» »

linux!=novica

linux!=novica

Reso ::

Po tem ko so se pojavili nekateri novi pisci novic opažam zmeraj več novic o linux-u:|

Po moje ma že vsak tega linuxa čist dost, tist ki ga pa linux tok zlo zanima pa sigurn obiskuje kako drugo stran. Dobr bi bilo če bi malo več pisali o hardwaru kot pa o linuxu al pa da bi imel možnost izbiranja kere novice nej mi browser prkaže..

Vem da se novice o linuxu hitro najdejo samo vseeno to marsikoga ne zanima.
Da me ne bo kdo narobe razumel: Linux je dobr OS sam za kej drugega kot serverje pa še vedno ni zlo uporabn...

darh ::

ej ne vem kaj te to tko mot... mene pa naprimer ne zanima hardware tolk zlo, pa useen obiskujem to stra... novice o hardwearu pac preskočm ( razn ce so zanimive seveda.. )... Lih tko se lohka potruds pa jih še ti ignoriraš, sej te nobedn ne sili da jih bereš.....

Anyway... je pa že boljš VEČ novic, kot pa MANJ.. seveda morajo bit te obenem tud kvalitetne, kar pa mislm da so ( bolj ali manj )
Excuses are useless! Results are priceless!

sasox ::

Mene tudi novice ne motijo.......v bistvu rad vidim da so novice raznovrstne. Pač tisti kar te ne zanima preskočiš, ostalo pa prebereš ane?

OZZY ::

Se strinjam. Bolje več novic kot malo. Pač zdej je več linux novic pol bo pa česa drugega.
Mene osebo te novice ne zanimajo, ker ne uporabljam linuksa. Ga pa sigurno nekateri drugi in za njih je novica dobra.
Go with the flow.

R0K ::

mene pa skor prav use zanima kar je povezano z računalmištvom.vedno se lohk kej novga naučiš če še tega pač ne veš:D

bastadu ::

Men so pa zanimive raznovrstne novice, če me pa res kej ne zanima, pa preskočim. Mislim da se nebi smel sikirati zaradi tega tolk in če te ne zanima novica, jo preskoči. Če dobro daj je toliko novic, je vsej kaj brat. Če bi pisali samo o hardweru, bi bilo novic pol manj...

linker ::

Mene tudi motijo novice o Linuxu. Kot je že nekdo rekel, bi morali dovolit, da si izberemo, katere teme se nam bodo prikazovale, naprimer: hardware, software, linux, overclockanje, razno. Če bi se to dalo napravt, bi bili vsi srečni (verjetno).
Link me!

whatson ::

Reso ti živiš v totalni zmoti...

Linux je za veliko stvari najboljši, ne le za serverje... ima pa tzudi nekaj slabših lastnisti, ampak o tem smo že XXXX krat debatirali...

če te novice ne zanimajo - jih NE beri,....

mene osebno novice s področja linuxa zelo zanimajo!
Čas včlanitve v Slo-Tech - 6. nov 2000 ob 20:39

darh ::

idejo a kategorizaciji novic in izbiranju med temi kategorijami nebi bila slaba...

ampak mislm da je še useeno premalo novic na dan ( recimo ) da bi to prišlo di izraza...


počakajmo, da vidimo kaj na to porečejo admini...
Excuses are useless! Results are priceless!

Primoz ::

Rešitev tega problema sledi v okviru nečesa večjega... bo pa takoj, ko opravim s šolo (torej enkrat konec meseca)..:D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

R0K ::

thamn....kaj spet naklepa primoz :D

OZZY ::

Kot vedno nekaj misterjoznega. Me prav zanima.
Go with the flow.

linker ::

PrimozX: a bi lahko izdal vsaj DEL skrivnosti?;)
Link me!

Sergio ::

linker, ozzy, rok: mučite se, mučite, kajti izvedeli boste šele, ko bo narejeno ;)))))) (pa brez zamere) ;)

Drugače je pa ideja zelo dobra... Ma, saj boste videli sami ,)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

luni ::

ja no vecina folka ne bo veliko opazila, razen sortiranja novic... samo bodo opazili tisti ki slotecha ne berejo :)
Artificial Intelligentia

darh ::

dj.. luni.. dj to po slovensk napis :)
Excuses are useless! Results are priceless!

g0Run7 ::

stvar je v tem da bi bila novica taka kot je(za moje pojme kratka in večini ljudem nerazumljiva) primerna za recimo lugos.si, tukaj pa bi morala biti malo bolj "bogato" opisana. drugače pa z linuxom ni prav nič narobe, prej nasprotno. tako je to8-)

OZZY ::

Sergio: A je primož tudi ko ga spoznaš tako misterjozen??
Go with the flow.

Sergio ::

OZZY: še bolj. :D
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Tomi ::

Saj imam občutek, da bo to zelo hitro ( vsaj zase lahko rečem, ker imam sedaj v 12 dneh tri kolokvije in dva izpita:O ).
Bo že:D
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prihaja nov iPhone? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
5110540 (8297) 823483
»

Linux v šolah pol cenejši od Alternative (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
656969 (5460) Stepni Volk
»

Pobeg gravitaciji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
655227 (5227) HAM
»

kmetijstvo na obzorju (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
534130 (3249) darh

Več podobnih tem