» »

Bonsaikitten !?

Bonsaikitten !?

Swiwer ::

Tole je treba spravit dol iz neta !

http://www.bonsaikitten.com/

-----------
Perplexer

ns-miha ::

se strinjam. če ga ze hoce fentat naj ga takoj ne pa da ga ima 1 mesec v kozarcu. >:D

MTB ::

O tej strani je že enkrat tekla debata, pobrskajte malo nazaj.

RS

g0Run7 ::

ja pa spravi dol ne....

ChiefThunder ::

BOLNO! :(:(:(
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

R0K ::

jah.........prasci mislijo da so mačko za vlagat :(:(:(


je*i jih vse po vrsti ...

wintermute ::

Dajte no ljudje, ne morte vsemu verjet, se posebej ce najdete to na internetu (in nikjer drugje - ce bi bilo vse skupaj resnicno, bi lahko o tem brali vsaj se v Slovenskih Novicah, Nedeljcu, Hopla, whatever...:\).

See also: google

Voyager ::

wintermute: V tem primeru naj to res ne bi bilo resnicno, vendar je pa tip resno bolan, ce tudi se "sali" na tak nacin. Kaj ves, mogoce ko bo videl kako je takim kot si ti "sala" vsec bo morda v resnici poskusil kaj takega. Ce celo ze ni ?? Al pa bi se se kaksnemu zazdelo, da bi zadevo preizkusil in real life. Tip je enostavno ruknen.

NoUse4AName ::

mater ej, preberte si guestbook, kak so lahko ljudje kruti.

wintermute ::

Voyager

"... Kaj ves, mogoce ko bo videl kako je takim kot si ti "sala" vsec bo morda v resnici poskusil kaj takega ..."

Hejhej, voyager, ce mi ze odgovarjas, prej vsaj dobro preberi moj post. Ne vem, kje si pobral da mi je karkoli v zvezi z BK vsec. Samo opozoril sem prisotne zgrozajoce o pristnosti zadeve.

Nikjer tudi nisem rekel da gre za "salo". Se zdalec ne. Lahko pa ti povem, kako gledam na to... meni so zanimive predvsem reakcije ameriskih "varuhov morale", ki so samo se en dokaz cloveske dvolicnosti (najprej sem mislil napisati ameriske, ampak po krajsem razmisleku...)

Drugo (in zame manj pomembno) vprasanje pa je ce je stran socioloski eksperiment ali produkt bolnih mozganov. Ne glede na to, gre avtorju(jem) ocitno bolj za osebno slavo/zadoscenje kot kaj drugega, saj bi sicer stran umaknil, ko je dosegel javno zgrazanje.

"...Al pa bi se se kaksnemu zazdelo, da bi zadevo preizkusil in real life..."

Res, to bi bilo hudo, ampak na zalost se dogajajo se precej hujse zadeve (ne samo z zivalmi) on & off-line, pa to ne pritegne toliksne pozornosti.

Rapsey

Si morda pomislil, da so tudi sporocila v guestbooku ponaredki?


Over and out.

Dexxx ::

...However, for those who have applied for and received the appropriate Bonsai Kitticulture permits from the U.S. government...

Men tole smrdi po zajebanciji.
Drugač pa zagovarjam pravico do svobode govora tko da če kdo hoče objavt slike mačke v kozarcu za vlaganje nej pač jih. Sam potem nej ga pa pohopsajo pristojne službe>:D

Binji ::

Ma ce bo kasen res to naredil ga jst vlozim v kanto za smeti, ki se bo po nakljucju znajdla tocno sredi prese s pritiskom ene 6ton/m2!!
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Slovenska hookup stran?

Oddelek: Loža
265032 (3619) globoko grlo
»

Nemci za prepoved nasilnih iger (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Novice / Igre
29419404 (11977) Kenpachi
»

Twitter raste

Oddelek: Novice / Rezultati
4313142 (11903) 3p
»

NSA v prostem času prisluškuje za zabavo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
7911751 (7827) poweroff
»

THE MOON: A Propaganda Hoax

Oddelek: Problemi človeštva
201845 (1518) Mr.B

Več podobnih tem