» »

Nalaganje windows preko USB

Nalaganje windows preko USB

Roadracer ::

Imam prenosnik ki nima cd-roma in bom moral zato improvizirati! Imam kabel usb, zanima me ali obstaja način kako bi najlažje in najhitreje naložil windows 2000 na notebook! Na razpolago imam še en PCz windows XP! :\ :\ :\
2FAST4U

Apple ::

Hmm...

Poglej v BIOSu, če ti podpira bootanje prek USBja...

LP, M

Roadracer ::

Ja po netu sem neki gledu za USB boot floppy pa ne vem če bi to delal da bi bral podatke iz druzga računalnika! Ker ta disketa ti naloži potrebne driverje za usb da lohk potem nalagaš iz zunanjih naprav! zdej me pa matra kako ga prepričat kje naj najde podatke!;( :\
2FAST4U

MCSE ::

Z bootanjem bo šlo... Kopiraj cel w2k folder na prenosnik prek usb connectiona če imaš možnost v dosu, drugače pa dobiš 2.5" IDE adapter za 500 SIT v TechTrade-u.

MadMax ::

USB v DOSu? Malce strejnđ celo zame...

Bi šlo pa prek sistemske diskete, Norton Commanderja, laplink kabla in LPT portov kopiranje win folderja brez problemov. Preverjeno.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

Roadracer ::

Bom jst kr tko naredu k je MCSE reku da bom dal 500 flik za adapter pa to na PCju uredil na hitro in diskretno!:D :D ko bom mel pa winse naložene pa upam da mi bo uspel ga prepričat da lahko preko usb kabla uporablja omrežni CD-ROM pojga PC-ja!Če bo enkrat prišel v winse pol bo cool drugač bom mogu pa še ves cd skopirat na disk!;(

ali3n ::

kopiraš samo folder
/i386

inštalacijo pa poženeš z winnt.exe (mislm da..)
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

CaqKa ::

usb driverje za dos imaš.. morš malo poguglat.
jaz sem si usposobil usb sticke in še enih par zadev :)
ko imaš usb podporo pa preko usbja priklopiš cdrom :) skopiraš dato na disk in fertig.

Roadracer ::

Ali3n to bi bla mogoče pa še bolš zadeva da kopiram sam ta folder! Ker me je res skrbel da mi bo pol kej za cd moril ko bom mel že naložene ker mi bo driverje naložu za PC, če bom delu prek vmesnika! Zdej pa veselo na delo pa sporočim rezultat!:D :D :D :D

Lith ::

ja, ti kar i386 prekopiraj in zaženi winnt.exe (ker setup v dos-u ne bo šlo - ali3n že napisu :-)

Roadracer ::

Pa rabm kšno boot disketo al ne?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

inštalacija windows xp s trdega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
282958 (2098) ngc2392
»

Windows XP namestitev brez uporabnega CD pogona

Oddelek: Operacijski sistemi
142611 (2365) Mercier
»

Butast bios

Oddelek: Pomoč in nasveti
242034 (1642) rock_girl_
»

Hellp

Oddelek: Operacijski sistemi
111210 (1078) ToniT
»

Kako inštaliram Win 2000 iz dosa.

Oddelek: Pomoč in nasveti
161511 (1330) segi

Več podobnih tem