» »

vohunjenje na mrezi, kako se ga otresti..

vohunjenje na mrezi, kako se ga otresti..

su37 ::

Zanima me kako naj se otresem vohunjenja za mano v mreži. Zaposlen sem v velikem podjetju z kar vredu delujočo mrežo. Tako da tud net dobr dela. Ampak zdej so začel s Snifferjem preverjat IP je kdo brska in kdaj brska. Kako naj to skrijem da me ne zaznajo. Nekaj sem poskušal z Antisniffom, pa ne vem nekam čudno funkcionira, ne razumem delovanja, ali samo preveri in pač spet vse svoje podatke lahko odčitajo, ali pa ti podatke skrije? Kakšne možnosti imam da skrijem IP, oziroma da me sploh ne zaznajo (seveda rabim vselej kak download, suranje pa mi je itak brezevez) . Enkrat sem slišal da Netscape ima nekaj na temu, pa ne vem al je res ali ne. ALi obstaja kakšen splošen program (lahko da bodo menjali program, zdej sicer vem katerega uporabljajo) ki to prepreči, sicer pa uporabljam NT je.
Prosim za čimveč nasvetov.

Lep pozdrav!

ABX ::

Lepo pridno delaj naprej, pa ne čačkaj po netu.

Če bi vedel kako preprečit Admini nadzor nad tvojim Pc-om bi bil ti Admin ne pa on.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

su37 ::

Ma sej se ne gre za brezvezno brskanje, pač ko rabim zadevo jo pač rabim in to še ne pomeni da bom takrat čas ko bom bil na netu vrgel stran. Pač narava mojega dela je taka, da si to lahko privoščim en čas moram delat s 300% potem pa sem mal frej pa to..samo gre mi na jetra ker to se je začelo zarad erotičnih strani ker tega pa ne odobravam a ne. Jaz sem na netu zgolj zaradi osebnih in posledično službenih koristi...več vem, bolše je za fimo...

tec ::

A si poskusil to razlozit adminu ali pa kaksnemu na visjem mestu ? Ker, ce je to kakorkoli v korist sluzbe bi ti lahko odobrili tele downlode.

mich ::

Zaposlen sem v velikem podjetju, z kar dobro mrežo kot ADMIN.
Moje delo je tudi to, da odgovarjam nadobudnežem, ki včasih delajo 300% včasih pa so mal frej.
NI PROGRAMA S KATERIM BI SE SKRIL MOJEMU POGLEDU.>:D
Za več informacij se lahko glasiš v moji pisarni....:\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mich ()

Vanich ::

Suhoj, zej si ga pa šele najebou........

ToniT ::

Howgh!:D>:D

su37 ::

Ej Mich, daj vsaj svoje ime noter, jaz ga mam, nimam kej skrivat, da bom vedu, v ktero pisarno moram na razgovor:D

Yohan del Sud ::

He, he.

To se je tudi meni enkrat zgodilo da me je moj admin (tisti na drugem koncu antene) napizdil (sort of) preko s-t.ja. Boh ve če ne bere spet tega.

He he.

BC3 ::

hehe:D:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crypto AG: umazana obveščevalna zgodba bajnih zaslužkov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / NWO
12328105 (18437) poweroff
»

Orodja za nadzor IT mrež (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
529036 (7125) louser
»

Strokovnjaki za "obnovitev" omrežja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
19325686 (19011) Jst
»

Locky Virus (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
8826011 (23027) Manna
»

Why AV companies failed (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
529732 (8170) fosil

Več podobnih tem