» »

Big Bang slušalke!

Big Bang slušalke!

blue96 ::

V bIg Bangu 'majo kul slušalke za 15 k. so res super, ušesa res pogreje kul zvok (mi je trgovec pokazal), a so res tolk vredne kot sb live (15k)?

Samo vprašam za nasvet, če je 15 k preveč za kvalitetne slušalke za CMP.
Plastičnih slušalk sem imel že 15, zato hočem kakovost (ki žal stane)!
Če ima kdo te slušalke, naj mi pove, če je zadovoljen!
Hvala:\:\
.
  • spremenilo: blue96 ()

R0K ::

Povej prvo katire firme so une slušalke iz big banga.Če je cena visoka še ne pomeni, da so kvalitetne

whatson ::

MULC: se ti ne zdi da kar precej slušalk stane 15k sit... daj povej specifikacije teh slušalk...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

Tomi ::

Odgovor na prvo vprašanje: da, preveč je. Jaz imam ene ( moral bi pogledati doma, katere ) slušalke za 3-4 jurje, pa delajo čisto v redu. Res, za 15k raje kupi kaj drugega, razen, če si profi
metrodusa.blogspot.com

Mr.B ::

Za dodatnih pet jurjrv pa dobiš že firmo , tako da se ti to bolj splača.
Ampak če boš pač uporabljal to za igrice , pa raje skoči v italijo , pa kupi kaj za pet jurjev , pa bo glih tok dobr kot tistih petnajs v BBM
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

HEKO ::

15k je res malo preveč za No-name slušalica...
Poglej v tujini...(Avstrija & Italija....poceni..)

btw: Zakaj jih rabiš?
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

blue96 ::

ok. tnx. bomk kar tisto o MR.B uporabu. bo še najbolje. namreč, potrebujem nekaj nezlomljive robe, ker sem ze okoli 15 slusalk polomil. no nekaj so mi jih tudi drugi!

hvala, ta konc tedna letim v ITALIJO!

LP DM:D:D
.

NoUse4AName ::

jst mam ene slusalke ki sem jih kupo v big bangu, Senheiser dal sem nekih 18k in vam recem da mi ni zal.

morphling1 ::

Boljših slušalk od Senheiserc ni, so dražje ampak vredne denarja, sound je boljši kot na kakih dobrih zvočnikih.
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

Rott-von-weiler ::

malo daš zraven pa že dobiš senheiserce pa si pol take kupi ki ti celotno uho pokrijejo pol to pride do efekta ker pri takih low kost varjantah ti piha od vsepovsod:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

HEKO ::

Ya, če pa so Senheiser, pol pa kupi...če maš keš...in če že nisi v Italiyi...:)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

blue96 ::

mhm, kakovost stane. zdej ste me pa res zbegali. najbolje da grem kar v ....

ah.. v big bang letim!
.

HEKO ::

Ql...upam di si jih kupo, da poveš al smo te zajeb*li, al pa so ql.. :)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

blue96 ::

sm dal 11.990 sit. ni mi zal... kupil pa sem jih v big bangu, znamke sony, modela pa ne vem, ker nic ne pise.
.

tec ::

Sam tolk za info. Imel sem ze 4 razlicne modele senheiser slusalk in z nobenimi nisem bil zadovoljen. Res je, da imajo kvaliteten zvok, vedar kar se tice vzdrzljivosti so pa cist zanic. Po 2 mesecih uporabe mi je crknila ena slusalka in sem mogu vse razdret in prelotat da je kolkr tolk delalo. Tudi sedaj imam senheiser (ne vem tocno kater model, ce pa koga zanima bom pa pogledal), ki sem jih nabavil pred 3 meseci in sem mi je ravno vceraj pretrgal trak za nastavitev velikosti glave (pa nimam prevelike glave ;)). Poleg tega je pa v tem traku zica, ki povezuje levo in desno slusalko, tko da sedaj sam se na tej zici visi.
Sam tko, za domaco uporabo so zadovoljive, za kej drugega jih pa raje ne priporocam.

blue96 ::

aaaaa, jest mam sony.
.

Tomi ::

Seveda, s Sony je itak večina ljudi zadovoljna..
Tudi jaz:D
metrodusa.blogspot.com

Jst ::

jst mam ene Philips jezne slusalke in sem pred 3 leti dal za njih 23k sit. edino kar me pri njih moti je to, da ko poslusam vec kot 20min do konca naglas je vse mokro okrog, ker se tok potim :(((

Jst ::

aja, pa se to: splaca se dati veliko dinarjev za slusalke...

blue96 ::

j3s, se strinjam. sicer sem pa tud jest velikokrat moker okoli ušes. mogli bi videti mojo žlahto, kako so karaoke nabijali...
.

NoUse4AName ::

s mojimi senheizercami nisem mel nikoli problemov in uporaba ni bla nevem kak nezna, skos mi padajo iz mize.

blue96 ::

tud moje so na tleh, ko me ni doma.
.

Enzo77 ::

A ve kdo za kake brezicne slusalke? Morajo bit take da ti pokrijejo celo usesno skoljko. tnx
With a license to gib :)

blue96 ::

naj te opozorim d bos to najdu tud pri ericssonu. sicer stane 40k---> ampak, če nočeš kabla bo to treba plačat.
.

TheJack ::

Jaz sem kupil svoje slušalke (Sennheiser HD 565 - 31000 SIT) pred 4 leti, nobenih problemov, super zvok, toplo pripročam.

blue96 ::

lepo da si zadovoljen s slusalkami, jest sm tud, ceprov malo vec stanejo, tak je life, vse stane, kar je dobr.:D:\
.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katere nove slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
113371 (3102) bambam20
»

Naglavne slušalke (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
8727255 (17050) jaot
»

Katere slušalke za tek/jogging?

Oddelek: Kaj kupiti
225161 (3410) driver_x
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
407579 (6654) Meizu
»

Katere slušalke bi vi izbrali

Oddelek: Zvok in slika
152933 (2693) tec

Več podobnih tem