» »

Poceni fitness oprema

Poceni fitness oprema

1
2
»

Zheegec ::

Jeronimo - sem kje napisal da se jaz tega držim!? >:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

frenk ::

jeronimo: no sej moja prehrane je še zmer temeljila na beljakovinah(tud predm sm začel kvihtat)...box je zelo izčrpen trening, ampak zaenkrat ne box-am...bom pa kmal začel:)

K0K0 ::

Fantje v čem je razlika med 180cm in 160cm drogom? Pa še zakaj se uporablja un tazavit drog?

Bob Rock ::

Zvita stanga se uporablja zarai pravilne lege rok, ker ce lega ni pravilna se ti lahka misica narobe razvije. Razlika med 160 pa 180cm pa ne vem, razn, da lahka na 180 vec kolutov zlozis.

K0K0 ::

Kolkr sm jest vidu je nasred širša torej imaš večji razpon rok a to kej vpliva na kej?

moj_nick ::

Druge mišice treniraš. Pri potisku na klopi npr. pri rokah bolj narazen treniraš več prsne mišice, pri rokah bolj skupaj več nadlaktne
110111001001010001010000

K0K0 ::

aha hvala

K0K0 ::

Fantje a bi bil mogoče kdo k ma doma klop tok dobr pa jo zmeru da bi jo lohka potem jest dal delat. Zanima me predvsem višina ter širina klopi.

bibica ::

Tukaj je ena za 140 evrov pa je pomojem super

Steinkauz ::

5 let stara cena in 140eur je velik za eno klop

Avenger ::

Je malo v višjem rangu pa niti ne tolk, če greš sam delat te pride brez dela ziher 50EUR, za to pa lahko zabiješ vikend ali dva, če si bolj počasen.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Firefly ::

No mene pa mika da bi si za domov nabavu eno napravco za vežbanje - najraše kak "bench" ... Mal sm brskov na netu pa prlezu do tegale - ne zdi se mi baš neki drago pa tut "kompaktno" nekak zgleda :) Vaše mnenje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Firefly ()

Firefly ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Firefly ()

Avenger ::

Tole v linku ni ne tič ne miš. Videt je dobra za bench press, za metuljčka je zelo vprašljivo, razen če ima mehanizem, ki ga ne vidim, za noge maš pa izteg - kvadricepsi, ampak je to slaba vaja, ker zapira pretok krvi.

Moj nasvet, če se ne bi rad bolj skeširal vzemi čisto navadno klopco pa stojalo ročk (ne kupovat sranja, ki se šraufa gor) s čimer bi potem lahko delal prsa, rame, del hrbta, triceps. Štango bi pa skoraj nujno rabil za noge in hrbet, za kar pa lahko uporabiš dokaj preprosto stojalo. Če ti bo vadba ustrezala, pa po nekaj mesecih dokupiš še benč (obvezno nagibni) posebej za štango, pa še kaj kar se ti bo zdelo, recimo nekaj da dviguješ lastno telo.
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

BladE_ ::

Tudi sam se zanimam za nakup neke stvarce za "bildanje". Glede na to, da me fitnes pride cca 45€ na mesec je to dolgoročno gledano drag šport za "izi" bildanje... Največ problemov imam, ker nimam benča... Gledal sem tole... Zgleda dost uredu za ta denar? Mogoče ve kdo za podobno zadevo, ki ni nevem kako draga?

Mogoče kakšen predlog ?

IceTea ::

Mene zanima ker proizvalajlec ima kvalitetne multifunkcijske fitnes naprave, ker tega je na netu ko dreka, vem, da več daš, bol je kvalitetno...
Sam če mi lahko kdo našteje 3 kvalitetne proizvalce, da ma naprave res kvalitetn rušt, škripce, uteži...

Avenger ::

matrix, life fitness
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

IceTea ::

Heisenberg ::

@ajs-t ;)
glej da ima cim vec vaj in cim vec utezi...60kg ti bo hitro premalo....meni je bilo ko sem zacel 60kg premalo po 1 tednu za nekatere vaje...
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se kvalitetno zrediti ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6327453 (25704) _IKE_
»

Vaje z utežmi (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14828064 (25002) Okapi
»

Fitnes-trening (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10614682 (8989) ripmork
»

Fitnes naprava (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921253 (18233) BlueBerry
»

Kako pridobiti na kilaži (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9620871 (16808) Saladin

Več podobnih tem