od neki tudi not prit!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

HEKO ::

Če je vent vlki 80 × 80...že ne more dovol zraka potegnit skoz rebra!...edino, če je najman 120 × 120mm, pol lahko povleče dovlj zraka od proca, ki je overclockan....drgač, pa je po moje bolše, če ti en dober vent piha proti procu, vendar mora met nek dotok hladnega zraka (neka cev, skozi katero vent vlaeče hladen zrak in ga usmerja proti jedru...)

Itaq pa freonsko hlajenje rulz (Vapochilli...pa še ohišje je mega fantastično..)>:D
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Hepan ::

jap za mrzel zrak sem ze poskrbel...sedaj me zanima samo se kako vse skupaj malenkost izboljsat...ker se mi masina hudo hudo greje...pa nocem proca skurit >:D ko ( ce ) bom zamenjal tok prezracevanja...

Pretorijanec ::

Alpha in Globalwin morjo vlečt (suck). Usi drugi SOrb, COrb & co morjo pihat (blow).

R0K ::

ce bi ga dal na zgornjo polico mislim da ne bi zgresil, ker se topel, vroc zrak dviga.Seveda bi moral da tazga ki piha ven

Hepan ::

Mislim da ste me eni slabo razumeli...nimam orba niti kaksne druge kupljene zadevscine...imam svoje hladilno rebro...svoj ventilator...sedaj pa me zanima ali naj vlece luft ali pa naj piha po rebru...

btw. delni rezultati kazejo da je pri mojem ventilatorju 60 x 60 x 15 ucinkovitejse pihanje na rebro...morem kupit mocnejsega pa bom pol dalje povedal

Loki ::

Raj dej tako, da ti bo pihal na rebra.
Je bolje zanesljivo.
I left my wallet in El Segundo

Hepan ::

Tak da vam povem kaj se je sedaj zgodilo...moj ventilator 60x60x15 ko sem rebro namazal s pasto ( cisto navadno ) hladi dosti bolje kot kasen ORB in to za 10 stopinj!!! tako da veste...ne zapravljajte dnarja za orbe ko si lahko za max. 2 jurja tako hlajenje sami naredite, da boste unicli vse gorbovce..

Binji ::

Jst mam Volcanota2, en vent 120x120 spodaj da piha na rebra in en 80x80 vent da vlece ven (ohisje je odprto). More bit pa kasna sansa da to zboljsam - zapret prostor med ventoma? Drugace je temperatura proca D700@888 max 35stopinj.
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Freak ::

Na rebra bi jz reku!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prevroče

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211561 (1193) krucymucy
»

kaksen nasvet za boljse hlajenje?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301974 (1510) Binji
»

kasna lega ventov?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9988 (863) msmiha
»

tisje/bolje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
241921 (1529) Bungee-
»

L0S REzuLTAT0S TU !!! Vsi ki va moja majhna raziskava zanima kojci vržite uč na to ru (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
715068 (4130) texhex

Več podobnih tem