» »

ABIT KG7

ABIT KG7

EvilK|NG ::

Zanima me če se bo splačalo kupiti ABIT KG7 ko pride 16.7.2001 v slovenijo v DAR computers? Ali ima kdo od vas kakšne teste od primerjav AMD761 in SIS chipseta za DDR plate ali pa tudi nForce ?:|
Play your Cards Right !

asPeteR ::

Kakor je razvidno iz testov bosta tako SIS kot nForce boljša chipseta od AMD761, toda na voljo bodo plate s temi chipseti na koncu leta, če!
Tako, da če se ti mudi kar KG7. Moti me edino to, da na netu ni niti ENEGA testa te platke, čudno!

OrlyTM ::

To pove samo to, da teh platk še ni. In nekak dvomim, da bodo res po petnajstem v SLO.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

asPeteR ::

A ti tud?;(;(
Jaz razmišljam podobno, če je v tujini ni kadaj bo šele pri nas,...

Toda pri DAR-u so mi zagotovili,...

EvilK|NG ::

Hmm nujno bi rabu teste če bo res toliko boljše da se blo sploh splačal zamenjat ??? K drgač se mi zdi KG7 kar v redu plata.:DPa še to 4 sockete ma za ram in podpera do 4GB
Play your Cards Right !

OrlyTM ::

Lej, sej je že Lunijev test ddr povedal kako stoji zgodba. Če kupuješ novo mašino, se splača vzet DDR. Če pa imaš AMD-ja z KT133/a čipsetom pa se ti NE splača menjat, ker boš pridobil max 10% hitrosti pa spet kup novih težav, preden boš ugotovil s katero kombinacijo gonilnikov in strojne opreme vsa zadeva skup pelje. Jest sm mu npr. KG7 že naročeno, pa sm jo odjavu, k se mi res ne splača menjat za tako bogo razliko v performansah. Počakat na SIS in nForce, to je sedaj moj moto.

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

AntiC ::

Jz tud upam da drug tedn pride platka k nm. K mam naročeno pr dar computers. Rekl so mi da zagotovo pride.:)

AntiC ::

Na pejd na ta link pa bos dubu sliko.

Pretorijanec ::

Po testih sodeč je najbolša DDR plata Gigabayte GA-7DXR. Sledi ji epox 8k7a(+). Za KG7 ne vem, ker še ni testov. Samo me pa osebno bolj privlači Gigabyte kot ABIT, ker ima par dodatnih funkcij, ki jih ABIT nima!

AntiC ::

In katere so te???
Men se zdi da bo kg7 kr zelo solidna platka....>:D

Pretorijanec ::

Glej, ker KG7 še nisem testiru, ne morem rečt al je dobra al ne. Vem pa, da si bom sam raj kupu Gigabyte. Zakaj? Ker sm prebrau že nekaj testov kredibilnih strani in vse so prišče do enake ugotovitve; GA-7DXR RULA! Torej...

Pretorijanec ::

Glede na to, da je identična tema tukaj in je bila ustvarjena predto, bom to temo zaklenil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katero DDR plato?

Oddelek: Kaj kupiti
151101 (835) Sergio
»

vsaj se enkrat mi pomagajte, prosim!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7896 (760) gorenc
»

Najnovejsa DDR plata!!!!

Oddelek: Kaj kupiti
281713 (1329) ZanzeK_001
»

Matična Plošča [DDR]

Oddelek: Kaj kupiti
21993 (707) AntiC
»

Kero DDR palto?

Oddelek: Kaj kupiti
251087 (849) asPeteR

Več podobnih tem