» »

jutr izide nov cd siddharte

jutr izide nov cd siddharte

JXS ::

mislte da bo novi cd enako če ne še bolj uspešen kot prvi?

Elemen_T ::

Sicer nikakor nisem privrženec Siddharte, vendar za nov CD se govori da bo gor popolnoma druga zvrst glasbe kot smo jo pri Slo-rocku vajeni....tak da zna bit zanimivo.

Sergio ::

edini njihov ql komad je men Lunanai... S Kreslinom, se ve. Pa rečte karkol :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

misko ::

kukr sm brow kritiko v Delu, je CD podoben kot prvi (stil muzke), ampak je useen uredu
torej
gremo stat v vrsto:D

lordgreg ::

siddharta je meni fajn skupina.. spet ima tukaj vsak svoje, torej drugo mnenje o tem.. ima tudi par ostalih super skladb ne samo lunanai.. to so recimo indija, pot v x... poslušajte prvi album pa bo

whatson ::

upam da bo cd OK...
saj kot na povedujejo je čist drugačen kot smo vajeni slovenske glasbe.... torej se razlikuje od slovenskega crapa....
v pozitivnem smislu... upam...
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

OrlyTM ::

Siddartha je s prvim albumom res prinesla nov, svež veter v Slo glasbeno sceno. Meni osebno je bla glasba s tega albuma izredno všeč in močno upam, da bo novi vsaj tak če ne še boljši.

Drugač pa od Slo skupin trenutno favoriziram primorce ... točneje Elvis Jackson :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Tomi ::

Verjetno si ne bodo privoščili nekaj slabega, ker imajo ugled. De facto. Sicer zadnji CD ni bil slab, ampak lahko bi bil še boljši, kaj mogoče tudi bo. Bo treba poslušati, pa bomo videli.
Sergio: se strinjam:D
metrodusa.blogspot.com

OZZY ::

Jest upam, da je cd uredu. Mam tudi prvi njihov cd in je kar uredu. Samo nisem pa mislim da še slišal nobenga štiklca z tega novega. A so sploh kaj predvajal to?
Go with the flow.

Elemen_T ::

sem gledal v studiu City en odlomek iz spota nove plate in povem da kickass...čist druga muza...

JXS ::

za vse tiste ki dvomite o kvaliteti novega izdelka:

Z pritiskon na povezavo, potrjujete, da boste izdelek katerega poste presneli iz internete izbrisali najkasneje v 24h. Izdelek pa boste porabili le za informaciji o nakupu.TLE MASTE ko si presnamete na disk končnico *.ps preimenujte v mp3

blue96 ::

meni je siddharta vsec, ceprav se nobenega njenega cdja nisem kupil.

ampak poslušam radio, ni kej!
.

luni ::

Mrxjs to dela ne spljoh
Artificial Intelligentia

OZZY ::

No jest se pa lahko zdej pohvalim, da sem ponosni lastnik njihovega noega cdja. >:DZdej pa vsi v jok in......... v štacuno.
Go with the flow.

abcde7 ::

Ma men pa sploh niso dobri, men so bolj BFM u najoboljših cajtih, pa tud zdej so še kr dobri!

sidharta+nalakirani nohti- ne hvala:D

OZZY ::

Big foot mama so tudi dobri. Prav tako DMP in pa zaklonišče prepeva. Je pa res, da je ta novi cd od sidharte zame kar uredu. Ma tudi predstavitev v flashu (11 minut videa, en winamp skin in en nokia logo in mislim da melodijo)
Je bil vreden da sem ga presnel.




Ups. A sem rekel presnel.:D Ne se po men obračat.
Go with the flow.

abcde7 ::

Ma če bi jest mu snemalnik bi ga tud presnel... Za CD daš 3k gor so pa 3-je dobri komadi!;((

HEKO ::

BFM rulz, Siddharta pa so itaq pe*r*k*i....vsaj zgledfajo atk (Pot v X , je bla ql ,ampak ostalo...)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

whatson ::

HEKO: meni je pa lih Pot v X bila med slabšimi na prejšnjem CDju... Indija je najboljša!
sam moraš v miru sposlušat cd :D
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

luni ::

evo vam en stikl z novega CDja.... tukaj
Artificial Intelligentia

Tjulenj ::

uuuu slo-tech ratov server za mp3-je :D

resno... bi kdo od lastnikov celotnega cd-ja bil tako prijazen in napisal vse komade ki so gori? lepo po vrsti :D hvala

iCe ::

01 - Intro
02 - Apokalipsa
03 - Klinik
04 - Eboran
05 - Neon (Shusuglao)
06 - B Mashina
07 - Samo Edini
08 - Na Soncu
09 - Keltvek
10 - 01
11 - Platina
12 - Opice
13 - Zoo 69
14 - Orion Lady
15 - Eboran (remix)
16 - Outro

iCe ::

