» »

Bill Gates ni več najbogatejši

Bill Gates ni več najbogatejši

tratto ::

Danes zjutraj ob 6:00 je bila na CNN-u objavljena novica, da Bill ni več 'numero uno' po premoženju. Prehitel naj ga bi ustanovitelj firme IKEA Ingvar Kamprad.

LINK

Res je sicer, da so novico objavili na švedski TV, tako da jo bo morala revija Fortune še malo preveriti. Torej ni nujno, da je tvoji firmi ime Mikro$oft, da bi bil najbogatejši. :D

[ Ni glih problem clovestva, ampak bolj problem Billa... ;) -- BigW ]
  • spremenil: BigWhale ()

Gost ::

Ena neumestna: Bill Gates naj svojemu sinku ne bi dal nič $$$, češ da si ga mora sam zaslužiti. No, sicer pa sine gotovo ne bo od kruha in vode živel.

Poldi112 ::

To se mi ne zdi neumno. Glede tega, da ni vec najbogatejsi, who cares?

Dr_M ::

to je samo zaradi slabega dolarja in cisto nic druzga.... ko se bo dolar pobral, bo Billi spet najbogatejsi :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

DavidJ ::

Meni se ne zdi nič narobe, če misli svojega sina naučiti, kako se pride do kruha. Otroci, ki imajo v otroštvu "polno rit vsega" mnogokrat zabluzijo v življenju, saj se nekoč daddyev resor konča. Čeprav se Gatesu tega ni za bat.

Po rodbini krepak patricij je bil Julij Cezar vzgojen ob "vodi in kruhu". Podobnega rodu je bil Neron, a mu je bilo "vse dano". O njunih uspehih raje ne bi.

;)
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

madmitch ::

Tele lestvice so tako ali tako ena sama natega. Štejejo $$$ na osnovi davčnih napovedi in vpisov v delniške knjige. Veliko ljudi je dejansko bogatejših od Billija in Mr.Ikeje le da je njihovo bogastvo razpršeno v raznoraznih podjetjih, skladih, fundacijah, katerih lastniki so in je tako njihovo premoženje silnim raziskovalnim novinarčkom na srečo skrito.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

ar4743 ::

Mene pa zaima, če slučajno gdo ve na katerem mestu je Donald Trump.

Mislim da mora biti nekje pri vrhu bogatih.

perci ::

tale primerjava med neronom in cezarjem je pa kr neki :D . Mogoče vam tega v šoli niso povedal, ampak neron je bil psihično moten oz. po naše: manjkal mu je par koles.

Caligula ::

Trump je spodaj bolj. Sicer pa daj v googlu fortune richest men pa poglej

Microsoft ::

Kaj pa Zoran Janković? V Sloveniji je baje No.1...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

Caligula ::

Dvomi, da je, ampak enkrat verjetno za nek cas bo sam pol ga bo pa akk globalno uspesen slovenec hitro prehitel.
Pr nas majo veliko denarja kriminalci.

CirCA|PhP ::

Bojda naj bi bil Franc Reimer al ka je.. nič Lady ne berete? 8-) Nič ne zamujate. :D

Gandalfar ::

kojot: od kje tebi to?

Gost ::

Rumeni tisk.:D

Poldi112 ::

Gandalfar, to sem tudi jaz bral enkrat davno. Sicer je pisalo, da bodo dobili nekaj malega, ostalo bi slo pa za znanost (mislim da neke raziskave bolezni).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bill Gates ponovno najbogatejši zemljan

Oddelek: Loža
456385 (4464) svenica
»

Gates zdrsnil na 2. mesto

Oddelek: Novice / Ostale najave
365556 (3658) nurmaln
»

37 miljard dolarjev za dobrodelne namene

Oddelek: Problemi človeštva
302908 (1842) Brane2
»

Kdo je najbogatejši slovenec? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
816798 (4183) Antares22

Bill Gates spet najbogatejši

Oddelek: Omrežja in internet
171500 (1247) Elemen_T

Več podobnih tem