» »

Primož, al pa Luni.....

Primož, al pa Luni.....

teac ::

Zakaj pa sem postal owca??? ;((
A mi lahko nekdo to razloži!!!!!!!!!!! :'(

Kaj vam je res tak dolgcajt!?!
Pa še brez vsakega opozorila!!!

Pa prosim za link na temo, kjer sem kaj narobe naredil!!! ;((

Pizda.........;((
  • zaklenil: Tomi ()

teac ::

Kaj zdaj.................????

meacho ::

Zgleda, da so vsi za globalizacijo!!!;((

Tolip ::

klikni tukaj so pa res malo fanatični ratal, kmalu še omenit ne bomo smeli piratske robe:\

Cosmo ::

Mah enim adminom je zacela vrocina skodit;(
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

teac ::

Kaajjj.......zaradi tega sem postal owca?!? Pa kaj ste vi malo ***** al kaj vam je.
Zdaj pa ne vem, al se vam blede al pa vam je ta forum tak v glavo stopil, da človek sploh ne more nič več vprašat.
Mislim, če pa ne smem več vprašat kako naj preimenujem ene fajle, ki sem si jih potegnil z interneta (pa sploh nisem omenil imena igre, ne naslova......itd), pol pa..........;((
Mislim, kaj pa bi blo, če bi omenil ime igre, ha? Sigurno bi mi pobrisali account!!!

No kot zgleda, pa me še Luni in Primož vzrajno ignorirata.......tudi prav;((

Sergio ::

ti pravim: zvečer bosta dosegljiva... nista VEDNO za računalnikom.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

teac ::

OK, bom počakal...........in čakal......in čakal!!!1:D

Aja, Primož, preberi si TO, ker se mi ne da prepisovat!!!

sifu ::

jep..zadeva je bolana...niti ni biu omenjen naslov igre niti kaj v zvezi z ilegalnim piratstvom...jest lahko dons potegnem z neta igro k je freeware in je skompresirana in tako dalje...
zihr si postau owca zarad cesa drugega..ker ce si zarad tega posta o katerem govorimo, potem vemo kdo je prava owca

paper ::

ah sej to je ze znano da niso normalni ;)

aja btw.. sami naveliko dljajo warez pa dobawlajo divxe, pol se pa grejo nek "antiwarez".. pol se pa cudjo telemach userji kako da dela link v tujino tko pocas ..*SIGH*

|klemen|(c) ::

Paranoja >:D !LOL!!! Tale je pa huda. :D Fantje, zdej ste me pa res spravli v smeh... :P Sej pravim, da pitje piva in podobnih substanc ob visokih temperaturah, ni priporočljivo... 8-)

Paramedic ::

teac: se men sam zdi, ali se hecaš. Tam, kjer si ti ono spraševal piše, da je temo zaklenil teac, ne pa kak Primož ali luni...:|Dobra fora...:))
End transmission.

Sergio ::

jah, to zaklepanje je bilo res malo neutemeljeno ter čudno... se bom pogovoril s Primožem, mogoče so zadaj kaki drugi razlogi. ne vem, po pravici povedano.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

|klemen|(c) ::

Ne vem, zakaj delate norca sami iz sebe... :D nekoga razlasite za owco, čez uro ga od_owcate, niti ne veste kakšen je pravi razlog.... No offence, but you white people very funny! Me has spoken!

teac ::

Hja...tisto temo sem jaz zaklenil!!!
Sploh pa se ni šlo za zaklepanje, ampak za owco....sicer, pa je Primož lepo tam napisal....preberi si!!!!

MadMax ::

Hja, tole me je navedlo k enmu zanimivemu razmisljanju:
v pravilih (povzeto) pise, da moramo PREMISLJENO pisati poste, hkrati pa se najde kak admin, ki v afektu naredi tako neumnost in se z politicnim ovinkarjenjem nato opravici...
To me spominja na cerkev...
Kdaj lahko torej pricakujemo "prodajanje odpustkov" za odgnojevanje in odowcevanje?????
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

||_^_|| ::

ja jst bi tut kakšna odpustka meu že za naprej:)))))lol
tkole: tist k noče bit več ovca bo mogu dat 5 jurjou gnoj pa 10:)))))))
pa bo server:)))))rode ga bo pa krstiu:))))lol

btw: kako to da noben ovca ne rata glede WIN XP RC1???

Tomi ::

Jao, kako najdete vedno razloge, da ljudem očitate napake, ki to sploh niso, ali pa iz muhe delate slona.
Ta val piratstvo in antipiratstvo nikakor ne vodi, kakor tudi tale tema ne, zato jo zaklepam.
Ker problem je bil že rešen..
Kaže, da se mi pozna, da sem sedaj popolnoma zdrav, ker sem spet poslal tečen>:D
metrodusa.blogspot.com

Primoz ::

Jaz bolj ali manj ne berem foruma... moderatorji pa niso dovolj "pridni" pri prijavljanju kršitev... in potem... pač zaowčim tisto kar vidim (včeraj po nesreči - pomoti - enega preveč):D
There can be no real freedom without the freedom to fail.

Tomi ::

Hm, Primož, pozabljaš, da smo tudi moderatorji menda ljudje, in da so počitnice. Pri meni je še to neumno, da sem doma na dial upu.. Drugače je, ko sem v Ljubljani, kjer se lahko še učim in sem na internetu..
Sicer pa "pridni" vse pove:D
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

MAX PAYNE is O U T !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1139560 (2658) Jerry000
»

jep, še ena zobata ovca.. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1076919 (5252) lordgreg

Eno vprašanje......

Oddelek: Igre
141597 (1319) teac
»

Kwa je s temi zobatimi ovcami

Oddelek: Slo-Tech
471775 (1069) JurijTurnsek
»

dovolj imam... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
583690 (3044) Pretorijanec

Več podobnih tem