» »

Zelo slab 3D Mark rezultat

Zelo slab 3D Mark rezultat

msmiha ::

OK vem, da je že bila ta tema najmanj stokrat obravnavana sam je nisem nikol gledal, ker me ni zanimala.
V 3D Marku 2001 mi pokaže rezultat le 824
moja konfiguracija
Duron 800@1017
320MB rama
GeForce 2 MX 400

Nastavitve v 3D Marku:
720×480@16
Antialiasing: disable
Frame Bufer: duble
Textur format: Compressed
Rendering Pipe line: D3D Hardwer T&L

Kaj bi lahko naredil, da bi bil rezultat boljši. Vsi, ki imajo takšno konfiguracijo majo čez 2000 rezultat. Aja pa še en problem mam resolucije 640×480 sploh ne morem nastavit, ker mi pokaže le črn zaslon.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

JLP ::

A špili ti tud slabo delajo? Ker če ti špili delajo brez problemov se ne sekirej za 3DMark. Uživej u špilih raj.
Live long and prosper!

OldSkul ::

Prvič si naloži detonatorje 12.90 pol directx 8.0,pol najnovejše VIA gonilnike 32..Pa to bi moglo biti vse!
Pa še grafično navij!
Pa še nekaj sem se spomnu snem si z neta nvmax pa si naštimaj agp4x pa take stvari.Pa ko boš inštaliru VIA gonače daj AGP na TURBO!!!!!

krucymucy ::

To kar je reku SadarJ, bi ti moglo pomagat k rezultatu okol 2500 tock!!!

Sklepam po svojem:
d700@1000
Winfast GF2 MX
256 CAS 2 rama

Pa je okol 2800 al pa se vec ce bolj navijem:D

Mam detonatorje 12.00 (12.90 neki jebe)
Via 4.32 Final
Direct X 8.0a

Nastavitve v 3Dmarku:
1024x768 32 bit
Skaratka vse default

||_^_|| ::

izklop vse programčke k ti morebiti laufajo v ozadju

msmiha ::

Fora je tud, da mi ne delajo špili najbolje UT samo z 65 slikicami. Prej mi je z voodoo 2 delal s 75timi
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

ChiefThunder ::

downloadaj nvmax pa probaj kj poštimat... alpha format c:, pa bo ziher. če ne pomaga, je težava v hardeweru oz biosu. kdaj si opazu zmanjšanje performans?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

msmiha ::

Thanx za nastvete pomagala ji inštalacija driverjev VIA 4in1 sedaj mam rezultat v 3D Marku 2800:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

OldSkul ::

Vidiš!!
Upam da si zadovoljen!

vortex ::

Kje je kak dober page kjer so gor vsi te VIA driverji ...
LP

msmiha ::

Bil je (oziroma je še) :| http://www.viahardware.com sam sedajle nekaj ne dela. No ja vsaj meni ne.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

malinavc ::

men ni jasn kako lahko dobite 2800 pik, če jih jst dobim isto D800@1000 in Radeon64 DDR(navit na core 200, memory 400Mhz).Men ni več nč jasn...hehe...dejte povedat kaj nej nardim de bo več?
...odvisno s katere perspektive gledamo...

msmiha ::

Pa, da ne bom nove teme odpiral bi še sam nekaj vprašal. Zakaj je črnobela slika ko priklopim kartico na TV. Izhod sem pa nastavil na PAL B oz G pa je vseeno črnobela slika. Je to mogoče zaradi tega, ker sempriklopil preko prek Videorekorderja? TV ne podpira AV zato sem priklopil prek Videorekorderja
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

YiMMi ::

em........ imam podoben problem
imam
ABit BE 6 II
celeron 633
256 RAMA
Prophet 2 MX

tock pa dobim zdaj nevem tocno okoli
580...zakaj je to tako nevem tudi temo sem takrat odprl na slo-techu...vendar so odgovori bili povsem enaki kot so zdaj tvoji(gonilniki,navijanje itd...)
ce ti spili delajo ok...pol daj samo 3dMARK Uninstall in basta....
:)
-------------------------------------------------------------
Jebeees Olimpijo ...jaz ljubim Maribor..
Jaz ljubim Maribor.....Jebes Olimpijo.......

msmiha ::

Čebi bilprebral vsa moja pisma bi bil v enem opazil, da piše, da mi je z Voodoojem 2 delal UT boljšekot pa z Geforce2 MX. Zna kdo odgovorit na ta problem, ki sem ga spodaj napisal
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Senitel ::

malinavc: Mal se igraj z AGP aparture size...
YiMMi: Probaj Detonatorje 12.41...
msmiha: A veš zakaj? Ko pogledaš source code od rendererja ti je vse jasno >:D...

Pa če že sprašujete kako kaj več iztisnt iz kartice, dejte povedat mal več, recimo: CPU, ram (66,100,133,...), OS, driverji...

Bockor ::

Senitel: Bom ti pa jst povedal mojo konfiguracijo pa mi probajte čim boljš svetovat.
Mam pa P3 800/133, 128 RAM, disk IBM 30 GB/7200 RPM, grafikuljo pa ATI Rage Fury Pro/ Expert 2000 Pro.
Pa če sen že pri tem, me zanima kerega Celerona naj kupim,da bi ga OC-jal vsaj do 1GHz, kajti moj P3 gre samo do 900MHz (6x150) ,ker na moji mamplati Matsonic MS717C gre FSB le do 150 MHz? Saj vem, da bi to moral v temi Overclockanje vprašat ampak ko smo že tu.....:8)

LP

msmiha ::

Kupi drugo mamaplato al pa en procesor, ko ma množilnik 7 ali več se pravi najmanj eno 900
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Senitel ::

Čaki mal to je še Rage in ne Radeon??

Bockor ::

Senitel: To je še Rage 128, saj piše.
Sem naložu nove Viine gonilnike in Rage 128 Tweaker pae že malo boljši 3D Mark rezultal, ki je sedaj v Win98 pri ločljivosti 1024x768x16 1177.Se še da kaj iztisnit iz te kartice ali bo to limit? Pa tiste bi vprašal, ki to kartico majo ali so jo imeli, kako so poskrbeli za boljše hlajenje? Ali je bolje dat na original hladilnik en vent ali kar na grafični proc kakšnega Blue Orba?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GF2 MX400 64Mb PROBLEMS

Oddelek: Zvok in slika
121243 (1028) danielka84
»

Ati Radeon Rocks !!!

Oddelek: Zvok in slika
121082 (777) ShadowMAN
»

Iz voodooja na GeForce 256

Oddelek: Pomoč in nasveti
241468 (1214) diso
»

3d MARK 2001

Oddelek: Navijanje
261964 (1582) boko34
»

3D Mark 2001

Oddelek: Novice / Grafične kartice
211788 (1137) AndrejX

Več podobnih tem