» »

odlocil sem se za IBM Aptivo..:))

odlocil sem se za IBM Aptivo..:))

Cr00k ::

vem da je to eden boljsih pc-jev..in me zanima...kako bi se dal tega navit..????:-)

Loki ::

ROFL!!!!!!!!

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

MoDeR ::

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

MoDeR je padel v histeričen smeh. LOL

Prvič po dveh letih mam solze v očeh od smeha ...0:)
Lp,
<br>
MoDeR

AlchemY ::

upam, da se zafrkavas, ce se pa ne, si vrgle 200k sit v takorekoc nic,
samo za primer, za ta denar bi ti na primer jaz sestavil, celeron II 700 (ali duron), plosca do 155 MHz, 128 Mb RAM 133Mhz, 15 Gb IBM disk 7200 obr., Geforce 2 MX, modem, plus ostale drobnarije (cd,floppy, ohisje, miska, tipkovnica, zvocna,....)pa se ostalo bi enih 25k sit za monitor

Justy ::

Lahko ga navijes za ceno kavice in casopisa na dan:D>:D:D

Milko ::

Zakaj bi navijal? A ti ne dela katera od igric, ki jih dobis brezplacno zraven? Mogoce Solitare rab vec CPUja? >:D

Kovax ::

Zadnjic sem razmisljal, ali naj kupim racunalnik... ali 3 IBM aptive...:)

AlchemY ::

ste videli novo spremenjeno reklamo, zdaj prodajajo zraven tud digitalni fotoaparat, pa bolj pvdarjajo da si lahko sam izberes komponente, pa se vedno je tist butast tip :D, verjetno so jih ljudje zrli >:D>:D

Shershen ::

jaz pa sem se odločil, da bom kar kupil ta novo aptivo plus (al nekaj takšnega), povpraša pa bom tudi za digitalni fotoaparat >:D

samo geljte zdaj to...negdo, ki ima dovolj denarja za oglas na tv si izmisli konfiguracijo računala in ceno pomnoži z 2, potem pa mastno služi. :(
ljudje pa taknlnatk ne vejo če je to dober ali slab računalnik, in se ne zavedajo, da lahko takšen računalnik dobijo za veliko manj denarja. pač jih en butasti tip glumi ene pet minut in pravi kako je dober in eno in drugo, pa so že preprilani. saj ne rečem, da te trgovec v rač. trgovinah z svojimi sistemi ne prinese okrog, ampak to kar delajo z aptivo pa je že absurd.
;(

Cr00k ::

itak...da se zaje...., ampak neki resnice pa le je u tem..:)))...
hehe..moj fotr je za svoj company nabavu aptivo..:)..za printat pa za na net hodt je cist ql. :))

yjj ::

Fant kupi že kolikokrat našteto konfiguracijo in uživaj.
D600@900
msi kt7 2
mx
128ram
wd20gb
...

Reso ::

LOL Za ceno kavice in casopisa lahko igras soltaire...:D

Sej komp zgleda po konfiguraciji "u redu" sam v resnic pa ti dajo not eno najvecje sranje... To mi je en serviser razlagu kako sranje dobis v vseh takih racunalnikih..

GodStyler ::

Nisem imel namena sploh govort u temu forumu, samo k pa vidm, kuko je folk slep pa morm spregovort:

Ja za net pa za printat je najbrš res dost, sam če si meu namen kupit računalnik za net pa za printat, bi lahko dal samo 50k SIT, ne pa 200k SIT.

Cr00k ::

Ja pa mojga fotra to preprici..:))))

Justy ::

Povej kje si doma, prec pridem>:D:D
za ceno kavice in casopisa bi priletu, samo da resim koga...:D

PeTe13 ::

predlagam test IBM Aptiva vs. Duron 600@900+ostale komponente. Pa vidmo za koliko krta bo Aptiva prehitela Durona.>:D
Capitalism stole my virginity!

roro ::

Dober predlog. Sam kaj ko pa povprečni naivni Slovenci ne gledajo slo-tech strani. Bi bil pa to en pozitiven prispevek k bolj osveščeni družbi, ki bi manj nasedala takim in podobnim poceni reklamnim fintam. :'( Kakšen z reklamamni prepojeni Monitor tega itak ne bo nikoli naredil (nalil ljudem čistega vina).

rokies ::

saos !

jaz bi za ta denar kupu:
abit kt7-raid
900 mhz t-bird
128mb ram
geforce2
sb live 5.1

splača se ti kupit to konfiguracijo dela brez problemov
vsaj men dela super super...


