» »

Kje dnar dobit

Kje dnar dobit

Klemenn ::

Lejte tako je. Zdej ste ustvarili ta donator pejđ. Pa sm se spomnu da ko sem bil še mlad oh ta leta (1 leto nazaj):D Pa sem kar tako taval po netu sem najdu slo-tech. Pošteno povedanu sem se prjavu sam zarad raztaljotke. Nč z njo. A sem vseno ostal. Zdej sem se pa spomnu ene kar dobre ideje. Vsi imamo doma kakšen kos kakšnih 16 ramov za 486, staro miško star špil... karkoli. Zakaj nebi potem kdor tega ne rab in bi rad podaril to komu dal na slo-tech kakšno objavo recimo da bi jaz rabu eno miško, ki jo ima en ki bi jo rad kar podaril ampak bi rad tut dal kej na donator pejđ no pa bi jo jaz kupu dnar bi šu pa na donator pejđ za slo tech. pA KAKŠNE ORIGINALNE ŠPILE BI LAHKU TUT NA TAK NAČIN PRODAJAL. Sej zadeva še ni čist popolna ampak dobra??? Odgovarjajte?|O

Tomi ::

No, ja, večini teh zadev služijo malo oglasi, samo kaj, ko smo še vedno Slovenci, in iz vsega bi radi iztisnili denar.
Drugače boš pa na odgovor moral verjetno malo počakati, ker je pol adminov na maturancu, če se ne motim..
metrodusa.blogspot.com

SkIDiver ::

Jz mam en hladilnik zelene barve paše pa na vsak socket z ventom 5x5 cm. Kuk bi bla cena?

Klemenn ::

Ja tolk da se proda. Pa jaz mam eno miško ta velik izhod,

SkIDiver ::

Zmente se jz doniram tale hladnjak z ventom

Binji ::

Jst dam 286-486 plat in procov skorej kot cste, isto kontrolerjev, graficnih (Hercules CB), pogon za velike diskete,...
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Klemenn ::

Admini dejte no!!!

SkIDiver ::

:Djih ne zanima. Bi radi kakega TB

sketch ::

hmm. zacela se je sezona avgustovskih izpitov, tako da luni verjetno zuli buqve, primoz in sergio sta na maturancu... malo pocakajte :)
Adapt and overcome.

cahahopie ::

O.k. prodam Primaxov 2.0 zvočni sistem in miško, in dam keš Slo-Techu (huh to še za slab sendvič ne bo..).
Res bo potrebno se organizirat! Časa hudo zmankuje! Potrebno se bo upret na vse strani! Dražbe, pasice, donacije, plazenje pred velikimi HardwareStori...
Bi zaleglo če bi jih prisili s tem, da bi pošiljal mejle s prošnjami če bi kaj doniral? Če jih vsaj 100 pošlje tak mejl bodo sigurno popustili....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

donator pejd

Oddelek: Slo-Tech
251497 (1072) AtaStrumf
»

Nasvidenje, Slo-Tech... :(

Oddelek: Loža
382501 (1250) Thrivial
»

Ugasnitev Slo-techa 15.2.?

Oddelek: Slo-Tech
322031 (904) Sergio

Kako postati ZOBATA OWCA

Oddelek: Loža
91247 (1032) Tomi

Izgovori, da ne donirate za nov strežnik

Oddelek: Slo-Tech
371573 (996) luni

Več podobnih tem