» »

Internet isklaniki me ne marajo

Internet isklaniki me ne marajo

civava23 ::

Prosim če mi lahko svetujete, kako učinkovito vpisati stran v iskalnike Google, Yahoo, Altavista, AOL itd ... očitno nekja delam narobe !!!

Pri vpisu strani v Google (na podlagi katere naj bi iskali tudi drugi isklaniiki) mi je stran uspelo najti šele po kakšnem mesecu, pa še to le po besedi iz naslova strani. O ključnih besedah vpisanih v meta tage in iskanju po vsebini strani ni niti sledu.
Stran v ključnih besedah in vsebini vsebuje zelo specifične besede(ime blagovne znamke) , pod katerimi google ne najde nič ( torej ni verjetnosti, da bi se zaradi podobnih ključnih besed rezultat pojavil na 6000 mestu)

V yahoo pa se mi stran sploh ne pojavi kljub večkratnem vpisu, ne v kategorijah ne v iskanju.

Stran sestavljena iz 3 framov, ključne besede imam vpisane na strani index v meta tagu, ostale strani so podstrani index strani. Ali je mogoče, da iskalniki ne iščejo po vsebini podstrani zato ker je to stran z frejmi.

Btw, Najdi si mi stran solidno najde, problem je samo, da mi najde posamezne podstrani ki imajo iskano besedo v vsebini, ne pa index, ki naj bi bil startna stran in ima vse ključne besde v meta tagu - mogoče kakšen predlog kako to rešiti !

Hvala za pomoč in uživajte !
;)

Gandalfar ::

Saj se zavedas, da google rabi priblizno 3 mesce, da te cist poindexira...

Elemen_T ::

Pa google je pameten in najprej uvrsti bolj obiskane strani.

Pazi pa, da opis, naslov in ključne besede ne bodo predolge. V glavnem - ne pretiravaj in ne izmišljuj si vsebine.
Google is watching you.

Gandalfar ::

Dost bi se ti splacal v tej temi dat link na tvojo stran. Google ima kar rad slo-tech in ti bo to malo zvisalo rating :)

nojus ::

a da to tudi pali?
sovražim Gargamela.

Jackass ::

fonziz: Sm mel isto podobno težavo. Iskalniki pa stran zgrajena s Frame-ov ne grejo skp. Zdej bom izgovoru rešitev (vsaj mislm, da je), katere popolnoma nč ne znam, sam počas se mi dozdeva, da se da s tem narest zlo velik stvari. Sliši na ime CSS.

Upam, da bo polet kej cajta, da se naučim vse to.
jAcKaSS

civava23 ::

Hvala za nasvete. Očitno je stvar bolj črna kot sem si mislil - problem ni samo pri meni ampak očitno tudi v počasnih pajkih isklanikov. Mislil sem si, da to traja kakšen teden, dva, ampak očitno ni tako.

No po nasvetu Gandalfarja pa še link na stran :

http://www.strojansek-sp.si/


lp!
:))

Skrat ::

Free software is a matter of liberty, not price.

civava23 ::

Zgornji link seveda ni aktiven ,

http://www.strojansek-sp.si/

tale pa naj bi delal,:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google ne najde moje spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
275480 (4477) Vzdevek
»

Kako izboljšati mesto v iskalnikih?

Oddelek: Izdelava spletišč
83095 (2771) Matek
»

Pomoč pri optimizaciji!

Oddelek: Izdelava spletišč
223839 (3238) Housy
»

Google ne prikaže strani na freehostia.com

Oddelek: Izdelava spletišč
1610414 (436) SurfMan
»

Rad bi da stran najde google

Oddelek: Izdelava spletišč
172992 (2573) Meki

Več podobnih tem