>:D

jankokarlin ::

Nikar, ker boš razočaran. Garancija traja samo eno leto in po mojih izkušnjah ni to ok. Moj oče ima že probleme zaradi garancije, ki je še ni dobil in ima računalnik že skoraj tri mesece. Moral bi dat na servis zvočnike, ki so v garanciji in jih ne more ,ker še ni dobil garancijskega lista.

ODSVETUJEM TI NAKUP APTIVE !!!!!!

Za ta denar lahko dobiš kaj boljšega.

P.S.: Servis po garanciji je zelo drag.

;(
inž.inf. Janko Karlin

luni ::

Vesoljec ne mi rect da ti mas dejansko Aptivo... bogi :'(
Artificial Intelligentia

HEKO ::

8-O:D:))8-O:D:))8-O8-O:)):D:))8-O

.............................
Naj nekdo, ki ima APTIVO, pa nekdo, ki ma Durona 600@1050 primerja, pa benchi pa to! Pol pa oglas na POP-tv, pa link ns SLO-tech, pa je tožba tu!:):)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Sergio ::

dobra ideja!
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

ABX ::

Itak vse kar reklamirajo po televiziji je eno veliko sranje. V ta namen je TV super pogledaš kaj je na reklamah in se temu izogibaš :)

EASYdoor ::

ja to bi blo ql! dejmo jih sfukat>:D>:D>:D>:D>:D

lp!
...svet ni eden, svetova sta dva - PA JA :)))...

Mate ::

Ej...Sej ce folk dobr pomisli, je to, z vsem dolžnim spoštovanjem, eno nategovanje folka in nic drugega....

Nej se folk lepo na Slo-techu izobrazuje pa nej za svoj denar dobi enki dobrga ne pa tisto integrirano sranje...

shadow ::

... aptiva ... ce so ljudje taki naivnezi in misljo da so boga za jajca potegnil k so si nabavl tak ugoden racunalnik ... jim prvoscm da so jih nategnil kot konja ... naivni ljudje si zasluzjo da jih netegnejo kot konje .. mogoce jih bo clo kej izucil ... ce pa ne, pa se tok bols ...

Justy ::

Shadow, niso vsi naivni, pac pa so nevedni, na tem podrocju so zal neizobrazeni in verjamejo pac oglasevalcu, v tem primeru pac ljudem ki oglasujejo in delajo reklamo za aptivo. V tem primeru so oni naivni ker tako grdo izkoriscajo nevednost nasih dragih sodrzavljanov, zal.
Zato bi blo res ql ce bi se dalo kako pomagat in nekako razkrinkat te prevarante:D
Btw: samo tezko si predstavljam koga izmed nas ki ne bi za denar sprejel reklamo, folk je pac tak, da bi vse naredil ce bi dobil potem kaj zastonj oziroma imel se tako malo korist kot je v tem primeru ibm aptiva...
Jah, zalostno je to, apmak resnica boli..

Pa se neki, jst recimo v manj kot sekunde prsaltam na drug kanal ko cujem da bo zdej ta reklam recimo na tv, ker res ne morem poslusat tistga bednga bleferja:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IBM Aptiva oz. šrot 1. klase

Oddelek: Strojna oprema
81423 (1168) dex
»

IBM Aptiva (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
633875 (2924) rc-car
»

Nova ponudba IBM-NetVista?

Oddelek: Kaj kupiti
221189 (928) PeTe13
»

IBM Aptiva

Oddelek: Strojna oprema
221578 (1258) piko
»

Aptiva Suxx!

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
111915 (1915) Jebiveter

Več podobnih tem