» »

Učenje Html-ja

Učenje Html-ja

kalcek16 ::

Sem čisti začetnik, ki bi si rad naredil domačo stran. Vem da je za začetnike primernejši frontpage, jaz pa sem si downloadal program Dreamweaver MX 2004. Zanima me če obstaja kakšna elektronska knjiga ali pa kakšna internetna stran, da bi se lahko naučil osnove html kod. Še bolj pa bi bil vesel, če bi znal osnove in potem še kaj več. Hvala

Poldi112 ::

Ce mislil delat z dreamweaverjem potem te stran postavit nauci ze njihov tutorial, ki je res dober. Drugace je pa internet poln raznih tutorialov glede css in html.

Iskraman ::

Evo če bi rad osnovne ukaze v html jeziku, pol mi piš na e-mail, pa mi povej naslov pa ti jih pošlem.:)

Baja ::

Ziga Dolhar ::

Spoštovani uporabnik Kalcek.

Ravno v petek sem s spletne strani macromedia.com downloadal Dreamweaver MX 2004. Dobil sem zajetno ZIP datoteko, v kateri sem poleg namestitvenega programa zasledil tudi več kot 1000 strani literature. Uradne. Macromediine.

Med njimi je bil tudi dokument Using Dreamweaver MX 2004. Uradna navodila. Od Macromedije. jebenti
https://dolhar.si/

CaqKa ::

Ziga Dolhar nam jo prevedeš?
V slovenščino seveda.

Elemen_T ::

Če ne znaš braz engleško potem nimaš kej delat s HTMLjem.
//beri, boš rabil še 10x več časa za razumevanje-HTML namreč ni ravno programski jezik - razumevanje njega brez znanja angleščine je kot piflanje matematike.

Samo učenje htmlja pa je najlažje in nabolj nazorno preko DWja.
Narediš tabelo - pogledaš kako zgleda koda.
Vstaviš sliko - pogledaš kako zgleda koda.
Stylaš text - pogledaš kako zgleda koda.

Simple as that.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Macromedia Dreamweaver MX 2004

Oddelek: Izdelava spletišč
122132 (1749) Jan987
»

Kateri program za domačo spletno stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
383077 (2299) Highlag
»

dreamweaver pomoč

Oddelek: Izdelava spletišč
231805 (1470) Tody
»

Kateri program za HTML programiranje oz. delanje HTML strani

Oddelek: Izdelava spletišč
183430 (3226) CaqKa
»

Kakšen program mi svetujete ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
885932 (5120) webfreak

Več podobnih tem