Novi album je zvrstno zasnovan popolnoma drugace kot prvi. Medtem, ko je na prvem albumu cutiti zanos in evforijo je ta album zasel v eksperimentalne vode.
Moram reci, da sam nisem prevec navdusen nad rezultatom, a to je le moje mnenje. Na prvem albumu so komadi precej hitri in 'rockersko' razpolozeni, cesar za novo plato nebi mogel reci.
Res pa je, da sem 'na soncu' in 'opice' slisal ze v zivo na koncertu in da sta bila zaigrana veliko bolj v Ska verziji, kot pa sta na CDju. Nekaj takega kot la verzija 'farmerja'...
Drugace pa sem se danes spraseval, kako mislijo igrati te komade s CDja na njihovih koncertih ... vsaj zase vem, da bi sel po 15h minutah domov.
Ampak se enkrat, to je le moje skromno mnenje, za katerega je mozno, da se razlikuje od vecinskega. Pa nekako vseeno upam, da bodo na koncertih igrali drugace, kot na drugem albumu, katerega naslov je, mimogrede, Nord.

LP, iCe

hahaha ::

what???o čemu vi zdej tlele?sidaharta??a je to kkšna nova izraelka ala dana internešonal?

Tomi ::

Sicer se pa na slovenski sceni nekaj premika na bolje. Danes sem poslušal Cd od BFM ( ne vem kaj norih ), in je prav kul. Še posebej Mesto zmaja.. Če ne drugega, besedilo seka:D
metrodusa.blogspot.com

Nemenej ::

pricakoval sem bolj pozitivne odzive na njihov novi cd, kajti meni je noro, ampak zares noro dober. prav vse pesmi mi grejo dobro v uho, pa zares vsec so mi tudi besedila, ki nekaj povejo, v njih je opaziti eksistencna vprasanja, razlage... ze prvi cd mi je bil vsec, ker ga je bilo tezko razumeti, in sele s pozornim poslusanjem si lahko dojel, kaj priblizno je hotel pevec povedati (pevec tudi pise besedila).

Recimo ideje zapeti pesem v ravno obratnem redu (naslov pesmi Eboran, ce preberes nazaj Narobe, tako pa je tudi vse besedilo) se nisem zasledil, sama izvedba pa se mi zdi nora. Predvsem pa remix pesmi eboran, ki nekako izgleda kot turska pesem :).

Pravzaprav na cdu ni pesmi, ki mi ne bi bila vsec. Ce primerjam cd z novim cdom skupine BFM, se mi zdi, da bfm uporabljajo ze stare, za njih znacilne ritme in obrabljena besedila, ki celo po besedah avtorja samega (Gustina) ne povejo nic. Glasba se mi zdi cisto klasicna zurerska glasba za najstnike, predvsem najstnice. Vcasih so mi bili bfm zelo vsec, ampak sedaj se mi zdi sedaj izrazno bistvo pesmi mnogo pomembnejse kot vcasih. Mislim, da je treba nekako cutiti glasbo, vendar pri novem cdju bfm ni cesa cutiti, pri siddharti pa.

OZZY ::

Za bfm se strinjam, da imajo zelo podobne skladbe (ritem itd). Ne rečem, da niso dobi, ker so. Men pa so bolj všeč sidharta. Pač vsak ima svoj okus.
Go with the flow.

romci ::

Jst bolj poslusam Nord, bolj mi je vsec...nekak tko kot pri prvem CDju - pac cist drugacen stil glasbe kt smo ga vajeni na slovenski sceni...Sam pa tud mal pogresam kaksne hitrejse komade...Na Sonu mi je dost bolj vsec koncertna verzija, k je hitrejsa...drugac so mi pa ful v redu tud vsi pocasni komadi...
Sam moje skromno mnenje pac..
-- not all those who wander are lost...

abcde7 ::

No včerej sm slišov en komad od Sidharte pa je ritem čist enak k ta ta njihov najuspešnejši ( kva j že, u upanju se *** zbudi, za vsak itd.)... Hočjo pridt na vrh!

blue96 ::

to je želja vsakega pevca. pa $$$ tudi. a boste dons gledali tvs 1 ob 20:00 bo evrosong... pri nas ze glasujemo al bo na tv miljonar al derenda........
.

JXS ::

MULC: preden se doma stepete raj poglejte TV spored, pa boste vidl da je eurosong ob 21h :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Siddharta - VI

Oddelek: Sedem umetnosti
206902 (6502) Nikec3
»

Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
946880 (4973) JXS
»

še malo o slovenski glasbi

Oddelek: Sedem umetnosti
343276 (2688) mile
»

Recenzija novega Siddhartine albuma Rh- (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
637220 (5829) Tic
»

Metallica, Apocalyptica, Siddharta (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
696326 (5501) Pisk

Več podobnih tem